Telšių Džiugo vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 3

Mokytojai?! Kokius mes juos prisimenam?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2006-03-08 13:08
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2006-03-08 13:08

Labai noriu kad pasidalintumem informacija apie mokytojus. Manau visi turim linksmu ir liudnu prisiminimu apie juos.

Mano pats baisiausias prisiminimas yra apie fizinio lavinimo mokytoja Doveikiene. Iki siol pries akis stovi, kaip musu, tada dar penktoku akivaizdoje, jinai sparde viena klasioka del to kad jis buvo per daug aktyvus.

Ridas Dapkus

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2006-03-15 16:43

Zinoma,smurtas yra nepateisinamas dalykas.Mokytojai turi buti nerealiai stipriu nervu!Mes irgi juos ziauriai \'uzp....vom\' su savo nesamonem.Nedaug yra mokytoju is Didziosios raides,kurie sugeba buti griezti ir daugelio mokiniu gerbiami.Mokydamiesi mes beveik visus juos keikdavom uz tai,kad kviesdavo prie lentos,\'blogus\'pazymius rasydavo ir t.t. Tik baigus mokykla,mums \'dashunta\',kad ir jie tokie pat paprasti zmones,kurie stengdavosi ikalti mums i galvas daugiau ziniu.As asmeniskai esu dekingas mokytojams uz ju pastangas ir kantrybe.Aciu!
Ridas Dapkus. (20 laidos abiturientas)
Irena Šmitaite - Valiene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2008-09-24 20:46

Mano atminty istrigo fizrukas Jesinas.Kliuvo musu klases berniukams is plasmasinio lanko galo,del to,kad stumde vieni kitus i mergaiciu persirengimo kambari.
Iš viso įrašų: 3

:)))))))

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama