Vilniaus "Gabijos" gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 10

Atsakymai i laiškus

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2005-07-04 21:05
Neegzistuojantis vartotojas
2005-07-04 21:05

Mes tai yra Jara. J., Marius K. ir aš Paulius M. gauname labai daug laiškų su prašymais išspręsti tam tikras problemas. Dabar sėdime prie laiškais nukrauto stalo ir rušiuojame mažatūkstantinę laiškų šusnį. Pažadame kompetitingai atsakyti i visus jūsų klausimus. Ka gi aš pradėsiu. Rašo mums Adelė iš 6 c klasės:
\"Laba diena, gerbiami ponai,
turiu tokią problemą, man ant galvos vietoj plaukų auga vištos plunksnos. Nežinau ką daryti, padėkit!
Pagarbiai Adelė\"

Adeliutė, nepergyvenk. Tikrai viskas bus gerai. Toks būtų mano išsasamus atsakymas.
2005-07-05 17:13

Kvatotis ji nuo proto nusoko!!!!Kvatotis
2005-07-06 16:59

Aciu Pauliui M., kuris pirmas mus prikalbino imtis sios sunkios ir atsakingos misijos. Pagrinde Paulius M. valdo dizdziaja dali laisku, jis daugiausiai aukojasi siam projektui. As savo ruoztu ir Pauliaus M. pavedimu gavau nemazesni pluosta ivairiaspalviu voku. Ka gi, viena opiausiu problemu man pasirode mazojo Antanelio is 5a klases. \"Sveikas gerbiama redakcija, noreciau jusu pagalbos. Pas mane dazani susidaro pamoku metu toks ispudis, kai as sedziu suole, kad pas mane kelnese isdygo ezys. Labai nejaukiai jauciuosi. Esu ties nevilties riba. ka man dayti? padekite!\"

Sveikas Gerbiamas antaneli. Manau tau nedera taip pernelyg jaudintis. Kelnese dygstantis ezys yra normalus dalykas. Stenkis kad jis butu ne tavo priesas, o tavo draugas. Jauskis drasiai.

Gerb. redakcijos pavaduotojas ukio reikalams Jara J.
2005-07-11 12:59

Gerbiami Draugai,
Musu redakcija praso Jusu siek tiek pritabdyti laisku rasymo procesa. Pasistenkite rasyti apie pacias aktualiausias problemas. Nerasykite apie kazkokias tai smulkmenas. Musu radakcija kas savaite pasiekia keli bulviu maisai su Jusu laiskais gerbiamieji. Gerbiamas Paulius M. jau dvi dienos kaip is namu neiseina, visa negrineja jusu laiskus. Taigi, tokiu laisku kaip pavyzdziui parase Hercogovina is 3c klases \"Ar teisybe kad ir Lietuvos kanalizacijoje gyvena vezliai nindzes (red. past. \"Ninja Mutant Turtles\")? As ju bijau.\" musu redakcija noretu gauti kuo maziau. Manau yra aktualesniu problemu i kurias mes drasiai jums atsakysime.

BI, UAB \"Vezo Mesos\" redakcijos administracija
2005-07-11 19:27

Taip. Is ties gauname begales laisku. Ir matau, kad reikes kurti atskiras temas, tam, kad suriuosti visus atsakymus. Abiturientai skambina ir praso, kad mes pamokytume rasyti juos teksto analizes ir interpretacijas. Pazadu tikrai bus tokia tema, bet ne dabar, siek tiek luktelkit.
Taip pat nemazai zmoniu praso pamokyti juos chemijos. Tokia tema irgi bus, tik palaukit.
2005-07-18 13:15

tikrai shaunus vyrai esat, verti pagarbos uz tai, kad prisiemet tokia atsakomybes nasta siuo, visiems sunkiu, gyvenimo tarpsniu, kai aplink tiek pykcio, paniekos ir pagiezos.. rodot jaunimui puiku pavyzdi, didelis aciu jums uz tai Pabučiuoti
2005-07-20 22:03

Cha cha cha, bet 5a nera jokio Antanelio, as ta patikekit, puikiai zinau ;]~ Aaa, bet yra pora... Ghmz... Dar ir ne vien Antaneliu, ir Petriuku ir Joneliu ;D~ Dar vienas rodos grizti ruosiasi, kitas iseiti... Vnz ;PpP~
2005-07-21 00:19

Na, laikas bega devynmyliais zingsniais ir paraleliai pas mus bega pastininkai nesini pilnais krepsiais margaspalviu, ivairiadydziu laisku. Musu redakcija paskutiniuoju metu vis dazniau pasiekia Gerb. doc. Pauliaus M. taip vadinami \"meiles korespondencija\". Tai yra taip vadinami laiskai, kuriuose nedrasus moksleiviai prisipazysta meileje. Taigi, netempdamas laiko perskaitysiu kelis atsitiktine tvraka istrauktus meiles prisipazinimus. Ugnius is 3c klases nori prisipazinti meileje Vilgirdui is 7b klases ir skiria jam sias eiles: \"Bega metai, krenta lapai. Meile dega it ugnis. Auga greitai gardus krapai, Lyg vienintele viltis.\"
Lauksime is daugiau meiles korespondencijos. Norime sio forumo lankytojus pradziuginti nauju projektu, kuris vadinsis \"Forumo zinios\". Tai bus musu forumo laikrastis, kuris bus platinamas spaudos kiokuose ir jame taip pat bus talpinama \"meiles korespondencija\"
Aciu ir iki kitos laisku apzvalgos, Jusu gerb. Ponas Jara J.
Musu redakcijos adresas: UAB \"Meskos ir flomateriai\" Karlo Markso gatve, 23-6.
2005-07-21 15:20

Raso mums Rūta B.-Š.. \"Pakopipastinu\" jos laiska:
\"Laba diena gerbiama redakcija,
visu pirma labai noreciau padekoti uz Jusu sunku darba forume. Didelis aciu jums. Taip pat turiu siokiu tokiu klausimu. Net neleisiu sau suabejoti, kad Jus kompetetingai atsakysite i mano klausimus.
Taigi, mano pirmas klausimas: pririnkau 2800 parasu uz neteisetai nuversta gerbiama Viktora Uspaskicha. Ka man su tais parasais daryti?
Leisiu sau paklausti dar viena klausima. Labai noriu buti panasi i Danute Sukiene. Kiek kainuotu tokia plastine operacija?

Ruta
\"
Atsakant i pirma klausima, galiu pasakyt tik tiek, kad eini teisinga linkme.
Na, o del plastiniu operaciju tai kiek zinau tokiais dalykais uzsiima pats gerbiamas Vezas. Jo internetiniame puslapyje - www.vezas.lt - rasi visa informacija. Tiesa, del dideliu serverio apkrovu sis puslapis veikia tiktai nuo 2.00 iki 3.00 valandos. Arba tiesiog uzeik i Vezo kontora, adresu Engelso 7 - 14 b (3 aukstas). Sekmes.
Paulius
2005-07-21 15:23

Beje, Gerbiamas kunigaiksti akademike Jara J., kas si sestadieni budi forume? Kazkur pameciau savo tvarkarasti.
Iš viso įrašų: 10

Mano aplinka

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama