Tauragės Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 55

Gerą įspūdį palikę mokytojai

Autorius:
Sukurta: 2005-11-09 23:25
Rimas Mačiulis

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2005-11-09 23:25

Gerus prisiminimus man paliko mokytojai: rusų kalbos mokytoja Kolienė, matematikos braižybos ir karinio parengimo mokytojas Lengvinas, lietuvių kalbos Plevokienė, istorijos Kaluževičienė, Žilienė, automobilizmo Ramanauskas(savotiški prisiminimai), geografijos Žentalienė ir kt. Gerg. mokytojų atsiprašau, kad neprisimenu vardų ir nerašau net inicialų. Mokyklą baigiau 1983 metais, bet prisiminimai apie minimus mokytojus išliko geri. Šią minutę prisiminiau ir paminėjau nevisus. Likusių prašau neteisti dėl to. Su pagarba, ne tik paminėtiems, bet ir visiems MOKYTOJAMS. Buvęs mokinys Rimas Mačiulis. [email protected]
Deivis Armons

Pasisakymų: 24

Sukurta temų: 0

2007-06-05 18:47

Kolienę prisimenu tik kaip mokyklos tardytoją. Oi kaip mes jos bijojom...
Songaila buvo geriausias. Nu ir Masalskis maladec.
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 20:02

na ką aš galiu pasakyti Šypsena nieko nežinau apie man nedėsčiusius mokytojus, bet apie tuos, kurie mokė, galiu pasakyti, kad stiprūs geri pedagogai, labai gerą įspūdį paliko mokytoja- istorikė A. Senkuvienė [email protected]
Tomas Kukis

Pasisakymų: 2

2007-07-11 10:31

Pritariu, Senkuviene, Kaluzeviciene, dar fizikos Ramanauskiene, rusu Gusarova- mokytojos super. Uztat chemike Vainoriene, istorike Ramanauskiene - kazkas baisaus. Dar buvo lietuviu mokytoja Širšė (net nebepamenu pavardes) irgi siaubune. Dar kai prisimenu savo pirmaja mokytoja Gerdauskiene - tai savo vaiko niekada neleisciau pas tokia. Traumuota vaikyste pas ja [Y]

Bet is esmes prisiminus 1-ąja vidurine mokykla tai šilti prisiminimai.
Tomas Kukis

Pasisakymų: 2

2007-07-11 10:32

Sorry suklydau, istorike Murauskiene Rimtuolis
Regina Lapinskiene

Pasisakymų: 15

2007-07-11 12:48

Senkuviene ir man visai nieko buvo Šypsena O Sirse, nors man ir nedeste, visada liks kaip kazkoks nepilnavertis zmogus [N] Dar muzike Alisauskiene priciuozusi buvo [Y]
2007-07-11 13:18

Jo Alisauskiene tai geras fruktas buvo Kvatotis Jukna malacius :up: mate,kad nieko nemokam, bet 4 visada isspauzdavo [Y] posakis jo yra ystriges "nu kaip duosiu per dugnine tai pritupsi" Šypsena Šypsena
Mockuviene nereali buvo,taip ir neismokau anglu kalbos,tik tarima gerai ismokino.
Dominika Vitkauskaite

Pasisakymų: 5

2007-07-11 20:03

Patys silciausi prisiminimai apie mokytoja L. Gusarova. Amzinaji atilsi jai ...
Simona Sturonaitė-Pranevičienė

Pasisakymų: 4

2007-07-11 23:53

labai maloni mokytoja- Murauskiene, gerai istorija ismokino! dar iki dabar daug ka prisimenuŠypsena yra ir kt. geru, bet va ja tai gerbiu labiausiai!

Labiausiai gyvenima gadino- Jankauskiene ( neveltui Sirse vadino) na ir kodel taipi atstitiko man, kad nuo 5-tos klases kentejau pas ja...dar ir dabar sapnuojasiNuliūdes siaubas! :devil:
2007-07-12 17:46

Dėl Širšės tai pritariu :B nepamiršiu kai ji įėjo į aktų salę ir visi ten buvę mokiniai pradėjo dūgzti... buvo lyg avilyje Kvatotis net nenoriu pagalvoti kaip turėjo jaustis tamsta mokytoja Kvatotis :B
2007-07-14 21:28

Nustebau, kai perskaiciau, kad Gusarova mirusi. Nuostabus zmogus buvo. Mokejo destyti dalyka ir budavo idomu. Gaila, istikruju Nuliūdes .

Redagavo:
userPhoto
(2010-11-10 11:46)
2007-07-16 11:21

Manau, kad prie "teigiamų" reiktų paminėti ir matematikos mokytoją Slavikienę. Griežta buvo, bet su matematika problemų neturėjau nei prie jos, nei vėliau universitete. O gal kas iš vyresnių dar atsimena matematikos mokytoją, sakyčiau - legendą, Barščiauską (ar panašiai). Jis man nebedėstė, bet kiek žinau jį Vilniaus universitetuose dėstytojai žinojo, į jo buvusius moksleivius net palankiau žiūrėjo.
2007-07-16 15:05

Jo, jo, Barščiauskas pavadavo Zaukevičienę, kai ši sirgo.... Pamenu kai turėjau šiokių tokių problemų uniersitete dėl matematikos, tai jo pavardės paminėjimas laaaabai padėjo :B (Šiauliuose jį irgi žino ) Šypsena
2007-07-16 15:29

Barščiausko sodas buvo šalia mūsų tai dažnai mano mamos paprašytas man vasarom pravezdavo matematikos pamokėles.
Super žmogelis buvo ir aiškindavo suprantamai. [Y] :up:
Arūnas Juškys

Pasisakymų: 6

2007-07-16 23:24

Barsciauskas buvo super mokytojas! tokiu vienetai!
Simona Sturonaitė-Pranevičienė

Pasisakymų: 4

2007-07-17 21:05

O ka Barsciauskas jau mires?????? visi butaji laika vartoja................. ;|
Arūnas Juškys

Pasisakymų: 6

2007-07-18 00:25

neisivaizduoju kas pasidare su barsciausku,... LT as svecias.... o juolabiau taurageje, nezinau kas dedasi...
2007-07-18 13:11

kiek žinau nemiręs jis Šypsena juk mokėmės tai būtajame laike tai ir minime būtuoju laiku Mirktelėti
Helga Gavėnaitė

Pasisakymų: 1

2007-07-19 02:30

Pritariu, kad mūsų mokykloje buvo labai daug gerų mokytojų, patys šilčiausi prisiminimai apie anglų kalbos mokytoją S. Bagdonienę, tikrai labai daug ko išmokė (ir ne tik anglų kalbos), visą gyvenimą jai būsiu dėkinga už suteiktas žinias. Jos pamokos buvo įdomios, linksmos, tikrai kitokios negu visų kitų, ačiū Jai [email protected] Dar labai gera prisiminti J. Lengviną, A. Jukną, P. Kaluževičienę, L. Barščiauskienę, Ž Juknienę, O. Ramonienę. Tikrai labai daug gerų mokytojų buvo šioje mokykloje, atleiskit, jei ko nepaminėjau.

O muzika pas A. Ališauskienę kažkoks košmaras buvo, puikus pavyzdys to, koks neturėtų būti mokytojas, jau tada jai stogas nučiuožęs buvo, belieka užjausti tuos, kurie mokėsi po mūsų.

V. Baliutavičienė - didelė vidutinybė, labai sugebėdavo visus suskirstyti pagal kilmę ir tėvelių padėtį visuomenėje, nekilmingieji jos nedomindavo, dėl jų nesivargindavo.

Bet šiuo atveju šaukštas deguto tikrai nesugadino visos mokyklos esmės, joje dirbo daug nuostabių mokytojų.
Agnė Dambrovickaitė

Pasisakymų: 3

2007-11-06 21:44

Geriausi prisiminimai apie Juknienę, Jukną, Masalskį, Murauskienę, geografijos mokytojo pavardės nepamenu... [D] Aišku savaip faini: Ališauskienė, Vainorienė ir dar astronomijos mokytoja (vėl pamiršau pavardę o:o) O pats nuostabiausias mokytojas - Barščiauskas! [email protected]
Iš viso įrašų: 55

Papuošalai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama