Tauragės Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 12

kokia gedinga mokykla

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2005-07-07 12:17
Neegzistuojantis vartotojas
2005-07-07 12:17

kodėl? ;|
2005-07-07 12:18

kuom ji gėdinga? ;|
2005-07-19 13:06

nesamone leptelejo ir tyli. sauni mokykla, tik va dabar gaila kad nebe vidurine...
Vilija Bertašiūtė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2005-07-23 22:11

Tai tikrai labai sauni mokykla. Be to, ji pati seniausia Tauragejeje... Siaip tai, aisku, jos prestiza nusmukde. Galejo joje padaryti gimnazija, o ne kazkur iskelti...
Dominika Vitkauskaite

Sukurta temų: 0

2005-07-25 15:52

SVEIKI,
JAU TIKRAI, PACIA SENIAUSIA MOKYKLA TAIP GEDINGAI PADARE DESIMTMETE, NU EINA SAU.
2005-07-27 11:20

Jo
Kristinike Januseviciute

Pasisakymų: 1

2005-10-13 16:22

Mokykla kaip mokykla tik vienas trukumas nera 12klasiu ;|
Vilija Bertašiūtė

Sukurta temų: 1

2005-12-10 20:54

Šiaip tai mokiniai ir jų tėvai, aišku ir mokytojai, turėtų susivienyti, imtis iniciatyvos ir kreiptis į Švietimo Ministeriją (ar kur kitur), kad mūsų mokyklai sugrąžintų buvusį prestižą ir padarytų ją Gimnazija. Seniausia mokykla, vis dėl to... Rimtuolis Galėtų, žinoma, čia ir buvę mokiniai prisidėti.
Laimonas Bartkus

Pasisakymų: 2

2006-08-14 20:07

Pati geriausia Trg mokykla!!! Tik va, kazkas pasistenge is jos desimtmete padaryti... cia vis kai kuriu zmoniu ambicijos suzaide ! O kencia tik mokiniai.....
2007-07-14 21:50

Del senumo visi klystat. Vis tik seniausia yra dabartine "Versmes" gimnazija, pastatyta jei neklystu 1936 metais. Nesvarbu, kad per laikmeti ji keite savo statusa, bet ji seniausia. O kad ji neteko vidurines statuso, tai nieko cia baisaus. Gal atsisijos pensininkai, paliks darbo jaunesniems zmonems.
Zydrunas Popendikis

Pasisakymų: 1

2007-12-26 19:51

для тех кто паймет! ребята я уж как много много лет покинул эту школу и для тех кто ее обсерает скажу одно гниды вы и алени северные вы обосрали прошлое свое и наплевали в душу другим а для того кто создал эту тему я личный враг на всегда ник ты ублюдок и го......... я тебя не уважаю
Vitalijus Grib

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 2

2013-01-08 23:47

Mano laikais tai buvo kaip ir sustiprinta mokykla ypac tiksiuosiuose moksluose bet ir humanitariai mokymai kai kuriu mokytoju buvo beprotiski. Seip as pirms metus tai yra 11 klasej trejau problemu, bet ejau papildomai ir viska isprendiau tai svarbiausia zina ir dabar. Bet buvo ir tokiu kurie nenorejo padet, buvo tokiu kurie neivertino manes ...Ypac Sene Cvirkiene kuri isvede man tris is matematikos 12 klasej, istorikes nepamenu bet ta sene liks savaitej iki paskutinio skambucio pradejo trint mano desimtukus , priezastis pasak jos as ju prisirasiau . Ir paskutinis lasas buvo kur ji istaisiusi kontrolini mano teisinga atsakyma perbrauke tai reiske klaida pasak jos. As papriestaravau ta sene nuvede mane pavaduotoja. Tam kabinete as drasiai pasakiau , kad datas zinau kaip du kart du . Sene paziurejo : sako aj tu zinai kiek du kart du ir isejo. Pavaduotoja patikrino ir pasake Tu vitalijau teisus . As isejau is jos kabineto viduje jauciau , kad nugalejau bet nieko nesakiau.  Buvo paskutine pamoka istorija as bvau ramus tylejau... Sene istorike iejo sako na matai vitalijau vsitik supratai , kad as teisi buvau ir issisiepe. Nu nu sakau juk pavaduotoja pasake , kad as teisus ta isbego. Atsisuko klasiokas Saunorius kazkaip nuramino mane. As pakilau isejau is klases pakeliui sutikau socialdemokrate istorike praejau nieko nesakydams . Lauke nulipau nuo laiptu po keliu zingsniu i sauleta dangu meciau savo portfeli. paskui ji pakeliau ir laimingas nuejau link namu . As meciau mokykla per paskutine pamoka . Po metu Jovaru vidrineje mokykloje laikiau  Valstybinius egzaminus is istorijos ir matematikos. Uz toki mokytoju elgesi manau ir buvo uzdaryta mokykla na kolkas nevisai  bet tikiuosi ateityje , ir mano pastangomis mokyklos vietoje stoves Paminklas .

Iš viso įrašų: 12

Atostogos Ispanijoje

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama