Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 9

Na tai kas gero Tryskiuose?:)

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-01-15 14:10
Neegzistuojantis vartotojas
2008-01-15 14:10

smagu visada sugryzti i gimtine [Y]
Daiva Grikietyte

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 2

2008-02-04 16:50

Lietuva Tėvynė

Lietuva brangi, mano tėvyne –
Žodžiai, kurie man yra tokie brangūs...
Juos tarė didvyriai, kurie ją gynė,
Drąsos kupini netgi puolė prieš tankus!

Bet, rodos, pamiršo šių žodžių prasmę
Ne tik jaunimas, bet ir daug matę lietuviai...
Daug metų nešę šią sunkią naštą,
Nebeatlaikė ir išsibarstė už jūrų.

O juk atrodė tokia praeitis
Ir tokia meilė jungia mūs tautą,
Kad niekas mūsų neišsklaidys,
Kad pagaliau nusimesim tą sunkųjį gaubtą!

Viltims išsisklaidžius ir tautai nutilus,
Iškeitus mūs krašto dangaus mėlynę,
Visus šaukiu nors tyliai ištarti:
Lietuva brangi, mano tėvyne...

(anonimas) [email protected]
Adelė Lizdenienė (Najulytė)

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2008-03-02 20:22

Šypsena
Adelė Lizdenienė (Najulytė)

2008-03-02 20:23

Kodėl forumas vis tuscias? :down:
jolanta pociute(muniuviene)

2009-06-27 22:14

Daznai trumpam sugriztu i gimtuosius Tryskiustik man jie atrodo niurus ir liudni,viskas labai paskeite.Dziugu,kai sutinki senus pazystamus ir draugus

terese Rastokaite-Benetiene

Pasisakymų: 1

2009-06-28 14:06

Sveiki mieli tryskieciai ..Sekmes Jums ...Smagu    kad sutinki kur nors kitame mieste Tryskiecius ..nors miestelis is tikro atrodo kaip tuscias kai retkarciais atvaziuoji ,matomai jaunimo mazai o senieji tryskiu gyventojai jau paseno ir renginiu nera kam organizuoti....taip ir istustesmusu mazi miesteliai...deja

2009-06-29 08:22

Sveiki visi Tryškiečiai  ! Man irgi labai malonu nors trumpam užsukti į savo gimtinę,nes pas ką nors nuvažiuoti nebėra kur,važiuoju tik aplankyti į kapelius savo mamos ir sūnelio,bet miestelis tuštėja labai  ,pažystamų veidų nesu mačiusi kiek Tryškiuosi lankiausi,o iš senesnių žmonių sutinku,bet jie jau labai suseni.Kaip viena pašnekovė rašo,tikrai ištuštės mūsų gražus miestelis...

Albina MS

Pasisakymų: 3

2009-06-29 17:01

Sveiki, zemieciai tryskieciai,

is ties praretejo tryskieciu gretos, nes daugauma musu tik ir atvykstam  kapu aplankyti. Pries keleta metus teko sutikt mok. Duzinskiene, tai jau tada sake kad katostrofiskai mokiniu skaicius sumazejo, kai as baigiau vidurine 1977, tada mokesi apie 700 ar net daugiau mokiniu, o pastaraisiai metais apie 200-300, na bet gal kas pagerejogal ta nelemta krize grazins zmones i kaimus, ir Tryskiai vel atsigaus. Sekmes visiems

Vida Juškevičienė

Pasisakymų: 1

2009-07-09 18:31

Sveiki tryškiečiai,

aš irgi retkarčiais aplankau Tryškius ...Taip ,tikra tiesa ,pažįstamus, klasiokus sutikti didžiausia tikimybė kapinėse , nu dar prekybos centre, miestelio organizuojamoje šventėje...Kuo tolyn bėga tie metai pragyventi Tryškiuose, tuo labiau ieškome pažįstamų veidų ...Norėčiau paprieštarauti, kad nuobodu ir niekas nebevyksta mūsų Tryškiuose.O klebonėlis kokį maladiec verslą prasisuko ??????? Smergti dvasiško tėvelio negaliu, bet ...

Tad laikykimės esami ir buvę tryškiečiai, gal dar ir grįžti teks ( tikiu, kad dauguma sugulsim, nes kraupu kiek jau bendraamžių ir net jaunesnių laukia mūsų )...

Iš viso įrašų: 9

Žvejyba

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama