Marijampolės 7-oji vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 43

7 vidurinė

Autorius:
Sukurta: 2005-07-11 13:05
Mantas Budreika

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2005-07-11 13:05

Kokie prisiminimai apie 7-tukę?
RASA M

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2005-07-11 13:15

Kiek zinau musu septintuke jau kazkaip kitaip vadinasi? O prisiminimu yra ir geru ir blogu!
Aurimas Grebliauskas

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 3

2005-07-12 09:02

Tai kaip dabar ji in real vadinasi? Na kiek pamenu vienu metu buvo pati geriausia mokykla [Y] kai direktorių palaidojom reikalai pradėjo blogėti ;|
Neegzistuojantis vartotojas
2005-07-12 10:28

ji dabar vadinasi \"Ryto\" vidurine mokykla , bet kiek teko skaityti info tai Marijampoleje apskritai zada palikti gal tik pora viduriniu mokyklu, taigi jauciu musu ex mokykla gali tapti tik pagrindine, kaip jau kazkada ir buvo...
RASA M

2005-07-12 19:29

Ar teisybe, kad Karuzui jau ata???
Gintare Sakalauskiene

Pasisakymų: 7

2005-07-13 16:40

Girdejau ir as tokius gandus,geras mokytojas buvo Mirktelėti
Mindaugas Povilaitis

Pasisakymų: 2

2005-07-20 09:28

Prisiminimai ne kokie. Baigiau prieš 25 metus. Buvo tikras kareivinių režimas.
RASA M

2005-07-20 12:45

Rasa P. kodel sakot kareiviniu rezimas, kas ten tokio baisaus dejosi pries 25 metus???
Mantas Budreika

2005-07-20 14:00

Nu nežinau, kaip jums, bet man ta 7-tukė palikus ne pačius geriausius įspūdžius. Manau visi turėjot ir turit draugu iš kitų mokyklų ir skirtumą bent aš jaučiau, pradedant nuo auklytojos Lakickienės ir baigiant direktoriaus pavaduotojom, kai kuriom, ir dabar dar ten vis sėdinčiom. Manau, kol švietimo skyrius gerai nesudrebins visų tų įsisenijusių senbuvių, tol ji ir vilksis mkyklų sąrašo pabaigoje. Ir ateityje liks tik \"7-tukės forumas\", jei dar liks tos mokyklos entuziastų.
Gintare Sakalauskiene

Pasisakymų: 7

2005-07-20 18:00

Labai jau tokiu nemaloniu prisiminiu neliko.Buvo ir juoda ir balta.Kaip ir mokytoju, bei pavaduotoju MirktelėtiBet siaip ir as manau kad tik forumas ateity liks, nes mazai jau perspektyvu 7-tukei islikti.
Mindaugas Povilaitis

Pasisakymų: 2

2005-07-21 10:47

Neringai L. Mergaitės turėjo būti būtinai su baltais kaspinais ir susipynę arba susirišę plaukus į dvi kasas. BŪTINAI. Uniformų ilgis negalėjo būti trumpesnės nei 15 cm. virš kelių. Tokia pavaduotoja Kunickienė įeidavo į klases pamokų metu su liniuote ir matuodavo. Patikėk tai labai žemina. Foje kabojo Tarybų Sąjungos herbas ir himnas. Kituose koridoriuose dominavo raudonos spalvos plakatai su įvairiais šūkiais. Aplamai atmosfera mokykloje buvo nekokia. Prieš tai teko mokytis šeštoje vid. mokykloje, tai syrėsi kaip diena nuo nakties.
RASA M

2005-07-25 12:11

Mus Kunickiene irgi spejo gerai pakankinti! Pvz.: man pazymius rasydavo ne uz zinias, o pagal tai, kaip ta diena budavau apsiregus ( kaip tik tuo metu uniformas keitem i dzinsus, isivaizduokit kaip Kunickienei buvo baisu!). Nekalbu apie zodzius, kaip ji mus vadindavo, turbut, karves buvo graziausias! Prisimenu, kaip mes dziaugemes, kai suzinojom, kad musu istorijos mokytoja pagaliau iseina!!!! Pazinojau jos anuke Inga, deja, ji pernai zuvo!
Rita Garbauskiene

Pasisakymų: 1

2005-07-27 16:33

del Lakickienes, tai pritariu. ziauri mokytoja buvo. as maniau pas ja budama, kad zemiausiam lygi esu sio dalyko, o kai perejau i 6-tuke, mokymosi lygis labai pakilo.
Aurimas Grebliauskas

2005-09-22 10:41

Kuom ju ta vidurinė tokia baisi? Taigi visur yra savų pliusų ir minusų. Sensta ir tie mokytojai ir pavaduotojai ir direktoriai, galų gale ir mes patys... [Y]
Aurimas Grebliauskas

2005-09-22 10:44

Aš bent jau kiek pamenu tai Lakickienė bent jau buvo geresnė nei Brigaitienė, bet kai mokiausi sau tai man didelio skirtumo nesudarė 6 ar 9. Dabar kas vyksta net neįsivaizduoju, bet kad jaunimas nusivažiavęs tai faktas kaip blynas...
Laura Karklinyte

2005-12-09 13:29

Nu 7-uke pati geriausia mokykla, nes as ja baigiau ir man visai patiko. Ir fainu mokytoju buvo (ir dabar yra). Mano meile buvo Dulinskiene. Labai faina mokytoja. Patiko ir Matuziene ir \"fizrukai\". Jei reiketu sugrazint metus atgal, butinai gryzciau bent metams i 7-uke Šypsena
2005-12-13 12:49

man ta mokykla blogu prisiminimu taip pat nekelia.Sugrizti gal ir nenoreciau,bet prisiminti nieko Šypsena
Dar ilgai busiu dekinga matematikos mokytojai Matuzienei.Jug tos matematikos as TAIP,NU BET JAU TAIP NESUPRATAU,kad oi oi oi. Šypsena O ji mane kente ir tolyn tempe [Y]
Vaida Grinevičiūtė

Pasisakymų: 8

2007-08-05 20:39

Man tai 7-ukė visai nesukelia blogų atsiminimų, juk ir mes vaikai nebuvome angeliukai Šypsena. Atsimenate kaip visa mokykla bijojo čigoniukų ir Maraziukų, ech jų era buvo Kvatotis. O siaip tai labai dėkoju vokiečių mokytojai Launikonienei, kurią mes laume vadindavome Rimtuolis, gerai ji sakė, kad mes dar dėkosime jai už tai, kad vertė mus vokiečių mokintis Šypsena tikrai dabar nesigailiu AČIŪ JAI.
Apie Kunickienę tai tyliu, dėl to ir atsisuko lazdos antras galas prieš ją pačią, užuojauta. O Karužas su savo fainais dantukais irgi ne pyragas buvo Kvatotis, bet merginas jis mylėjo Kvatotis, aišku ne tiesiogine prasme Kvatotis, mūsų DJ Karužas B).
Lina Bagdonaite-Spudiene

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 2

2007-08-14 12:23

ir kokia ji butu gera ar bloga vis tiek ji liks musu gyvenimo dalis Mirktelėti

beje kazkokdel as savo mergaite irgi nutempiau i sia mokykla, gal todel kad ji arciausiai musu namu, bet pakolkas bent jau pradine tikrai nesiskundziu, mokytoja labai liuks, kad tik kitur tokiu butu, bet kazkaip vyresniu klasiu su sia mokykla nesieju, dabar madinga gimnazijos, eisim paskui mada
Lina Bagdonaite-Spudiene

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 2

2007-09-03 10:14

o ar girdėjot mieli kolegos, kad mūsų septintukei šie metai yra jubiliejiniai 8)

būtų labai smagu, jei mokyklos valdžia suorganizuotų visų laidų susibūrimą ar kažką panašaus Mirktelėti juk būtų visai įdomu
Iš viso įrašų: 43

Graziosios 'kalines'

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama