Pasvalio Petro Vileišio gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 9

1995-1996 metu laidu atstovai :))))

Autorius:
Sukurta: 2005-07-14 17:00
JURGITA Čėsnaitė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2005-07-14 17:00

Atleiskite, kad irasiau tik siuos du metus, bet taip jay yr - as tada mokaius, as tada gyvenau pasvaly:0)
Pasiilgau to kvailo miesto....
Marius Leveika

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-11-13 23:05

Na nemažai Lietuvos miestų aplankiau... nėr jau toks kvailas tas Pasvalys
Kievienam kieme savi kvailiai ir išminčiai, be kurių turbūt neįdomu būtų Šypsena
Nostalgija ir mane kartais apima Mirktelėti

kristina balčiūnaitienė

2009-11-14 13:09

keistas vertinimas.. o Vilnius pvz. protingas miestas, o Kaunas??? neteko dar girdet tokios "Protingos" nuomones. kam tada pasiilgt kvailo miesto, geriau ji uzmirst. Lietuviui daznai tevyne ir gimtine gi visas pasaulis.

Laimutė B - J

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2009-11-14 17:03

Aš tikrai ne tu metų atstovė , bet kvailu Pasvalio negaliu pavadinti.Tame rajone mano pradmenys , dėl to gyvenu .Mokykloje visko buvo ir nesėkmių , ir nusivylimų ir draugų išdavysčių , bet tai istorija , kuri subrandino tolimesniam gyvenimui.Aš gerbiu kiekvieno nuomonę , skaitau pasisakymus.Sėkmės visiems.

Miglė Poškutė

2009-11-23 09:40

Šypsena Šypsena Stebėtis nereikėtų. Kiekvienas vertina pagal save. Iš pasisakymo matyti, kad tam "kvailam" mieste panele didelės išminties neįgavo ir veikiausiai "kvailių" mokykloj dorai rašyt neišmoko...

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-01-04 22:52

kvailu zmoniu buna visur. tiek pasvalyje, tiek vilniuje ar kitam mieste. siaip miestukas mielas

Romualdas Variakojis

Pasisakymų: 8

2010-01-11 16:23

Gyvenant Pasvalyje gal ir nesimato koks jis pasikeitęs ir išgražėjęs, tačiau kai atvažiuoji retai, tai labai matosi kaip miestas pasikeitė per tiek metų. Nuo 1970 metų lankausi tik epizodiškai, labai gražus miestukas, o kvailių miestu jis niekada nebuvo.

asta lukstaite

2010-01-14 22:10

aš mokiausi dabartinėje P.Vileišio gimnazijoje.kai išvažiavau,tai nepasiilgau nei mokyklos nei Pasvalio,gal kad neturėjau draugų...na žinote,bjaurusis ančiukas...miestelis kaip miestelis,yra gražesnių...yra gražių vietų,tikrai,bet jos kaškaip išsibarstę ir sunku parodyti atsivežtam svečiui tą gražumą..

andrius anelionis

Pasisakymų: 3

2010-12-03 21:44

Jo,gerai ten-kur mūsų nėra.Pasvalys-geras,ir mes geri...

Iš viso įrašų: 9

Norge, Norway, Nor..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama