Vilniaus Gerosios Vilties vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 76

TOP mokytojai

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2005-07-21 22:27
Neegzistuojantis vartotojas
2005-07-21 22:27

butu idomu isgirsti jusu nuomone apie mokytojus... kurie fainiausi... kuriuos iki siol prisimenate...

man isimintiniausi mokytojai sie:
Kazakeviciute :up:
Razinskiene :up:
Prakapiene :up:
Virkutiene :up:
Zukiene
Marcinkeviciute
Genys
politologas Šypsena
mokyklos sesute Nijole
muzike Amulyte
Ciplys
brac kai kuriu mokytoju pavardziu nebepamenu...
.........-\"i Panevezi vaziuodavo per Pumpenus\"- matematike, mums pakeitusi nuversta Taraskeviciene
2005-07-21 22:55

Kazakeviciute, Ciplys, Amulyte, ir Nijole - dabar jau ne sesele - tai patys fainiausi mokytojai :up: Šypsena
2005-07-22 11:54

Man tai Loginoviene, Juodiene (gal ir griezta, bet faina buvo), Amulyte, zinoma, Prakapiene, Razinskiene, Ciplys... Na, gal dar keli, bet jau nebeprisimenuŠypsena Šypsena [Y]
2005-07-23 01:14

Amulyte, Ciplys, socialine darbuotoja (Nijole), Zigmuntaviciene, Razinskiene, Loginoviene. Sitie geriausi mokytojai. Manau, kad reiketu paminet ir blogiausius, nes ne viskas auksas, kas auksu blizgaMirktelėtiŠypsena Taigi blogiausieji: Leleiviene, Jurgeliene, Simanaviciute Egle.
2005-07-24 00:08

Ka jūs čia baikit..Visi žinom jog Švilpienė pati geriausia :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: [Y] [Y]
2005-07-24 23:49

joo, ir man Loginoviene patiko, beje, buvo labai gera aukletoja!

Kazakeviciute , kaip aukletoja, irgi buvo nuostabi!
2005-07-25 13:03

Juliau, ko tau eglute neitiko?Kvatotis man tai simanaviciute cool Šypsena tokia prie bajerio, ir labai jau savotiskai vertino...visad pamokoje lauk staigmenuKvatotis Kvatotis
Marius Mačionis

Pasisakymų: 30

Sukurta temų: 1

2005-07-26 13:46

jei is esmes man butu patikes bent vienas mokytojas.. tai tikrai buciau norejes vaikscioti i mokykla.. Šypsena
o siaip manau kiekviena mokytoja, kuris sugeba istverti 45 minutes klaseje galima pavadinti top..

mano top.. tai yra Satkus, ir darbu (tik pavarde pamirsau.. ) na, dar Kungelis.. va is ju tai tikrai ismokau to, ko reik gyvenime..
2005-07-26 22:11

Kiek bebutu geru mokytoju, vistiek yra tokiu, del kuriu ir taip sunkiai pasiekiama mokyklaKvatotis o dar kai aplinkui pilna kiosku su saldumynais , ar kam su cigaretem Liežuvis
2005-07-27 12:44

Eglute nera pedagogiskas zmogus. Savotiskumas yra gerai, taciau pas ja jo gerokai GEROKAI per daug...Tuo labiau kad ir vertinimo sistema is lempos pas ja...Jeigu jai patinki, tai ok. Jeigu ne, tai net jeigu ir mokysies, tai vistiek daugiau 7 neturesi...
Algimantas Čiubaila-Trenerius

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2005-09-13 10:11

taks.. pamačiau ir man pažįstamas pavardes.. ;-)

Loginovienė (šiaip lietuvių kalbos mokytoja), kaip ir Laurai J. man buvo auklėtoja iki 9 kl. Kažkada ją buvau su auklėtiniais prie Belmonto krioklių sutikęs. Pasikalbėjom. Ir motina pasikalbėjo su buvusia auklėtoja.. Smagu prisiminti senus laikus...

Virkutienė (chemijos mokytoja) man buvo auklėtoja 10 - 12 kl. Ją taip pat prisimenu...

Nepakartojamas mokytojas buvo Genys (biologija).

Politologas (pavardės nepamenu, bet toks palyginus jauniklis) irgi sugebėdavo sudominti savo pamokose. 9)

2005-09-13 10:14

Būtinai turėčiau paminėti rusų kalbos mokytoją (tautinių šokių ansamblio vadovę)... Jai aš pažadėjau perskaityti \"Voina i mir\"... Ech... darvis kolkas šio pažado neištesėjau, tačiau jau kelintus metus iš eilės šita mintis man neduoda ramybės.

Taip pat manau, kad esu dėkingas ir matematikos mokytojai Taraškevičienei. Nors daugumai ji buvo griežta ir baisi (ūūūūūū 8) ), bet matematikos išmanymas dar mokykloje man padėjo ir tepadeda universitete ir pan.

tai tiek gal apie geruosius mokytojus ;-)

2005-09-13 10:37

va.. pasiskaites kitus mokyklos forumus dar radau, kad visai toks fainas (bent jau man) buvo \"pieštukas\".. Satkus, kaip radau jo pavardę.... matyt tuo patiko, kad meniškos sielos... :> taks.. dar va prisiminiau ir istorijos mokytoją Liną (vėliau buvo pavaduotoja), ir automobilizmo mokytojus (B ir C kategorijos privertė žnokit gyvenime).... o ir pavaduotoją Juknevičienę pamenu... Vadinom ir mes (galbūt nevisi), ją \"gestapu\", bet man kažkodėl keliančių nerimą minčių apie ją (ar dėl jos) toliau gyvenime nekyla.. Matyt iš pagarbos Laurai J. Mirktelėti beje.. puikiai pamenu Lauros tėtį per 8 - 9 klasės išvykas į gamtą (buvom prie Kariotiškių prie ežero kokio tai ten, kur jungiasi su Galvės ir galima nuplaukti iki Trakų pilies)... tai liuks tėtis ;-) va... gali taip ir perduoti Laura... [email protected]
Darius Kairys

Pasisakymų: 2

2005-09-14 14:50

Pati sauniausia ir nepakartojama geografijos mokytoja - Juodiene!
2006-03-24 11:00

Šypsena

Redagavo:
userPhoto
(2010-05-02 01:12)
Saulius Tijūnaitis

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2006-04-19 18:11

idomu kas iš senų mokytojų dabar liko ?
Henrikas Eimontas

Pasisakymų: 9

2006-05-12 16:02

IMHO, fainiausia, saviausia ir pakankamai reikli buvo angliste Prakapiene.
2006-07-27 12:23

taip, prakapiene mane ismoke anglu kalbos per 2 metus Šypsena gal kas zinot, kada jos gimtadienis? man privacia rasykit. va
2006-07-27 12:24

oj, cia turbut privacia nlb galima... ai nzn
2006-08-21 09:10

As irgi noreciau isvardinti mylimiausius savo mokytojus:

1. Genys
2. Satkus
3. Ražinskienė

O Taraskeviciene buvo nuversta?! Nezinojau. Ji be galo daug reikalaudavo, bet nieko nesugebejo isaiskinti. Kas del Kazakevičiūtės - ji mums yra šiek tiek pavadavusi Žukienę. Buvau apakusi dėl Kazakevičiūtės reikalavimų rašiniams - jei atpasakoji kūrinį, tuomet gauni 10, jei imi interpretuoti, vos įsitenki į teigiamą balą. Esu labai daug gero girdėjusi apie Rozą Glinderščik. Gaila, kad ji mums nedėstė. Bet šiaip ji buvo autoritetas mokykloje. Esu mačiusi jos pastatytą \"Meistrą ir Margaritą\". Fantastika!
Iš viso įrašų: 76

Mano vestuves ir m..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama