Biržų "Atžalyno" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 252

Apie 1-vidurines arba \"Atzalyno\" reikalus

Autorius:
Sukurta: 2005-07-07 10:29
Marius Zdanauskas

Pasisakymų: 43

Sukurta temų: 1

2008-09-04 17:14

:handsup:
Laura Daugelaite

Pasisakymų: 8

2008-10-01 23:05

Nu tai va, mieli ir mielės. Laikas jau valyti dulkes nuo sportbačių, lakuoti lakierkas ir nagus, laikas čiustytis frakais, šventiniais megztukais, džinsais su kvarbatkom ir maikėm su giliom iškirptėm.
Žodžiu atėjo seniai nelauktas renginys kai teks papurtyt pinigines, būti maloniems ir šypsotis o kai kuriems rubuiliams net pasportuoti! Žinodamas liūdna tautos sportinės formos būklę skubu nuraminti- programa šiais metais daugiau orientuota į kultūrą o ne į sportą. Tikiuosi sudalyvausite ne tik krepšinyje, o ir susitikimuose.
kadangi nežinau kiek žmonių dalyvaus tai kaina kol kas 100 lt žmogui (žmogum laikom mokyklos absolventą), svečiams draugams ir gražioms panelems kaina tarkim tebūnie 50 lt.
priklausomai nuo prisiregistravusių skaičiaus dalyvio kaina gali mažėti.
kas čia dar...- a gali būti kad jums įdomi programa tai va ji:
11,00- Krepšinio rungtynės "Amžiaus mačas" mokyklos draugai prieš mokyklos rinktinę (Sporto salė)
12,00- Seminaras mokytojams (Saulius Kavaliauskas (LKKA), ir Egidijus Aleksandravičius (VDU) (Kažkuris dalykų kabinetas)
14,00- Susitikimas "Be pykčio" su Leonidu Donskiu (aktų salė)
16,00 (15,00?)- susitikimas su rašytoju Jurgiu Gimberiu, kūrybos skaitymas.

labai prašau pranešti man apie jūsų apsisprendimą dalyvauti renginyje! Nors ir suprantu koks begždžias tai prašymas, nes tai prgariškai varginantis darbas ale visgi vieni kiti gal ir pasiregistruos...
registracija labai paprasta- pasiųskit man emailą ([email protected]) pasakydami tai ką norit pasakyti. Kuo anksčiau tai padarysit tuo bus geriau. registracijai man reiktų žinoti šiuos dalykus: ar dalyvausit vakaronėje, ar norėsit žaisti rungtynėse, ar su jumis da bus koks sabutylnikas (-ė).
Va.
Visi klausimai man, o aš esu Evaldas Pečiūnas mano email: [email protected], o tel: 8-687-92947

Taip pat visi esant laukiami paremt renginį net tuo atveju jei negalėsit dalyvauti. pinigines perlaidas galit siųsti čia: Evaldas Pečiūnas, SEB bankas, sąskaitos nr: LT60 7044 0003 7961 7251; Paskirtis : parama "Amziaus mačui". sumoms apribojimų nėra- kišenės pakankamai plačios.
tiems kas primą kartą susiduria su šiuo renginiu:
Tai mokyklos absolventų renginys skirtas mokyklai. jame tradiciškai vyksta krepšinio rungtynės [P] tarp mokyklos rinktinės ir absolventų, mokyklos draugų ir mokytojų komandų. taip pat vyksta susitikimai seminarai su įdomiais žmonėmis.
pabaigai paminėsiu kad susitikimuose ir krepšinio rungtynėse galit dalyvauti nemokamai (chaliavnai)- mokestis yra savanoriškas, o privalomas tik tiems kas dalyvaus vakaronėje su pritimi gruodžio 6 d. vakare.
na pradžiai tiek Mirktelėti
taupykit, ir kaupkites (ne vien maldai)
iki malonaus susitikimo!
Evaldas
Laura Daugelaite

Pasisakymų: 8

2008-10-01 23:17

hehe dar pamiršau datą parašyt- tai gi va kokia ji:
Gruodžio 6 d. (šeštadienis)
iki [B]
Marius Zdanauskas

Pasisakymų: 43

2008-10-03 21:32

va cia tai poema... 8)
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-10-04 21:38

nu jo.... Rimtuolis
Violeta Titaitiene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-04-18 00:20

malonu, Evaldai, as kol perskaičiau visa forumo tema (13psl) jau norejau rasyti kad taves su cepelinu idejomis pasiilgau, visi taip neidomiai pradejo diskutuoti... berods buvau ir prisnudusi beskaitydama.... Šypsena

Deja. apie tavo amziaus maca nesuzinojau laiku. Ko tai priminimai apie forumo naujienas neateidavo, o laikraščių  neskaitau, nors birzuose gyvenu ir man prie jusu prisijungti butu vienas jukas.. dabar pasizadu, visada uzsuksiu cia..

Deja perskaičius visus cia dialogus susidariau ispūdį, kad atžalynietiškiausia buvo mūsų karta. + /- 5 metai..... mes neburnojam mokytoju... gėda taip elgtis... fe

Evaldas Pečiūnas

Pasisakymų: 2

2009-04-28 17:42

na tai smagu žinot kad pagausės gretos mūsų!

o šiaip Šitas "Amžiaus mačas" organizuojamas gruodžio pirmajį savaitgalį tai manau lengviau data atsimint. Šypsena

iki pasimatymo

Violeta Titaitiene

2009-04-29 17:05

Data tai gera, bet del savo atminties negarantuota... tikiuosi "klasej" brukslelesi zodeli ir prisiminsiu...

iki

Evaldas Pečiūnas

Pasisakymų: 2

2009-05-05 09:37

na zinoma parasysiu!

Martyna Narkevičiūtė

Pasisakymų: 1

2009-05-18 16:06

Sveiki visi buvusieji atzlynieciai, radau pasisakyma, kad Bronyte nebedirba, bet zinokit dar siomis dienomis dirba, bet jau dabar tai tikrai paskutinieji pasispardimai, po sio pavasario iseina is darbelio ramios pensijos Šypsena 

Kristina Sajauskiene

2010-06-03 17:36

o as prisiminiau labai faina tikybos mokytoja kuniga Salviju...gal kas zinote kaip jam dabar sekasi?

JULE SAMULENAITE

Pasisakymų: 5

2013-01-29 08:15

2013 vasario 1d. Atžalyne organizuojama Tradicinė draugų diena.  Gal sudalyvaujame?

Iš viso įrašų: 252

visko po truputy...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama