Alytaus Panemunės vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 21

O wa cia jaw apie musu sule..:)

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2005-07-21 00:30
Neegzistuojantis vartotojas
2005-07-21 00:30

Ir wel pasisakaw pirma.. :T Taj musu sule..?! Nju man siaip ji viena is geriausiu alt..,bet galetu ir labiau sutvarkyti.. o:o Ir man nepatinka musu mokyklos gezaj..fefefe
2005-07-21 00:30

Jus pasisakykit... Liežuvis
Kornelija Vaicekauskaitė

Pasisakymų: 44

Sukurta temų: 1

2005-07-21 02:04

As kadangi jau baigus sia mokykla, tai galiu pasakyti, kad man ji labai nepatiko. Apart draugu, ten nieko gero nebuvo, nes tiek direktorius, tiek kai kurie mokytojai (pavardem neminesiu) veidmainiai ir pašokę aukščiau bambos.
Kristina Šidlauskaite

Pasisakymų: 30

Sukurta temų: 3

2005-07-21 11:51

pritariu tau kornelija.mokykloje maneu kad nemoku bendrauti su zmonemis,nes turejau viena drauge.bet kai ystojau mano elgesys nepasikeite,o draugu susiradau daug.apie direktoriu tai mano nuomone nekokia.ir stai mano viena pazystama cia mokosi,tai jai si mokykla nepatinka.o ji gereusia alytuj,nes dirikas yra truputi prie politikos
2005-07-21 15:53

Waj kajp jus apie sule blogaj... [C] Bet tikraj mokytojai kaj kurie toki nepakenciami..tiek uzduoda kad jetus marija..Bet draugu as turiu daug..tiek kiek ir priesu.. B) Bet man labiausiai rupi dalykaj kuriu man reiks ateity..taj yra kalbos..nes tikslieji man kajp dangus o:o Ir norejau jusu paklausti..?! Ar sunkus dvyliktoku egzaminaj..? Ir kuriu dalyku butina laikyti..?! Is karto aciukas ... :H
Kristina Šidlauskaite

2005-07-21 18:40

na seip nera labai jau sunkus tie egzai.aisku jei mokeisi 12 metu,o ne varnas saudei.visi gi pries tave laike tuos egzus ir nevienas nenumire.gal taip tik atrodo pries egzus,bet kai gauni atestata,nuo sirdies tarsi akmuo nukrenta.taigi labai nebijok ir mokytoju nenuvertink.ystojus tau mokytojai pasirodys tokie geri nei destytojai.sekmes
Kornelija Vaicekauskaitė

2005-07-21 19:24

kuo toliau tuo sunkesni buna egzai, kad kuo maziau islaikytu mokiniu. privalomas yra tik Lietuviu berods egzas.
Kornelija Vaicekauskaitė

2005-07-21 19:25

Bet per egza nebuna nieko, ko nesimokem per 12 metu Šypsena
2005-07-22 18:42

Tajgi as sklerozninke ir amziajs viska pamirstu.. Liežuvis Bet as atjp noriu geraj mokytis..Tik kad visada mokytojuj sakaw tiesa apie jy..Ar blogaj daraaw..???????? Gal per pamokas geriau tyleti..? 8)
Kristina Šidlauskaite

2005-07-22 19:40

beje ugne,jei nesupyxi,duosiu patarima.jei pamirsti ka uzduoda mokytojai,tai uzsivesk sasiuvinuka,i kuri rasyk ka uzdave namu darbu.kai as mokiausi man tai siek tiek padejo.tikiuosi neuzpykai uz si patarima
2005-07-22 20:45

Bajk tju Neringute kur as taw pyksiu.. Kajp tik lb geras patarimas..aciukas..O ar tju per pamokas tyledawaj..?! [C]
Kristina Šidlauskaite

2005-07-22 21:29

nu kad nelabai.jei reikia ka pasakyti visada pasakydavau.tiesa tylejimas nieko gera.visi galvos kad esi pasikelus.gereu kalbek ne y tema,bet kalbek.
Kornelija Vaicekauskaitė

2005-07-22 22:58

Man tai atrodo, kad geriau patyleti, negu i pievas nusneket, o kas liecia mokytojus, tai zinoma geriau jiems tiesos nesakyt ir nesigincyti, nes mokytojas visada teisus, o mokinys :down: kvailas vaikelis. As visada buvau tokia truputi uz tiesa kovotoja, tai teko labai nusivilti skaudziai, nes mokytojų bamba ne ant pilvo, o truputėlį aukščiau, net ne truputį, o labai aukštai, ten kur ego.
Kornelija Vaicekauskaitė

2005-07-22 23:00

Asmeniskai as tai pagirtinai ziuriu i tiesos sakyma ir galiu pasakyti taip ir toliau, bet tiesa yra žiauri Šypsena
2005-07-24 16:05

taj ka blyn man db jaw niekada mokytojuj tiesos nesakyti..? :B
Kristina Šidlauskaite

2005-07-24 17:20

galiu tau tik tiek pasakyti.jei nori susigadinti santykius su mokytojais,tai gereu tiesos jiems nesakyti.pavyzdziui mokykloje pavoge mano telefona,tai nuejusi y policija paraseu pareiskima,kad is \"uzrakinto\" kabineto dingo mano daiktas.tai ta mokytoja taip uzsisedo ant manes,kad net sugadino visus pazymius.taigi sakyk tik tai,kas jiems patiktu.o zeure tiesa gereu nutylek.nes vistiek mokinys bus neteisus,o jie visada teisus (kartais gali buti ir atvirkciai)
Artūras Čiras

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2005-07-26 13:03

Matai Ugne, tu dar esi tik 8 - oj klaseje. Kai busi dvyliktoke, tvarka pasikeis maizuaisiai du kartus. Ir kas privaloma dabar, nebutinai bus po keliu metu.
Andrius Peštenis

Pasisakymų: 2

2005-08-29 15:50

ach . ta mokykla! kornelija baigusi mokykla gali pamineti visus mokytojus! vistiek jau jie tau nieko nepadarys /:/
smagus gyevnimas Šypsena laikykites zmones!
Egidijus Shpakauskas

Pasisakymų: 1

2005-12-09 14:17

Vaikuciai nebijokit mokyklos egzu jie palyginus niekis pries egzus univere,ir zhinokit egzaminas mokykloj shvente!!!
Sekmes panemunininkai!!!
1998m.laidos12A kl.atstovas
2005-12-10 18:22

noriu wiena tema pasireikshti...
buwo cia kazkieno klausiama ar per pamokas reijkia tyleti, ty buti uzguijtam!
aishku, kad neŠypsena mokytojai jau nera tokie proto bokshtaij, kad jiems belekada butu galima nusileijsti...ir jiems kartaijs galima paprieshtarauti ir tiesa irodyti...reijkia kowoti (saikingaij), teisybes ieshkoti (nors jis mokykloje sunkiai pasiekiama), reijkia uzh klase, draugus kowoti (gal net daugiau uzh sawe)...
wadinas tyleti nereijkia...shneki (protingaij ir taijkliai) wadinas egzistuoji... [Y]
wa, dar milzhinishas malonumas, kaij shneki shneki, taushki taushki per pamokas, ir mokytojai tawe del to nuwertina... sako pamatysit, kas bus jum per egzaminus ir pan. Bet is tikruju, egzaminai wiska parodo ir lb daznaij prieshingaij mokytoju nuomoneij...smagu, kaij mokytojo buna teijgiama, kad per egza susitershi, o ish tikruju gauni antra iwertinima mokykloje pagal „rezultatyvuma“Šypsena
te wa, taushkaliai... Mirktelėti
Iš viso įrašų: 21

mano seimynele

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama