Alytaus Piliakalnio vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 19

ar mylit savo buvusius (esamus)mokytojus

Autorius:
Sukurta: 2005-07-16 13:14
Lina Gorbunova

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 2

2005-07-16 13:14

negaleciau pasakyti,kad myliu, kaip as juos galiu mylet! dar nera vidurineje tokiu mokytoju kuriuos galima butu mylet Erzinti Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2005-07-21 19:12

nu jau kaip myliu, tai nemoku pasakyti.. Mirktelėti taciau yra mokytoju, kuriuos tikrai gerbiu... :up:
Rasa Jėckienė (Tamulionytė)

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2005-07-27 15:19

Kaip prieš 16 metu mokiausi šioje vidurinėje mokykloje, tai joje dirbo tik labai geri mokytojai. [email protected]
Dėkui visiems mokytojams, nes visada tik gero mums norėjot!
Rasa Pabučiuoti
Lina Gorbunova

Sukurta temų: 2

2005-07-28 00:00

tacia pagarba, nuo meiles tikrai skiriasi, as gerbiu gal tik keleta na gerai tik 3 mokytojas, kurias mielai susitikus pasisveikinu ir pakalbu. Šypsena
2005-10-02 11:32

Seiki Bocius labinasi mane tokiu vardu berots geriau mokykloj pamena nors tai buvo pries 6 metus nera taip dauk nera taip mazai. kas zino tai zino kad buvau \"labai pavyzdingas mokinys\" Šypsena taciau myliu gerbiu ir pagarba visiems mokytojams stengiantis atmergti akis tokiems kaip as manau laikui praejus suvoki kad pedagogas tiesiog stengiasi perteikti mokiniams tai kas yra jiems naudinga ir ju manymu jis linki gero aisku kaikurie mokytojai igrysta kaikurie uzgauna taciau juk jie nenorom bent jau as tai suprantu kiek pamenu nelabai su kaikuriais destytojais sutariau taciau as juos gerbiu aisku susitikes gatvej mielai su jais pasnekesiu mielai prisiminsiu senus gerus laikus mokykloj negaliu teigti kad as juos myliu visasirdimi taciau visus gerbiu visus kaikuriuos labaiu kaikuriuos maziau ipac noreciau pamineti Mane taip ir neismokiusa lietuviskai rasyti l.kalbos mokytoja Balciuniene nepamirsiu niekada nors kuomet mokiausi ji buvo igrysus iki gyvo kaulo aisku aukletoja kaip cia nepaminesi Barysiene liux zmogus aisku per dauk i asmeniskai visu neminesiu taciau papania direktoriu miela Grauzeli irgi pagarba na nepavadinciau to tyra meile bet visalaika taika ir geri silti atsiminimai. Aisku klausimas cia iskeltas ar mylime mokytojus na pasakyciau myliu bent as juos visus taciau ta meile atsiranda kaip visada ne tada kada reikia o pabaigus mokykla. ir manau taip ne man vienam tad mieli mokinukai mylekim ir gerbkim musu mokytojus nes jie juk linki mus gero ir siekia to is visos sirdies taciau kartais padaro klaidu bet kas ju nedaro tad ismokim ir mes jiems atleisti meiles ir sutarimo tarpc mokytoju ir moksleiviu sekmes visiems kartu ir iki
2005-11-22 14:35

Niekada nepamiršiu savo buvusios auklėtojos gerb. A. Pugačiauskienės. Ji buvo tikrai nereali auklėtoja ir mokytoja. Savo auklėtinius mylėjo ir gynė kaip nei viena kita. Aciu Jai!
2006-02-20 18:10

na yra ko gero tik keli kuriuos tikrai gerbiu. [email protected] yra tokiu kuriu nepamirsiu ,bet ne uz ju gerus darbus Kvatotis.
Eimantas Judickas

2007-03-18 20:45

o as tai labai myliu dagiliene mirsiu nepamirsiu OZKA Erzinti
Vacius Jusas

Pasisakymų: 3

2007-07-13 12:14

Gerbiu ir gerbiau visus mokytojus. Kokia čia gali būti meilė! Žinau, kad jų darbas yra sunkesnis už dėstytojo darbą. Dėstytojo darbą dirbu visą laiką, bet esu bandęs ir mokytojo darbo, tačiau ištvėriau tik pusantrų metų. Mokiniai Tave išsunkia kaip citrinos skiautelę.
saulius m

2007-08-08 19:07

na meiles mokytojas tikrai nera!!!na bet tikrai yra tokiu kurie verti pagarbos!!! Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena
Gediminas Bartkevicius

2007-08-09 02:00

Nepasakyciau kad galima myleti savo buvusius mokytojus,bet tikrai zinau,kad dauguma ju gerbiu. Nepasakyciau taip pat,kad jie pakeite mano gyvenima ar pakoregavo jo eiga-savo likima mes susikuriame patys. Manau,kad dauguma mokytoju,buvo pernelyg uzsieme savo destomais dalykais,kaip vienais is svarbiausiu ir daznai nepastebedavo,kad kazkas galbut nera gerai mokinio seimoje(labai gerai tokius dalykus nusako mokiniu elgesys).Tikriausiai net ir dabar daugeliui mokiniu truksta mokytoju palaikymo. Mokytojas,o ypac klases aukletojas turetu pats pirmasis pastebeti,jei mokini kankina kazkokia beda,va tuomet as galeciau pasakyti,kad toki mokytoja myliu Šypsena
Patricija Kunigonytė

Pasisakymų: 4

2007-08-09 20:32

Jo Dagilienes nepamirsiu visa gyvenima, mazai truko kad butu sugadinus man visa gyvenima, buciau neistojes i joki univera ir t.t O dabar tiek man ir tereikia tos matematikos, pritariu Eimui, mirsiu nepamirsiu Erzinti
Dainius Zalieckas

2008-01-07 11:44

O as galiu pasakyti tai, kad nors mokykloje ir ne su visais mokytojais gerai sutardavau, ir kai kurie tikrai nervuodavo, bet gerbiu visus ir tikrai nelaikau jokio pykcio nei vienam mokytojui. galiu jiems tik padekoti.
roma Balkunaite-Lauzadiene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2008-02-24 10:55

Tuo metu, kai mokiausi, nedaug buvo tokiu mokytoju, kurios ypatingai "myleciau". Bet dabar visus prisimenu tik gerai, nejauciu nei vienam antipatijos :up:
2008-03-03 22:26

Kai mokemes mokykloje vienus mokytojus mylejome, kitus gerbeme, o kitu bijojome... Taciau nepriklausomai nuo musu jausmu ir poziurio i mokytoja, jis buvo kazkoks ypatingas asmuo klaseje... Aisku, mes kaip ir visi mokiniai, nebuvom dovanos mokytojams, taciau visada zinojom savo elgesio ribas... Nors nuo to laiko, kai sedejau mokyklos suole, prabego jau daug metu, bet ir siandiena as lenkiuosi pries kai kuriuos Mokyojus, nes jais zaviuosi, esu jiems dekinga... Tai ZMONES, kuriu pamirsti, nemyleti ar negerbti tiesiog yra negalima. Tik gaila, kad to negaliu pasakyti apie visus...
Gediminas Bartkevicius

2008-03-14 18:40

prisimenat Pestininka???? Erzinti idomu kas nors ji i kalejma ikiso ar jis ir toliau mokytoju dirba? Iskrypelis vos man gyvenimo nesugadino santazuodavo,kad ateiciau viena i jo namus su 'tortu is sampanu', o kai nepaklusau pradejo isvis nesamones daryti,ai gerai,kad mano tevai ir direktorius patikejo manim kai papasakojau Erzinti o kaip ta panele kuria jis per pamoka pradejo dauzyti Nuliūdes
Kas liecia pagarba tai visada gerbsiu Mok.Masioniene griezta ir teisinga ji buvo Šypsena
JURGITA GALAVACKIENE

2008-03-15 09:53

Kazkokia nesamone!! Pestininkas buvo nerealus mokytojas, puikiai zinojo savo dalyka ir mokejo idomiai viska pateikti. O del priekabiavimo, tai gal nereikia suteikti pagrindo tai ir nepriekabiaus niekas ;|
2008-03-17 23:15

Pestininka tai rudeni maciau Rumsiskese, su zmona ir vaikaisŠypsena toks visai nepasikeites...Persimetem pora zodziu...As pries ji asmeniskai nieko neturiu, kaip mokytojas tikrai neblogas buvo, nors gal ir keistokas siek tiek...
2008-03-18 09:43

Na o as labiausiai gerbiu istorijos mokytoja Rudaviciene,ji yra pati fainiausia ir tikrai puikiai ismanati savo darba,gali suprasti mokini ir zino kiek is jo reikalauti :up: liuks mokytoja :up:
Iš viso įrašų: 19

Mano suniukai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama