Kauno "Vyturio" vidurinė mokykla (buv. 27-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 122

Megstamiausi mokytojai

Autorius:
Sukurta: 2005-07-07 13:05
Aiste Urbonaite

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2005-07-07 13:05

Kokie jusu megstamiausi mokytojai? Šypsena
Giedrė Čepaitytė

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2005-07-07 22:44

muzikos Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2005-07-08 04:48

Kuriais metais pradedant?
Man ir mano broliui labai patikdavo Gercienes lietuviu k. pamokos... (1970-1976)
Aiste Urbonaite

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2005-07-08 11:00

Muzikos,tai kuri? Juk ju kelios yra musu mokykloj [Y]
Emilijus Ivanauskas

Pasisakymų: 1

2005-07-08 21:20

gecioniui tai aisq ta jaunute trumpais plaukaisŠypsena) nuolat zujo aplink jaŠypsena
2005-07-10 15:22

daug cia ju.. kaip ir daug nemegiamu.. Šypsena Mirktelėti
2005-07-12 12:02

Mano mokytoja pati geriausia mano mokytoja pati sauniausia mano mokytoja pati graziausia ! Mano mano kytoja Dalia
Mikallauskiene o:o [M]
2005-07-12 15:06

Geriausia mokykloj - musu bibliotekininke Rasa [L] o is mokytoju man Gerciene , iki siol ja susitinku , dabar jau kitais reikalais, bet visalaik ja pamatyt smagu [email protected]
2005-07-13 19:31

o man visos mokytojos patinka iskyrus viena... bet jos pavardes nerasysiu(matematikos)
Algirdas Bučinskas

Pasisakymų: 5

2005-07-14 00:37

Geriausia mokytoja man buvo molekulė [B], kai mokiaus pas ją, mes visi jos nemėgom, bet užtai visa laikotarpi po mokslo vis su chemija susiduriu ir esu jai dėkingas už pradmenys, nors ir turėjau pas ją 5 balus. Įdomu, ar mokytojauja mokytojos: Sajauskienė, Norkevičienė, Žemaitis(gaidys), Damaševičienė(molekulė), Stanevičienė(lietuvių k), Timofejeva, Sveikatienė(anglų k) ? ;|
Algirdas Bučinskas

2005-07-14 00:37

Geriausia mokytoja man buvo molekulė [B], kai mokiaus pas ją, mes visi jos nemėgom, bet užtai visa laikotarpi po mokslo vis su chemija susiduriu ir esu jai dėkingas už pradmenys, nors ir turėjau pas ją 5 balus. Įdomu, ar mokytojauja mokytojos: Sajauskienė, Norkevičienė, Žemaitis(gaidys), Damaševičienė(molekulė), Stanevičienė(lietuvių k), Timofejeva, Sveikatienė(anglų k) ? ;|
2005-07-14 16:14

Na o as su daugeliu mokytoju sutariau. Geriausios buvo Kuraitiene, Damaseviciene, Geicen, Vaskeliene, Kopytkova, Dundulyte, Timofejava, Baleviciene, Liumparas, Zilys, Petkeviciene. Ot velnias, savo Istorijos ir Informatikos mokytoju pavardziu neatmenu Nuliūdes O jos tikrai saunios buvo. Dar ir kiti visai faini buvo, tik per daug cia ju bevardinti. Tik vienos nemegau...na ir dar kitos visai nesupratau Šypsena O megstamiausiems, tai tik sekmes galima palinketi, jie buvo tikri draugai Šypsena
2005-07-14 16:16

Informatikos - Marciulioniene Šypsena Na dar loko viena atsiminti Šypsena
Algirdas Bučinskas

2005-07-14 22:19

Balevičienė ir buvo istorijos mokytoja. Dar pamenu, kad ji papildomai valydavo klases su mini sijonėliu. Kvatotis
Giedrė Čepaitytė

2005-07-15 01:07

Simanski gausi i aky kai sutiksiu Kvatotis visos muzikantes buvo fainos ir liko iki siol
Giedrė Čepaitytė

2005-07-15 01:10

Giedriuk jauciu kad Vezbickiene arba Baleviciene Šypsena
Giedrė Čepaitytė

2005-07-15 01:12

to algirdas B.:
nors ir senokai jau baiges, bet puikiai zinau kad Zemaitis, Damaseviciene, Stankeviciene, Timofejava ir Sveikatiene dar dirba!!! o Sajauskiene man rods jau nea!!!

2005-07-15 13:17

A.Liumparas ir R.Burinskiene Šypsena))
Giedrė Čepaitytė

2005-07-16 02:02

o ir plentukai pasirodeMirktelėti kas jiem daugiau galejo patikt jei ne sportas ir muzika Kvatotis nors istikruju o kas man daugiau, tikriausiai nieka, o gal....
Agnė Balčėtytė

Pasisakymų: 4

2005-07-17 23:18

Sajauskiene isejo i ankstyva pensija ir dabar nuosaviems anukams skaito mazaji Princa. Beje, nors fizikos ir vokieciu negalejau pakesti ir tai buvo praktiskai vieninteles pamokos ir kuriu begau, bet Sajauskiene ir Balvociene prisimenu kaip geriausiai destancias mokytojas. Bet ir visi kiti mokytojai puikus Mirktelėti
Iš viso įrašų: 122

as su savo vaikais

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama