Kauno Eigulių vidurinė mokykla (45-oji) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 39

Smagu vadintis eiguliečiais?

Autorius:
Sukurta: 2005-07-11 17:14
Renata Falkovska

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2005-07-11 17:14

zinoma [Y] xixixi...
Nora Jakutyte

Pasisakymų: 5

2005-07-11 23:00

aisq [Y]
Neegzistuojantis vartotojas
2005-07-12 09:54

Man irgi Kvatotis Tik seniai tai buvo, atsiminimai išblėso. Bet vis tiek, kai tik pamatau kur nors minimą Eigulių vid., puolu džiaugtis (jei gerai) arba sielvartauti (jei blogai)...
Laima Bernotiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2005-07-12 16:32

o kodel gi ne Kvatotis?
2005-07-14 09:31

man tai biski gedaŠypsena
Renata Falkovska

2005-07-14 10:34

cia dabar... jokios gedos Šypsena o atsiminimus visada galima atgaivint.. tik nueit reik Kvatotis xixixi...
2005-07-14 12:50

Ne, atsiminimų nuėjęs jau nebeatgaivinisi... kažkaip nebe taip viskas. Ne mano. O gal jau daug ką supratau ir patyriau kitokių dalykų, tad tas etapas jau nebeatrodo toks nuostabiai rausvas Mirktelėti Bet lopšį, net ir išaugtą, vis tiek myliu...
2005-07-14 21:14

Man irgi negeda.. Net didziuojuosi kad esu tokia. Nepalikau musu mokyklos kaj visi bego i kitas... Geriau uz cia nerasiu! :up: Šypsena
2005-07-15 20:59

smagu o ka?
Neringa Maceviciute

Pasisakymų: 7

2005-07-15 22:01

as tai pasiilgstu musu mokyklos. buciau \"namuose\", praeiciau pro sali, aplankyciau pora \"galvu\"... kaip anksciau. o dabar... jau seniai nieko nebegirdejau kas ir kaip.

gal gali man kas papasakot kaip ten vsikas atrodo, kas naujo...? ;|
Renata Falkovska

2005-07-16 21:01

nelabai kas Neringa Rimtuolis visi bega po truputi.. rajone vis mazeja vajku.. Mokykla raukiasi Nuliūdes bet siaip norma.. va jau vos pries kelias dienas isleido 20 laida [Y] siaip mokytojai kai kurie irgi pasikeite.. Rimtuolis
Neringa Maceviciute

2005-07-17 10:48

o ko jie visi is tos mokyklos bega??? Erzinti juk bent jau \"mano laikais\" blogai nebuvo... musiske gimnazijos \"vardo\" vis dar negavo...? gal todel ir bega... as tai manau, jei direktorius vis dar tas pats, ta ir mokykla gerai atrodo. [email protected]

...o vaiku bus...ateis is kitu rajonu, ar is kitu mokyklu...! [Y]
2005-07-17 20:02

tai vat kad bando is 12-metes padaryt 10-mete, todel ir bega ir mokytojai.
vaiku nera
Neringa Maceviciute

2005-07-18 10:10

...o tai kai padarys, tai ir priplauks ir tu vaiku ir mokytoju pilna!! Liežuvis

tai gal tie bega, kurie nelabai nori mokytis...? t.y. per griezti...per dideli reikalavimai...
gaila, kad as negaliu nueiti, tai bent jau paplepeciau su koia bakiene. ezerskienes tai kazkaip visuomet \"bijodavau\"... [Y]
o tai gal lengviau tiems likusiems mokytojams ir mokiniams, kai klases tustesnes...?!

geru atsotogu, vaikuciai! 8)
2005-07-18 11:08

as jau baigiau pries dvejus metus ir kai pagalvoju, garai, kad butent tuomet baigiau, nes girdejau daug geru mokytoju issilakste-gaila. bet ko norim, juk jie bega ne nuo gero gyvenimo, o kaip tik ieskoti tokio. o tai reskia, kad musu mokyklos lygis nelabai koks!!!ir tai daug kas sako Kvatotis
jau spejau viska ir pamirsti per tuos metus, jau pavardiu net neprisimenu, bet ir nesigailiu. isvi mokykla pagyginus su univeru -- vaiku darzelis, ir dar koks!!!!! Kvatotis
2005-07-18 11:12

daznai aukstus balus turi mokytoju vaikai, nes yra kas uz juos pastovi!!!!logiska, bet slykstu, o ypac, kai kiti nukencia- baisu!!! Liežuvis SEKMES EIGULIECIAI Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2005-07-18 16:23

Neringa>>

siek tiek ne taip issireiskei, reikia ne laukti kol is kitu mokyklu vaiku pribegs, o patiems prie to \"prisideti\" Kvatotis :B
Neringa Maceviciute

2005-07-18 23:24

prisideti..? okay!! o kaip tai daryti....? Rimtuolis jei as jau pries amziu amzius baigiau ir esu tukstanciai kilometru nuo LT...? :down:
Dovilė Armalytė

Pasisakymų: 2

2005-07-19 09:53

Liudnoka, kad Eiguline ritasi zemyn. Turbut ne siaip sau mokytojai bega is jos. Jau dabar net nezinociau pas koki mokytoja uzeit pakalbet. Echhh.... smagu buwo, noreciau grizt kokiai sawaitei i mokykla pas sena klasioku ir mokytoju chebra
Neringa Maceviciute

2005-07-19 13:22

as is tikruju net nebuciau sapnavusi, kad musu mokykla taip gali nusirist.... ;|
...as irgi noreciau ten apsilankyti. labai daznai bendraudavau...na, labai daznai - ne, bet kartais uzeidavau pas bakiene, palaukdavau kol ji savo popierius sutvarkys ir tuomet ilgai plepedavom.... [C] o tie, kurie gali uzeiti, neina... manau, ne visiems tie mokytojai ir mokykla yra svarbu. liudna del to. Nuliūdes
Iš viso įrašų: 39

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama