Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 36

V.žemkalnio buvegimnazistai ar pasiilkstat laiku kai mokete joje?

Autorius:
Sukurta: 2005-08-26 13:41
Gytis Žadeikis

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2005-08-26 13:41

Niu kokie prisiminimai apie tuos laikus? kuriiuos mokytojus labiausiai prisimenat ar dar susitinkat su klasiokais? ar daret klases susitikimus? ar daug susirinkdavo? diskutuojam dalynames prisiminimaisŠypsena gi tam sis puslapis ir sukurtas Mirktelėti
Rima Grybauskaitė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2005-09-07 15:53

Kaip ziuriu ne labai tau cia sekasi bendrauti Kvatotis Nera pasisakanciu Kvatotis Prisiminimai geri is tu laiku tikrai ir labai to pasiilgstu! Susitikimo oficialaus dar nei vieno nedareme, bet tikiuosi kad neuzilgo susiimsime ir suorganizuosime Kvatotis
Marius Vilemaitis

Pasisakymų: 6

2005-09-08 14:25

Po kokių 5-7 metų praeis. Patikėkite. Atsiminimuose lieka klasiokai, nuotykiai ne pamokų metu. Mokytojai - kol kas prisimenu beveik visus. Kažkada su reikalais buvau užėjęs į mokyklėlę -tai jaučiausi kažkoks svetimas. To tikrai nebuvo, kai buvome susitikę klasiokai. Todėl manau kad svarbiausia yra žmonės, o ne pastatas. Mokyklos dvasia per 20 metų tikriai pasikeitusi. Net nežinau į kurią pusę.
Neegzistuojantis vartotojas
2005-10-19 18:39

labukas, nepasiilgstu, tik 8 metai teprabego. bet va susistikima tai jegiska padarem praeita savaitgali. Mazai kas pasikeite. Mokytojai tai irgi galiu pasakyt pasikeite, kai kuriuos sunku beatpazinti, kai kurie pasene nuo tu dvejetusniku ir kitokiu proto fontanu. Ech, uzjauciu tuos mokytojus Rimtuolis
2005-10-27 13:20

Andriui s.> labukas, tai kodel nieko daugiau nepasipasakoji, kad jau uzvedei sita foruma? kada pats baigei musu mokyklele?
Gytis Žadeikis

2005-10-28 16:39

ash baigiau 2000 m. tai shiais metais dareme susitikima. deja, deja bet ish 25 buvome tk 10... nors klase buvo labai draugiska visur visi kartu...bet dabar net nebezhinau ar apsimoka organizuoti dar po penkiu metuŠypsena kazkaiptikiesi pamatyti zmones kuriu nematei per penkerius metus... o susirenka tie su kuriais ir taip daznokai mataisiŠypsena Šypsena
2005-10-28 19:36

Andriui> jo jo taip buna visa laika, cia gi naturalu, nieko neopakeisi, paprasciausiai dar neprabego tiek metu, kad kai kurie pajustu poreiki bei nostalgija seniems geriems laikams. Nenusimink, va pries dvi savaites buvo mano klases susitkimas, is astuoniolikos susirinko dvylika, o tie kurie negalejo, t.y. buvo vienas - atvaziavo trumpam po darbo. Matai mano klasei prireike astuoniu metu... ;| [Y] [Y] [Y], o gal tiek ir tebuvo draugiska klase, kad dabar niekas nenori bendrauti :> Bet as taves ko tai nepamenu is tu mokses laiku... Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Gytis Žadeikis

2005-10-29 07:09

kazhkaip abejoju ar galetum neprisimintiŠypsena nes pas mum klase tai buvo aktyviŠypsena chia aisku jau kaip paziuresiŠypsena)) o be to ir mokyklos visuomeniniame gyvenime daug dalyvaudavauŠypsena
2005-11-02 16:36

Andriui>>> Nu jo neprisimenu, nes pati mažai būdavau mokykloje, aš aktyviai sportuodavau, kai jūs visi aktyviai už mokyklos ribų alų kilnodavot [B] [B] [B] Šypsena Nors šiaip daug ką prisimenu, nes joje mo9kiausi nuo pat pirmos klasės, tai vat.
Gytis Žadeikis

2005-11-04 07:31

niu niuŠypsena))))))))) chia jau per stipriaiŠypsena aisku budavo viskoŠypsena
2005-11-04 10:32

Niu labz, taigi, nemeluoju, nes tie laikai buvo tokie, tai ne dabartiniai, kai visi tualetuose narkasinasi Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2005-11-29 14:35

Baigiau 2002, bet dar nepasiilgau nei klasiokų nei mokyklos nei mokytojų. Kai mokiausi atrodė viskas normaliai, o dabar mokyklą prisimenu kaip baisiausią košmarą.. ;| Ypač Brazdžionienę ir Kuzminską..Šitų pavardžių tikriausiai visą gyvenimą nepamiršiu Kvatotis Kvatotis
2005-12-01 22:29

tai buvo laikotarpis be kurio buciau visai kitokia.
vistik, manau, kad butent zemkalnio vidaus intrigeles neleido iskleisti sparnu daugybei puikiu zmoniu :down:
visada atsiminsiu, jog ten buvo ir puikiu zmoniu - tiek klasioku, tiek mokytoju :up:
ypac man patiko Dautartiene (uz \"didele\", jautria siela ir uz pagalba kylant aukstyn, nes tikrai padejo visiems, kurie norejo \"pakilti\"), Rasieliene (uz greizta, bet teisinga buda, ir uz tai, kad giliai sirdyje ji yra labai geras zmogus), Astramskiene ir (uz \"nesiparinima\"), rusu kalbos mokytoja, kuri mus vadindavo angeliukais (uz paprastuma ir geri).
visi kiti ar dauguma ju neturejo charizmos. be to, dauguma ju sieke \"formuoti asmenybes\" - tik metodai buvo ne tokie, kad \"formuojamasis\" nepajustu, kad yra formuojamas. o juk zmogaus niekada neismokysi nieko, ko jis nenores ismokti; ir i mokykla mes ateiname ne tam, kad darytumete is musu tokius, kokie noretumete, kad butumeŠypsena tai - ne jusu, gerbiamieji, darbas. jus tiesiog turi suteikti mums zinias. mes save isauklesime patys.
daug parasiau, tikiuosi, kas nors supras, apie ka as.
2005-12-05 09:07

labux, visiems, cha, tai iseina, kad mokyklele daug kam slogius ispudzius ir prisiminimus palikusi. Pasirodo, kad is visu cia apsilankiusiu man buvo geriausiai, mokiausi beveik ekseternu, visus mokytojusmatydavau retai (cia vis per ta sporta ) todel jie man nespejo atsibosti ir as jiems Šypsena Man tai gerai buvo mokytis, o didziausia pagarba reiskiu dviems mokytojams - A.Zikarienei ir L. Janeliūnienei ( dieve, nepamenu, kokia jos dabar pavardė, kai istekejo), tai abidvi unikalios matematikos mojkytojos, butent ju deka man matieka \"su savo navarotais\" labiausiai ir patiko. Šypsena
Marius Vilemaitis

Pasisakymų: 6

2005-12-05 12:03

Kodėl slogūs? Mokėmės, linksminomės, draugavome. Manau viskas tas pats ir yra ir dabar. Tekdavo ir išgerti, parūkyti kur pasislėpus. Mokytojai tikrai buvo geri, nors kai kurių gerumą galima įvertinti tik dabar. \"geri\" mokytojai, kurie rašydavo tik gerus pažymius nieko nereikalaudami, nepudrindavo smegenų savo pamokymais, dabar jau pamiršti.
2005-12-11 22:41

o as nors ir tik nesenej bajgiau, bet man patinka ir grizti i mokykla ir ten mokytis patiko.. Kvatotis na aisq, nauja \"valdzia\" truputi pakeite ta \"malonuma\", bet tenka prisitaikyti ir dziaugtis tuo, kas yra.. Šypsena o mokytojai - nuostabus.. nej vieno ners bjauraus ir nesukalbamo..
2005-12-20 20:56

jega prisiminti mokyklos laikusKvatotis ypac paskutinius metus,kai visi turejome daug mokytis,bet dauguma mieliau prie ukininko pardes alu gerdavome Kvatotis
2006-01-05 09:01

nu labux visiems, su naujais Šypsena mokyklos valdzios tai dabar net nezi au, o budavo gera visa laika uzsukti pas pavaduotoja Vilkiene, snekteti, prisiminti senus laikus, kai mokiausi, nors neaisku, ar ir ji mane dar prisimins... Tiesa, o ka si mokytoja dabar daro, gal jau i pensija isejo?
2006-01-05 16:36

Vilkienė dabar tvarkosi S. Nėries muziejuj ir gal dar etiką moko. Pavaduotojos Bujokienė ir Tamošiūnienė ir kažkos vyras.Dirikas Totilas. Seketorė ta pati raštinėj, tik jų kabinetai pagražėję, ten kur buvo diriko kabinetas dabar pavaduotojos kažkokios, jo kabinetas raštinėj, labai gražiai pertvarkyta. Mokytojų kambarys irgi pagražėjęs, beje nuolat rakinamas, kiekviena mokytoja turi raktą. Mokykla kaip ir ta pati, bet jau nebe sava
2006-01-26 15:52

Aiskumelis, idomu butu pamatyti, aisku jie sau susidejo plastikinius langus, siltai sedi, o mokiniai - \"dalampe\". dar iki dabar prisimenu naujo pastato pirma auksta, kur galima buvo net uzsikonservuoti jaunyste per ta salti kokiai desimciai metu i prieki Mirktelėti
Iš viso įrašų: 36

Ispanija 2007 05 2..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama