Kėdainių "Aušros" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 14

UniformozZz;p

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2005-09-03 21:45
Neegzistuojantis vartotojas
2005-09-03 21:45

SwejkoOochiai Mirktelėti niuz kajp jum musu shuliookaz su uniformkom atrodo? ;| patinka? ar njalabaj? niuz man tj labiaw patiko kaj galejaj ejt apsirengus kajp nori! o db... Nuliūdes :down:
Živilė Vaiciechauskaitė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-11-22 18:13

na man tai jos visai gerai kaip pripranti Liežuvis Liežuvisbet be ju butu visai neblogai [C] [C]
2007-11-23 08:35

vaikai, o mokykloj musu jau nebemoko lietuviu kalbos ;|
2007-11-23 09:30

Gerai sakai, Renata, kazkaip sunkiai sekasi rasyti janeliams. Jie visai nemoka,kazkokius cheroglifus paisho Šypsena,net juokas ima. Nes mano brolis daba mokos 10 klases, tai siaubas,as jam rasinelius turiu rasyti,nes kas antram zody klaidos. Turbut,kad nemoko ju lietuviu kalbos. Gerai,kad man deste Adomaviciute,tai nors kazka ismokau,kas pravercia ir siandien :up:
2007-11-23 11:16

na taip, as tai aisku jau "pasenus", bet skaityti visas "j", "w" ir kt. reikia didelio susikaupimo. apie "ie" ie "iai" vartojima isvis patyliu... mane tai caplikaite "mustravo" [Y] gera buvo mokytoja. tik su kableliais beda turiu Kvatotis
Vitalija Raščauskaitė-Butkevičienė

Pasisakymų: 7

2008-04-14 10:59

Aistule nerašyk broliui rašinėlių,nes ir tu klaidų darai Kvatotis .Tegul pats mokosi.Kaip išmoks,taip ir kalbės :B
O Čaplikaitė ir mane mokino.Taip,kad net negaliu SMS su klaidom rašyti Mirktelėti
2008-04-14 16:39

Mieloji, Vitalija,broliui nerasau rasineliu,nes patikek,turiu ka veikti ir be rasineliu Šypsena. Mama yra padejusi kelis kartus, bet kad jis perrasinedamas daro klaidas Kvatotis, net to nesugeba,bet nieko cia nepakeisi...O as klaidu tikrai mazai darau, jei nesu garantuota,tai pasidomiu,man idomu lietuviu kalba,man patinka :up:...tarpkitko,esu skaiciusi brolio istaisyta rasineli,tai pati mokytoja sakyciau nelabai moka Šypsena...matai mano uosviene lietuviu kalbos mokytoja,tai mes kartais padiskutuojame,aptariame :up:,kartais idomu pasijuokti Kvatotis koks svietimas siais laikais
2008-04-14 16:45

o is esmes,tai cia kiekvieno reikalas kaip kas raso, bet, manau, gaus ne viena pastaba dirbdami, kam gi reikalingi berasciai ;|...kita vertus, man visai nepatinka,kad ir is brolio gauti zinute, kurios net nesupranti, reikia skaityti kelis kartus...manau, cia daugumos jaunuoliu problema :T. Gyvenkit kaip norit.
Vitalija Raščauskaitė-Butkevičienė

Pasisakymų: 7

2008-04-14 18:54

Jo,geriausia,kai baigia aukštąsias,tampa direktoriais,o rašyti be klaidų nelabai moka RimtuolisNors mes čia ne į temą...
Uniformos yra gerai,nes pati prisimenu,kai leisdavo vasarą eiti kas kaip nori,tai grįžus tingėdavau persirengt.Mamai daug vargo būdavo,kol įkalbėdavo.Norėdavau lėkti į kiemą su tais rūbais Mirktelėti
2008-04-15 09:21

Uniformos ir man visai patiko [Y],visi vienodi,visi tvarkingi :up:
2008-04-15 11:19

Jo yrac tarybines geros buvo :up: :T
2008-04-15 11:24

Atsiprasau uz klaida: ten ne YRAC o YPAC turejo buti, cia ne del nezinojimo, o del spausdinimo klaidos [N] :T
2008-04-15 12:32

mes gi nepykstam,siaip diskutuojam Kvatotis :up:.joo,tarybines geros buvo Kvatotis,ypac bernu,tokios melynos :B
2008-04-15 22:31

Jo ir merginos beveik visos su kaspinais tais dideliais :up: Kvatotis
Iš viso įrašų: 14

papuosalu kuryba

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital