Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 385

Nemunelio Radviliskio mok.visu laidu abiturientai,vienikites!

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2006-02-06 12:19
Neegzistuojantis vartotojas
2006-02-06 12:19

...kazkada,seniau musu mokykloje buvo tradicija,vasario men.kekvienais metais rengiamas visu laidu abit. susitikymas,taciau jos nebeliko,tai siulau susitykti,nors siame musu NEMUNELIO RADVILISKIO mokyklos forume!
Vidas Eidukas

Pasisakymų: 212

Sukurta temų: 0

2006-02-06 17:22

Rigita saunuole [C]. Taigi butu saunu jei kas rastu laiko cia tiesiog pabendrauti :B :up:
2006-02-07 20:05

Nu,broliene, duodi! Tiesiog aktyvistė, kaip kažkada aš pionierių laikais Kvatotis. Bet vistiek šaunuolė. O kas dėl tų kasmetinių susitikimų-tai manau labai jau blogas laikas tas vasario mėnuo, juk šalta ir pūsto. Jei tai vyktų kokiam gegužės mėn. gal jie nebūtų ir pasibaigę. Juk pavasarį visada norisi kažko neįprasto, naujo, arba priešingai-nostalgija ir ilgesys praėjusių dienų. Be to važiuoti iš visų Lietuvos kampelių švilpiant pavasariniam vėjui kur kas smagiau nei užpūstytais keliais. Ot tai parašiau, beveik kap Bėčiaus Irutė iš Bėčiūnų. Kvatotis Kvatotis Kvatotis O iš kur kilo ta tradicija rengti tuos susitikimus vasario mėn.??? [email protected]
2006-02-08 13:49

Na,ar nebus man per daug tos \"saunuoles\"?Vat,ir dziugu,kad renkasi po biski mok.abit.ir dar\"\'cituoja\" zinomus poetus! O apie tradicija,turetu zinoti ankstesnes laidos,manau.Tik,kad ta tradicija nutruko,apie 1988m.
2006-02-09 19:45

Na kaip čia neliaupsinsi tavęs Rigita, juk tu kaip ir žmogus įėjęs į istoriją-Nemunėlio Radviliškio mokyklos abiturientė per visą mokyklos gyvavimo istoriją pirmoji surengusi viešą mokyklos diskusiją virtualioje erdvėje :up: :up: :up: Juk tai istorinis įvykis.Dar reikės pranešti ir mokytojui M.Bridžiui, kad įamžintų tave mūsų mokyklos muziejuje Šypsena Šypsena Šypsena Tik gaila, kad pakolkas mes tik tryse. Aš su tavimi ir taip bendrauju visais įmanomais susisiekimo kanalais ir be jų, o kur dingo Vidas E? Be to kur daugiau tos abitūros? Juk nesvarbu, kad skamba gana rimtai \"mokyklos forumas\" galima ir pakvailioti, nebūtinai gvildenti politines,socialines ar ekonomines temas kaip kokioje konferencijoje. Aš, jei atvirai, tai rimtai ir nemoku. ABITŪRA, PABENDRAUKIM [C] [C] [C] [C] [C]
2006-02-09 21:35

Kvatotis,na be zodziu.....xixixi...
2006-02-10 10:56

....atrodo,\"istorinis\"ivykis atrodys taip:mes tik su Audra A. ir bendrausim Kvatotis......
Vidas Eidukas

2006-02-10 18:33

Hi Audrone ,
pirmiausia malonu cia tave sutikti Šypsena :up: Manau kad daug zmoguciu is N.Radviliskio vid mokyklos vis nedrysta prisijungti taciau cia manau tik laiko klausimas :-) Kaip sekasi kaip laikaisi siame ziaureme gyvenime ;-)?
2006-02-11 13:11

Vidai
Na, gyvenimas žiaurus jei pats į jį žiūri žiauriai, o man taip neišeina. Žiūrėk kitu kampu-su šypsena, ir viskas kur kas paprasčiau. Laikausi neblogai:auginu du vaikus, mokausi, dirbu, progai pasitaikius linksminuos. Gyvenu kaime, pušyne ir tuo esu patenkinta. Žodžiu, beveik kaip ir nieko netruksta...
Rigita, o tu skaitydama įvertink ar viskas taip ir, ar aš nemeluoju chi chi chi...
2006-02-14 22:06

[L] [L] [L] [L] [L]
2006-02-14 22:06

[L] [L] [L] [L] [L] [L] [L]
2006-02-15 09:33

... Kvatotis Šypsena Kvatotis :up:
2006-02-17 13:17

Aš dabar galvoju, kam mums tie susitikimai ir bereikalingi žodžiai, nu pripieštų dar ilgesnį sarašiuką galvyčių, rankyčių ir t.t. pasirinkimui ir nebereikėtų tos lietuvių kalbos, tuo labiau anglų ir kitų kalbų burnos aušinimui ar raidžių spausdinimui. Pažvelgus į paskutinius laiškelius matyti, kad mūsų susirašinėjimas jau darosi \"užkoduotas\". Todėl rašau aiškiai ir lietuviškai:LABAI JAU NEAKTYVŪS IR NEKALBŪS. Vidai, aš tau atsakiau kaip laikausi, o kur atsakymas kaip tu gyveni??? Na nejaugi dar reikės pravesti kultūros,mandagaus bendravimo, etikos ir pan. pamokėles? LAUKIU ATSAKYMO, nes kamuoja \"bobiškas\" smalsumas. Šypsena
2006-02-20 11:52

...na,baik,Audrute,plustis! Ir,kad nereiktu pravedineti etikos pamokeliu tau,as jau rasau aiskia,neuzkoduota lietuviu kalbike Kvatotis JOOO.gal ir butu gere koks susitikimelis su tavim,nes tikrai kazkaip\"sene\"nesimatem,ar ne? :B Tai kur susitinkam? Mirktelėti
Vidas Eidukas

2006-02-20 12:36

Hi Audrone,
Na didelis sorry jog neatasakiau taciau tai ivyko ne todel kasd as nemandagus o todel jog buvau isdukes i uzsieni per sias iseigines ir neturejau prisesti prie kompo Rimtuolis Kas liecia mano gyvenimeli tai as irgi nesiskundziu Mirktelėti Gyvenu Vln turiu megstama darbeli ir tiesiog dziaugiuosi gyvenimu Šypsena Esu issiskyres turiu sunu .... siuo metu laisvas kaip paukstis ;-) Kas liecia mokslu tai jau nusprendziau vengti ju nes labai jau daug laiko teko gyvenime studinti :-)
O tu kuriuose krastuose laikaisi :-)?
2006-02-21 10:42

Vidai, laikausi aš netoli Kauno tokiame kaimelyje vardu Kačerginė. O po kokius užsienius ir ko tu ten blaškaisi, kiek žinau esi karininkas, tai ir saugok mūsų ramybę čia Lietuvoj. O gal vėl ieškai žmonos užsienietės? Kiek teko girdėti pirmoji irgi nebuvo lietuvė, tai gal ir nepavyko? Žinok geresnių už lietuves nėra!!! :o :o :o Čia ,aišku, juokeliai ir neįsižeisk. Kas geresnio sostinėj?
Rigita, argi tau \"prastas\" ir \"trumpas\" pasimatymas buvo penktadieni? Galim pakartoti aš nieko prieš, pavyzdžiui šį kartą pas mane? [Y] [Y] [Y]
2006-02-21 15:24

....o,lifto,tai pas tave nera????? Kvatotis
2006-02-21 15:37

...bet už tai yra kaimynai kitoj gatvės pusėj, kurie išeis tave nuraminti trečią valandą nakties ir patikėk tikrai būsi pastebėta. Atvažiuok šeštadienį \"šeip pasėdėti\", pamatysi. B)
Vidas Eidukas

2006-02-22 07:56

Hi Audrone,
Zinai tu teisi geresniu paneliu nei Lietuvele niekur nera :-)... Na ir uzsienyje budamas visas atsiduodu tevynes gynybai :-)
2006-02-22 12:10

...tai,kaip ir laikas nebesiblaskyti!!?(patarimas :B) Audra,tai kvieti iki 3 nakties,o pradzia,kada????? ŠypsenaMan,butu patogiau is ryto.... Kvatotis Kvatotis Liežuvis
Iš viso įrašų: 385

Nasza rodzinka

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama