Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 94

Mokytojos idealas

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2005-07-05 10:30
Neegzistuojantis vartotojas
2005-07-05 10:30

as manau kad mokytojos idealas turetu buti toks: jei nesupranti tau ji butinai pades,visada isklausys ir pan. Šypsena
Taciau nesisivaizduoju geros mokytojos uzsidejusios koju ant stalo ir rekencios visu savo balsu del nieko ;|
zinoma reik papykti ant neklauzadu taciau...ne taip kaip buna tokiu renemegstu. Rimtuolis
2005-07-05 11:16

Manau laikas viską keičia.Visa kas bloga užsimiršta ,atmintyje pasilieka tik geri prisiminimai .Taip ir su mokytojo idealu,atsigrežus atgal pamatai ,kad nebuvo jie jau tokie blogi.
Arturas Puodziunas

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 1

2005-07-06 13:34

siaip ne mokykla reikia keisti, o moksleiviu poziuri i ja....
kone kiekvienas ejo i ja ne siekdamas ziniu... o todel, kad reikia ir pan.
mokykla turetu padeti pasiruosti gyvenimui.
Darius Kromalcas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2005-07-06 19:35

Mokytoja visu pirma turi buti ŽMOGUS (tikraja ta žodžio prasme).
2005-07-07 20:54

ji turettu buti supratinga......... [Y] :up:
2005-07-07 23:02

ideali mokytoja turetu buti griezta(bet neper griezta) ir kuri puikiai ishaishkina viska ir kartais pakele pazimy Šypsena ir kad per jos pamokas nebutu nuobodu
Jevgenijus Samuchovas

Pasisakymų: 2

2005-07-08 07:24

neidealas, bet pakankamai gera mokytoja, kuria pirmiausiai pamenu - Lapinskaite. Tris kartus valio jai [B] :up:
Arturas Puodziunas

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 1

2005-07-08 14:11

as ir lapinskaite prisimenu... bet kazkaip ne is gerosios puses, jei ji tokia turi...
2005-07-10 14:42

man lapinskaite visada patiko,kaip ir JUREVICIENE, Kvatotis
Ginte Soryte

Pasisakymų: 1

2005-07-11 00:02

o man geriausias mokytojas zilingas buvo... paprastas ir niekada nebuvo... o... as mokytojas... moke mus, bet nerode, kad jis aukstesnis uz mus, nes jis MOKYTOJAS Šypsena)) man siaip dabar juokinga, kai pagalvoju kaip mokykloje buvo... bet daugiau nerasysiu... nes dar papeikima uz minciu issakyma gausiu...
2005-07-12 16:46

Kam cia Zilingas buvo geras??? ;| Lochas paskutinis Erzinti Jei jau jis nerode, kad yra geresnis uz kitus, tai atsiprasau... Nacis paskutinis....
Atsimenu kaip jis per pamokas rode savo politologo analitinius sugebejimus ir Lietuvai su savo ale tokiais zmonemis pranasauvo ES po geru 10-15 metu, noreciau paklausyti ka jis dabar pliurpia... :>
Haroldas Vaitkūnas

2005-07-12 18:42

Kam cia Zilingas geras? Visai jau galvoj jum negerai. Nu susinervinau iki negaliu. Cia tas pats kas pasakyt , kad seskiene irgi labai nuostabi mokytoja. GERIAUSIA MOKYTOJA VIDA BANAITYTE . Ir taskas. Kas dris papriestarauti?
Lina Bukontaite

Pasisakymų: 46

Sukurta temų: 2

2005-07-12 20:49

man lapinskaite labai patiko. zinau,kad ji nevisiem tiko ir patiko, bet mano manymu ji buvo bent jau dazniausiai teisi,ir labai gerai savo dalyka desto.ir kaip zmogus miela.

dar man patiko patalauskiene, nors ji aisku irgi savo faziu turi, bet kas ju aisku neturiŠypsena bet ji va paruose ir gyvenimu, ne tik matematikai. o be to,kuris mokytojas tais ir kitais laikais uz dyka darydavo konsultacijas???? tai vo.

o kas liecia zilinga, aisku,kad mano klasiokai teisus,kas liecia jo politologinius pranasavimus ir pan. vyras paprasciausiai kaip bebutu keista(bo goethes inst.ji siunte) neturejo tarpkulturiniu kompetenciju! bet ta jo vokiska darbo metodika ir mastymas man patiko. is tikruju labiau nei lietuviska. gal del to ir sedziu vokieciuose.

o banaityte,tai... atsiprasau,bet kaip mano mama sakydavo: is kur tu is vis moki lietuviskai, gi m-kloj nemokino Erzinti ...
zinote,kai nera objektyvios vertinimu skales ir t.t. ir pan... kai uz abitura gauni kazka ten ir tau sako: ai tai kox tau skirtumas, vistiek i vokietija isvaziuoji, tai norisi faka parodyt (beveik to nepadariau). tai ar cia mokytoja. arba kai nusirasau nuo desimtukininkes darba ir gaunu astuonis su gelezinkeliu, tai jau cia jega?! arba kai su raminta ta pati diktanta taskas i taska rasom, o as gaunu balu maziau... tokiu bezabraziju tiek pripasakociau,bet gana cia sau ir jums nervus gadint.

ir dar juokinga buvo skaityt,kad viena panele bijojo cia rasyt
bo bijojo papeikima gaut. tai vo cia jau zenklas,kad tie mokytoojai ir sistema mus zalojo... negaliu, bo sprogsiu is iutzio.
2005-07-13 01:04

Na na... man, tai geriausia mokytoja - Jureviciene! ;]
2005-07-13 08:19

Na objektyvumo gal ir nebuvo...isvis man atrodo biski keista kaip galima pavyzdziui objektyviai vertinti ten kokias interpretacijas, gi jei ale mokytojui patiko tai 10, nepatiko 0, o juk kiekvienas interpretuoja palei save, tai gal nereiktu vertinti....ai man tai jau dzin....
\"O del to nusirasiau tas i taska ir gavau maziau....\" tai gal nereiktu sitoj vietoj per daug burnoti.... :B ir jaustis neivertintam..... Kvatotis

Davai pasimusam dabar ;/
2005-07-13 11:39

Viska daro pinigai B) Kvatotis Kvatotis
siaip tai ir man atrodo, kad Lapinskaite geriausiai dirbo savo darba :up: :up: :up:
zilingas- toli nuo vidutinio isprusimo zmoniu, kuris jautesi lietuvoj kaip kokiose dziunglese ir galvojo, kad yra ziauriai protingas, grazus ir siaip pats geriausias, o aplink vieni durniai Erzinti Erzinti
vida geras zmogas, bet geriau ji butu tik aukletoja, o ne jokia mokytoja Mirktelėti
apie tokias kvaishas kaip janickiene, seskiene ir t.t. isvis nereikia sneketi Erzinti Erzinti Erzinti Erzinti
2005-07-13 11:44

Pritariu Kysuliui [Y] :up:
Remigijus Zakrys

2005-07-13 13:28

As tai geru zodziu galiu pamineti tokius mokytojus, kaip Nefas, Geldauskas, Janickiene, Tenyte, ... Aisku, kiekvienas ju turejo savu pliusu ir minusu, bet...
Kai dabar pazvelgi i mokykla, tai nezinau, man jokios nostalgijos.. Daznai juk vertinama ne pagal zinias, o pagal simpatijas -antipatijas arba kiek atnest gali... :>
2005-07-13 13:34

Niekad nepamirsiu kaip geldauskas atkises visai klasei FAKA rodydavo ir aiskindavo koki chemini uzdavini \"vienas molis\" Kvatotis
Lina Bukontaite

Pasisakymų: 46

Sukurta temų: 2

2005-07-13 13:54

nu va, rado musu kestutis kompromisa. as ir sakau, vidule gali klyfa buti, bet iki mokytojos jai toli.
o zilvi, jo jo, aiksu viskas praeity ir tolimoj, ir as toli nuo ten. bet vistiek nemalonus prisiminimai.
o va apie lapinskaite tik malonus!Mirktelėti
Iš viso įrašų: 94

siaip

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama