Tauragės Žalgirių vidurinė mokykla (buv. 4 vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 154

Tiems kas trynė suolus 4-oj vid. m-kloj. :)

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2005-07-03 12:44
Neegzistuojantis vartotojas
2005-07-03 12:44

Ar dar prisimenat valgyklos rogsu skoni ir mokyklos talismana \"Benza\", \"Dyzeli\", \"Charli\" a.k.a p. Direktoriu su visa co.? As kai pamatau dabartiniu abituros egzu rezultatus susapnuoju Turku ir ta sauleta kabinetuka treciam aukste. brrrrr..............O siaip, tai grysciau jei kas atgal imestu Šypsena
paule soheili

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 0

2005-07-03 21:07

Nu tai kaip jojo neatsiminsi kai litra per karnavala atim. Kvatotis
Mindaugas Neifaltas

Pasisakymų: 6

2005-07-03 22:51

:B
Edita Rupšytė - Vaitkaitienė

Pasisakymų: 5

2005-07-04 21:43

Jo, ipac charli..... Šypsena
Gerai kad pas turku neteko matiekos kapot, tik braizyba (na tai pasako kad turiu sioki toki suvokima apie ji Šypsena ) nuseno jau turkus ir kiti mahes bei lietuviu kalbos specai, nebe paruosia abituriantu normaliai egzams Kvatotis
O charliui laikas y amzinas atostogas - pencija, jau kai as shoole baiginejau jis nelaibai susigaudydavo kas vyksta, o dabar?! Kvatotis
2005-07-04 22:54

jo teisingai sakai pribrendo laikas jau jiems atostogu iseit Kvatotis kazkada mieste varle maciau cia irgi sakyciau 4 vidkes legenda kartu su Bikneriu , Abukausku, Turkum..... oi smagu butu kokiai dieneliai kitai i mokyklos suola atsisest............ Kvatotis
2005-07-05 09:57

Mokyklos suole noreciau pasedet, bet tik vienai dienai Šypsena
Mindaugas Neifaltas

2005-07-05 12:28

o man tenka mokyklos suole pasedet ir gana daznaiŠypsena
2005-07-05 15:49

na neduok dieve kada nors dar ten sugrizti
Mindaugas Neifaltas

2005-07-05 15:54

nebutinai gryzt,tik ieik ir iseik :B
2005-07-05 15:55

aha kaip tik pagalvoju siurpuliukai per kuna pereina
Mindaugas Neifaltas

2005-07-05 15:56

tai negalvok :B
Petras Gotautas

Pasisakymų: 1

2005-07-05 18:36

Gedinga klausytis jusu svaiciojimu, kad mokytojai blogi, kaip jums buvo blogai mokykloje, kaip \"katorgoj\". Pagalvokit kur ir kokie dabar butumet, jei ne tie jusu ispeikti mokytojai.
Marius Daraškevičius

Pasisakymų: 2

2005-07-05 20:29

nemanau kad ten kur esu ir tokia kokia esu priklauso nuo mokyklos kuria baigiau, nuo mokytoju, kurie mane moke. Kiekvienas renkasi - pozityva ar negatyva prisiminti, o dar gali rinktis ir visai uzmirsti kaip blanku gyvenimo epizoda. Galu gale ne mokytojai kalti (jei jau norima kazka apkaltinti), o kalta svietimo sistema, kuria is esmes jau liudna vadinti sistema- greiciau atvirksciai.
Vis ryskiau suvokiu M.Tveno posaki :\"as niekad neleidau sau, kad mokyklos lankymas trukdytu mano issilavinimui\"... Rimtuolis
2005-07-06 13:09

Nei verkt nei juoktis...
Jei buvai uzsidares, tylus, nepritapelis, skriaudziamas, be draugu, nesimokantis, nenorintis mokytis, engiamas ir t.t. - tai atsiminimai tubut ir yra juodi.
Bet jei turejai draugu, tau buvo linksma, buvo gera, mokeisi, mokytoju nepykdei ir t.t. - atsiminimai sviesus.
Pirmuoju atveju manau, kad nereikia kaltinti dabar mokyklos, mokytoju, klasioku ir visu kitu, isskyrus save. Ieskok priezasciu savyje.
Antruoju atveju manau, kad praleidai nuostabius metus savo gyvenime, kuriu daugiau jau niekada nebebus. Todel tai atsiminti visada gera, malonu ir linksma.
Kas liecia svietimo sistema - nematau milzinisku trukumu joje. Kas joje blogai? Neskatina ir nevysto zmogaus kaip asmenybes? Neleidzia pasireiksti jo ego? Smukdo ir bukina? Naivu. Kvaila. Kiekvienas dalykas kurio mokeisi i galvele idejo daug. Tik reikejo noreti tai pasiimti. Kiekvienas dalykas, kiekviena perskaityta knyga, kiekvienas aptartas autorius, ismoktos formules ir desniai ir kt. formuoja tavo pasauleziura, tavo suvokima, tavo poziuri. Galvoje atsiranda mintys kodel buvo taip, o ne kitaip, atsiranda problematiski klausimai, nuomoniu skirtumas, nepritarimas arba atsiveria kazkas naujo, ka suzinai, pamatai ir iki siol nezinojai. Kiekvienas mokytojas irgi yra su savo poziuriu. Normalu kad jo ir tavo poziurai gali nesutapti. Bet tai neturi tapti priespriesa ar neapykanta. Normalus nuomoniu skirtumas.
Mokykla padejo pamatus tavo tolimesniam gyvenimui. Pabandyk isivaizduoti kas butu jei tu jos butum nelankes. Ar butum dabar ten kur esi? Abejoju.
2005-07-06 15:33

Bet kuriuo atveju mano nuomone mokykloje kaip ir visur kitur buvo geru ir blogu dienu, sutikome ivairiu zmoniu.... Ir sistema cia niekuo deta..... svarbiausia tavo paties nusistatymai, siekiai ir norai............ Jei ateini i mokykla ar univera su nuostata, kad nieko man is jusu nereikia, jus nieko man duoti negalit tai kokio velnio is vis ten eiti? o jei ir taip tai bet kuriuo atveju niekas turbut nepasakys, kad is mokyklos ar univero isejo \"durnesnis\" negu iejo Šypsena
Marius Daraškevičius

Pasisakymų: 2

2005-07-08 13:16

ats: nenoriu veltis i gilias diskusijas ir bandyti irodineti savo tiesas tam, kas turi savasias - daznai negincytinas. naivu tiketis buti suprastu, jei viskas skaitoma pazodziui.

o bet taciau - neploju katuciu, kad mokykloj buvo gera ir nebegu buciuotis su unitazu vos isgirdusi jos varda : mokyklos lankymas- vienas is daugelio gyvenimo etapu/ epizodu - vieniems jis grazus, kitiem siaip sau,- gyvenimas bega, o su juo ateina naujas kvepavimas naujais epizodais - sulygini ivertini padarai isvadas.

kiekvienas is mokyklos /univero/ darbo pasiima tiek, kiek sugeba/moka/gali nori - vieniems sekasi uzgriebti placiu glebiu, kitiems pavyksta maziau. Tuo ir nuostabus gyvenimas- kiekvienas soka kaip moka.

del sistemos- ko labiausiai truksta - mano galva- asmenybiu. Zmogiskumo. Gilumo. Atlaidumo. Truksta baziniu zmogiskuju dalyku,- o is ju trukumo galima sudelioti ivairiausias variacijas.
2005-07-08 15:04

Neisivaizduoju kaip galima kaltinti mokytoja nesant ji asmenybe?

Visi jie yra akademinio pasaulio zmones. Mokslo zmones. Nejau reikia irodineti, kad mokslas yra pagrindas tavo asmenybes formavimuisi? Mokslas - idejos, mintys, pasauleziura, zinios, suvokimas, supratimas, domejimasis ir t.t. Sutinku, kad daug is ju yra pavarge, galbut pasene, galbut nukankinti to kasdieninio sunkaus darbo. Bet tai yra zmones, kurie i kiekvieno betrinancio suolus galvele nori kazka ideti. Ideti ne tik tai, ka raso vadovelyje, bet ir tai ka jie patys turi savo galvoje.

O kiekvienas, kuris nori kazka pasiimti tikrai gali rasti ir atlaidumo, ir gilumo, ir zmogiskumo.

Tik klausimas - ar pas ta, kuris turetu pasiimti irgi yra to atlaidumo, zmogiskumo, gilumo?...
2005-07-08 17:29

bet daug ko gero ismoksti is mokytoju.. karts nuo karto atsimeni ju zodzius ir pagalvoji.. ji tada buvo tejsi, o as tik nusijuokiau i veida.. ;]

tik bunant pedagogu rejktu suprast, kad mokiniai nera tokie blogi, kaip galbut joms atrodo.. juk paauglyste.. ir 11-12kl jie gali pasikejst.. deja ju poziuris daznaj jau nebe.. ;]

kajp ten bebutu.. smagu buvo mokykloj.. ;] tokie vajkiski, nerupestingi lajkaj.. isdajgos.. vajkiskos simpatijos.. kazkam pirma mejle..pirmas dvejetas.. tos ilgos 45 minutes ir trumpos pertraukos.. ;]

nros ir nebenoriu grizt atgal, bet taip smagu prisimint Šypsena
Laura Endriukaityte

Pasisakymų: 7

2005-07-09 18:54

ech,paskaiciau ir susigraudinau... [Y] Rimtuolis
2005-07-10 20:54

Atsipalaiduokit jaunimas, \"jofana\". Bijai medziu - nepirk kirvio. Kokio galo mokyklos forume vaziuoti ant mokytoju arba dar juokingiau ant \"sistemos\". Take it easy. Tiems kam bloga mokykla buvo, galiu pasakyti, kad dar pagyvensit mazumele, suprasit kaip paprasta ir gera tada buvo........... matyt studentiska gyvenima tebegrauziat ir is teveliu kiseniu tebegyvenat dar \"maistingo sh**o neish**ke, tai svaigstat cia vejus. Na aisku jei mokykloj i jus kojas valesi, tai atsiimu viska ka iki siol parasiau Šypsena
O siaip man asmeniskai, is sios akimirkos zvelgiant, tie 12 metu buvo kaip trumpas bet \"juodai geras\" filmas, komedija su dramos elementais ir laiminga pabaiga. Ziureciau ta filma dar ir dar karta.
P.S. Respect\'as visiems mano mokytojams, net ir tiems nuo kuriu \"makaronu\" gavau. Ir aisku mokytojoms kurioms nesdavau geles ne tik rugsejo pirma, bet ir tada kai sake jog be tevu i klase nepriims Šypsena
Iš viso įrašų: 154

Mano akimis....

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama