Kelmės r. Užvenčio vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 31

kurie mokytojai buvo ne prie sirdies?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2005-12-10 11:10
Neegzistuojantis vartotojas
2005-12-10 11:10

tai va galit pasakyti savo nuomone ka blogai dare kai kurie mokytojaiŠypsena
Nerijus Levinskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2005-12-11 11:06

Ponas sarunas p. tikriausiai liko kazko nuskriaustas... Si tema turetu but aktuali mokytoju nuskriaustiems perestukinams... Kvatotis
Vida Minkeviciene

Pasisakymų: 1

2007-07-22 19:44

Man asmeniskai labai daug nervų sugadino mokyt.Cvikienė.Labai jau rinkdavosi mokinius.Kadangi buvau gana aktyvi visuomenininke tai labai nepatikau.
marta S

2007-08-19 12:57

mokytoja cvikiene ir dabar tokia pat.... tik dar plius nieko nebeismoko.... vis gi jau amzius... :B
Inga Dovidauskaite

2007-08-21 00:58

Uzventyje neturejau tokiu super nemegiamu, nes gal tiesiog tiek nelindo i kiekvieno vaiko gyvenima giliai, nors buvo zinoma buvo tokiu su minimaliais nukrypimais Šypsena Mirktelėti Rimtuolis
Jolanta Ezerskyte

2007-09-03 14:32

labutis,na nemanau kad mokytoja Cvikiene buvo bloga tik griezta,kuri man sugebejo idiegti matematines zines.Turiu padekoti jai. Šypsena
Erika Paulauskaite

2007-09-03 17:01

Man tai mok.Katino gaila,bet keistas jis buvo!!!!!!!Ir pavydziui blogai jis isaiskindavo,jai prasydavai ,kad dar karta paaiskintu tai supykdavo ir tiek ziniu ;|
2007-09-04 16:27

Silva Z. 1980m. 11a

zmogus kaip asmenybe islieka toks pat visa gyvenima. taip ir mokytoja Cvikiene.ji nieko nepasikeite kaip rase zenkliai jaunesni uz mane. mano nuomone sutampa su Vidos M. Šypsena
2007-09-05 23:35

Nemanau, kad mokytoja K.Cvikiene galetu buti nr1. keiksnojamu mokytoju sarashe. Keistai nuskambejo ir Vidos M. pasisakymas, kad shiai mokytojai visuomenininkai - ne prie shirdies. Netgi drisciau gincytis, jei zinociau bent kelis tos visuomenines veiklos atvejus Šypsena Bet kokiu atveju mokytojai K.Cviekienei jokiu priekaishtu neturiuŠypsena
Ir aplamai dazniau prisimenu tokius mokytojus, kurios lig shiol gerbiu, kaip ir gerbiu ju atsidavima destomama dalykui. Is tokiu mokytoju pamineciau a.a. G.Bagdoniene, I.Zalepugiene, K.Norbutiene, kurios deka ne vienas musu mokyklos aukletinis uzimdavo prizines vietas tiek rajono tiek respublikos mastu, sudalyvavo ne viename konkurse ir tapo ju laureatais.
2007-09-05 23:39

P.S. Atsiprashau uz rashybos klaidas - vis per ta skubejima Rimtuolis
2007-09-22 20:29

Man asmeniskai nervus gadino tai tik dvi ziezulios, tai Cvikiene ir Pilipaviciene kuriu iki siol nekenciu o kai pamatau nusisuku isali Erzinti
2007-09-26 12:12

Jo įdomiai Jūs čia apie mokytojus Šypsenanorisi ir man parašyti sakinuką, bet ne apie mokytojus, o apie Jūs gerbemieji.....
Bet kuriuo atveju reikia visus mokytojus gerbti, o ne atvirkščiai keiksnoti, kokie buvome mes jiems, tokie buvo ir jie mums.
Ir aš juk nešventas buvau,, bet jokių piktų prisiminimų Jiems nejaučiu, juk sunku būtų gyventi negražiais prisiminimais Mirktelėti
Raimondas Sirgedas

2007-09-26 16:26

siaip tai tu teisus Grazvydai, kazkada as irgi sakiau, kad nekesiu to ar ano iki amziaus galo, bet........tai buvo laikina, o daba matau kaip sunku su savais vaikais, tai kaip mus reikejo i prota atvest? Ogi dauguma atvede, ar ne? Šypsena
Nerijus Levinskas

Pasisakymų: 2

2007-09-27 12:20

Šypsena gerai pasakyta :up:
Gal ir buvo kas ant, ko nors uzsisedes, gal ir pikta delto yra, bet reiktu i save kritiskai paziuret ir gal rasit atsakymus i tuos klausimus, kodel..?
Na, o as po Uzvencio, dar studijavau, ne vienoja mokymo istaigoja ir galiu pasidziaugti, kad nera ir manau nebus zmogaus, kuriam jausciau ka nors bloga, kad reiktu nusisukt, ar pereit i kita gatves puse...
Kaip tik prisiminiau, katino Liaupoldo megiama posaky... "gyvenkime draugiskai" Pabučiuoti
Laima Skr

Pasisakymų: 3

2007-09-28 18:46

sveikučiai, na aisku kiekvienas kai mokemės mokykloj tai vienas ar kitas mokytos buvo blogas Šypsena bet dabar negaliu be apie viena nieko blogo pasakyti jie man visi geri, jai reikia ir dabar dar pagelbėja Rimtuolis Rimtuolis Rimtuolis saunūs mokytojai buvo auklėtojai tai M. Kazlauskas :up: :up: :up: ir F. Varanavicius :up:

o mokytoja Cvikiene tai pat labai gera buvo ir labai gerai ismokytado tai tikrai neturiu ko ja skustis Šypsena
Vilma Smaidžiūnaitė

2007-10-12 10:48

Dėl mok.Cvikienės jūs visi teisūs, ji nemoka aiškinti, o mokinius renkasi. Mano laikais mokytojai iš didžiosios raidės, tai J.Čėsna, G.Pulkienė, Baltrušaitienė, A.Vaicekauskas, M.Siminauskienė, jiems be galo dėkinga už pagrindą po kojomis. [email protected]
Laima Skr

Pasisakymų: 3

2007-12-21 20:45

linksmu svenciu visiems Šypsena
Edita Kazlauskienė (Norvilaitė)

2007-12-29 21:45

sveikučiai Šypsena Nejaučiu pagiežos nė vienam mokytojui. Tačiau kai kuriems, pvz., Verygienei, Baltrušaitienei, nepaisant jų suteiktų žinių man, nejaučiu nuoširdumo. O mokytojai Cvikienei galiu šiandien pasakyti nuoširdų ačiū už suteiktas žinias, kurių man dabar labai reikia. Žinoma, negaliu pamiršti savo pirmosios mokytojos ir pirmųjų matematikos mokytojų, dirbusių Kolainių devynmetėje. O mokytojas iš didžiosios raidės Užvenčio vidurinėje - Čėsna. Tai ne tik žinių, bet ir žmogiškumo statinė.
Gediminas Jankauskis

2008-02-17 15:51

Sveiki,idomi tema!Šypsena Šypsena
Nemanau,kad vertetu keiksnoti vienus ar kitus mokytojus.Reikia pasidziaugti,kad jie turejo kantrybes ir jegu mums perduoti savo turimas zianias Šypsena Šypsena
Prisiminkime kokie mes buvome jiems Mirktelėti
2008-03-18 13:31

Kai paciai dabar tenka paragauti mokytojos duonos, tai galiu pasakyti - mokytojams reikia medalius uzkabinti!! Uz kantrybe ir uz daug daug kitu dalyku! Šypsena O jei ir buvo mokytoju ne pire sirdies, dabar suprantu, kaip sunku visiems patikti [Y]
Iš viso įrašų: 31

Naktinukai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama