Kėdainių J.Paukštelio pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 41

Kas naujo J.Paukstelio pagrindineje?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2005-12-10 23:14
Neegzistuojantis vartotojas
2005-12-10 23:14

Paukstelio,tai paukstelio.Sveiki visi kada besimoke ar tik siaip reikalo varomi kope tais staciais,slidziais,sutrupejusiais,laiko ir koju isvargintais laiptais.Sveiki visi ruke,meldesi,buciaviasi,musesi ant salia esancio sventoriaus.puiki mokykla,puikus mokytojai(galetumet gincytis)Ir mes mokiniai saunuoliai jos nesugriove.
2005-12-11 11:41

Patiko,man ten mokintis,mokytojai tikrai neblogi.
Vydmante Andriuskeviciute

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2006-02-23 16:07

tai jo buvo... gera mokyklele, o kas daba... 10-metė.. Nuliūdes,
gaila man tu mokytojeliu, kurie ten pasiliko... o grietinele isejo i \"Gimnazija\".. ;| Kvatotis
2006-03-23 20:09

Jo, gerai buvo mokintis ten. Pritariu robertui.g - mokytojai visi geri buvo. Kazkaip kartais man net gaila, kad mokykla baigiau. Butu visai smagu i tuos laikus grizti Šypsena
Ale va, nuo to laiko, kai as baigiau, Paukstelis kazkaip keistai atrodo - langai kaip kalejime, spalva isvis nesuprantama. Sugadino Paukstelio dvasia!!! ;|
2006-09-03 23:12

Šypsena na del mokyklos laiku nesigincysiu nei su vienu Šypsena o kad tipo sutvarke tai baisu, kazkada buvau i vidu uzejes, tai pakraupau, tikrai kaip kalejimas Šypsena
Rolandas Mocka

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 1

2007-07-10 19:00

...geri atsiminimai, tik geri...nes kas bloga laikas ištrina... Šypsena kas naujo ? nežinau ;| kai aš mokiaus, paukšteliu nesivadino, daba net ne Kėdainiuos gyvenu...nostalgija...geriausi diskanai buvo tarp šūlių..,vien Majauskaitė ką reiškė - gyvenimo trumpintoja, bet gerbiu ją - griežta, bet teisinga.Molekulės nevirškinau. ;| [L] tą mokyklą...
2007-07-10 22:48

na tipo diskanai sustriausi isliko ir iki tol kol gyvavo paukstelio vidurine mokykla Šypsena kas del majauskaites, tai ji man nedeste ir aciu dievui Šypsena o molekule zjbs mokytoja, beabejo kaip ir kiekviena is ju, tik reik su jom atitinkamai sutart :B :B :B
2007-07-11 10:07

na molekule tai mano aukletoja buvo... visai nenoreciau atgal i mokykla, nors man ten nieko blogo nebuvo, bet ir nieko gero, plaukiau pasroviui...
2007-07-11 11:27

isdarke ta Pauksteli visiskai. net nzn, ka sakyti, kai paklausia, ka baigiau.. Paukstelio gimnazija? - tokios nebera, Sviesiaja gimnazija - na, ne sviesioji tada buvo ir visai ne centre... Kadangi aukletoja Sviesiojoje dirba, tai ten ir darem klases susitikima, bet kazkaip nei sis, nei tas - nesimokem toje aplinkoje, tai tas pats lyg kokiam kabake butume susitike - jokiu sentimentu, joki prisiminimu, jokiu paraizymu ant suolu ar palangiu
Indre Jagelaviciute - Leleviciene

Pasisakymų: 34

2007-07-11 16:14

Hm.. Na, visai as jos nepasiilgau... Nepatiko man tenai... Gal kad as nepatikau mokytojams Kvatotis
Rolandas Mocka

Pasisakymų: 17

2007-07-11 19:32

na Molekulė irmano auklėtoja buvo... ;| viens kitam protą knisom, juodai...apskritai, tai visa klasė jos nevirškino, nei į vieną susitikimą jos nekvietėm. Deika biologas buvo toks :up: Pimpienė rusistė - :up: nuostabi moteriškė..Tešerskienė nagla, bet sutariau gerai, nors chemijoj ir žalias buvau.. :handsup:

2007-07-11 21:47

Teiserskiene - mano aukletoja buvo :up: moteriske
Julija Kuznecova

Pasisakymų: 42

2007-07-12 00:57

Kvatotis Kvatotis Kvatotis, man tai visai nieko buvo, smagiu ir nelabai momentu isgyventu...bet daugiau smagiu Rimtuolis
Gitana Motiejuniene

Pasisakymų: 1

2007-07-12 16:24

O mes, kai sventem mokyklos baigimo 20-meti, tai susiorganizavom patekti i ta mokykla. Zinoma, musu Majauskaite padejo. Aciu jai. Tai pasiskambinom skambuciu sau - skambutis toks pat baisus ir garsus liko. Klaseje toje pacioje pasedejom. Nuotraukas pavartem. Visai faina buvo. Nepabuvus ir nepasedejus savame suole - tas klases susitikimas butu berysinis.
O tie laiptai daug baisesni ir didesni atrode pries 20 metu....
Daiva Dzirkiene-Tiskute

Pasisakymų: 3

2007-07-12 16:29

Paukstelio,neblogai jei atsuktu laika tai gristu kone kiekvienas nesvarbu kokie mokytojai buvo (tokie kaip Bylite ,Majauskaite,...)Smagiai gyvenome :up:
2007-07-12 17:17

Ech, kai tik griztu i Kedainius, visada kyla noras pro mokykla praeiti/pravaziuoti, o kai tai padarau, vis lieku nusivylusi...Nebepanasi ji i ta Pauksteli, kai bijodavai ziema tais laiptais lipti, kad zemyn nenusirident...Kvatotis

2007-07-12 17:57

O as vis tiek tenai nenoriu...Nuliūdes
2007-07-12 18:23

Indre, a ko taip?
2007-07-12 21:11

nepamenu net kada ta mokykla baigiau.... Šypsena ho ho 1997 aukletoja nebloga buvo- juk Majauskaite Šypsena smagiai ir nerupestingai praejo mokyklos laikai. Smagus laiko tarpas gyvenime :handsup: B) [M] 9)

2007-07-13 16:28

Nezinau, nu kazkaip visi mokytojai sugebedavo gadint nervusŠypsena O gal mes dar labiau jiems gadindavom. O ir visi mokytojai buvo nusistate, kad as ne tai, kad nieko nepasieksiu, bet net ir aukstojo mokslo nebaigsiu...
Iš viso įrašų: 41

Krepsinis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama