Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 3

Del kokiu priezasciu man mano mokykla nepatiko?

Autorius:
Sukurta: 2005-10-15 02:03
Laima Bukauskaitė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 2

2005-10-15 02:03

Si mokykla, manau ne man vienai, nepatiko del to, kad cia dirbantys beveik visi mokytojai - veidmainiai. Kadangi as tokiu zmoniu labai nemegstu, tai... Is visu cia mane mokiusiu mokytoju galeciau isskirti tik du, kurie niekada neparode, kazkokio nepasitenkinimo manimi, kaip asmenybe. Aisku, ka jie maste tuo metu, tai cia visai kitas dalykas, bet svarbiausia, kad ir ka jie maste butu, kad jie to neparode. Visus tuos metus nekenciau apsimestinio rupinimosi, perdeto \"rupescio musu ateitimi\". Dar ir dabar mane nupurto prisiminus, kai vieniems kazka daryti buvo negalima, o kitiems ta pati daryti, jau galima. Tie kiti dazniausiai budavo \"mokytoju vaikuciai\". Nekenciu tokiu veidmainiu Erzinti Ir apskritai, man vidurine mokykla trumpino gyvenima.
Neegzistuojantis vartotojas
2007-11-05 00:10

Taigi. Mano motina dar tebedirba mokytoja ten.
Ir nuo to nei velnio lengviau nebuvo. Geriausia buvo, kai ji ir klases aukletoja patapo.
Abu tevai pazymkej pasirasinedavo.
Nosi ramiai pasikrapstyt buvo neimanoma...
O kad kazkokiu privilegiju butu tai nelabai pamenu. B)
2007-11-08 13:02

o as jau palaidojau visas nuoskaudas ir tik geruosius atsiminimus saugoju apie pirmasias meiles, kurios ir prasidejo vidurinej Rimtuolis [L]
kiekvienas gyvenimo laiptelis turi pliusu ir minusu, gyvenkim tik sviesiom mintim, neuzkiskim galvos nesamonem Kvatotis :up:
Iš viso įrašų: 3

Akimirkos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama