Alytaus Piliakalnio vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 5

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-12 19:44
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-12 19:44

Pati baisiausia mokytoja mano gyvenime buvo prancuzu kalbos mokytoja, o Skripkiuniene :down:
2007-07-12 19:52

Kodel? Priezastis labai paprasta, nes ji nemoke musu, bet dresiravo, t.y. be jokio gailescio lazda atvanodavo, be jokios priezasties aprekdavo, o ir su savo kolegomis neretai buvo grubi ir netaktiska. Ne viena karta teko matyti jos aprekta ir pravikdyta mokytoja. Bjauru tai!!!
Vacius Jusas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-07-13 11:57

Man Skripkiunienės neteko sutikti, buvau kitame pogrupyje. Viena mergaitė iš jos perėjo į mano pogrupį, bet ta mergaitė buvo privilegijuota. Aišku, iš jos girdėjau tik blogus atsiliepimus. Mane prancūzų kalbos mokė Bagdonavičiienė, bet nieko neišmokė. Kokį turėjau bagažą iki 9 klasės, su tokiu ir likau. Turėjau supermokytoją prancūzų kalbos iki 9 klasės, bet tuomet mokiausi ne šioje mokykloje. Man labiausiai nepatiko fizinio lavinimo mokytojas Idas Alius. Visai su mumis nedirbo. Tai, viena. O antra, oi, chamas!!! Bet ne su manim jis negražiai pasielgė, o su mergaite, nors ir aš buvau tiesioginis to epizodo dalyvis. Negaliu pamiršti.
Vacius Jusas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-07-13 12:08

Tarp geriausių mokytojų reiktų paminėti lietuvių kalbos mokytoją U.Keršulienę, mūsų klasės auklėtoją. Išmokė ji mane rašyti rašinėlius. 11 klasėje jau gebėdavau gauti už rašinėlius labai gerus pažymius. Ir įkalė vieną nuostabią mintį: "Nei vienas rašinys negali prasidėti ar pasibaigti citata - svetima mintimi, tai turi būti tik nuosava mintis". Tai ji įkalė ne man vienam. Vėl turiu omeny tą pačią mergaitę. Dar reiktų paminėti rusų kalbos mokytoją a.a. Nenartavičių ir matematikos mokytojus Rutkauskienę, Chazbijavičienę. Man patiko visi matematikos mokytojai, nes matematika buvo mano sritis ir liko visam gyvenimui
2007-07-14 10:48

Geri mokytojai - tie, kuriuos ir po daugelio metu su malonumu prisimeni, o tiems prisiminimas kartais rodos net jokios priezasties nereikia Mirktelėti Smagu, kad ju mano gyvenime buvo daug daugiau nei bloguju :up: Pirmiausia noreciau pamineti tuos, kurie jau yra iskeliave anapilin: a.a. O. Bladiene, kuri sugebedavo geografijos pamokas paversti mini kelione, kurios metu vaizduoteje kartu su mokytoja keliaudavom po nepazistamus krastus. Jos gyvo ir vaizdingo pasakojimo deka pamoka prabegdavo nepastebimai, o siu mini kelioniu metu turedavom proga susipazinti su vienos ar kitos salies krastovaizdziu, istorija, kultura...; a.a. J. Beksanska, buvusi mano klases aukletoja. Tai buvo ramus, santurus, jautrus Zmogus ir kartu puikus psichologas. Oi, kiek visko mes jam esame iskrete... O jis niekada nepakele balso, niekada (be rimtos priezasties) neskubejo skusti tevams...; a.a. J. Buza, kuris buvo per daug geras, jog galetu dirbti mokykloje. Kad daugelis is musu neigijo lietuviu kallbos ziniu, tai buvo ne jo problema, kadangi visi, kas tik netingejo, kaip tik imanydami trukde mokytojui dirbti... Negaliu nepamineti matematikos mokytojos Jakubauskienes, kuri nors ir buvo nuotaiku zmogus, bet savo dalyka ismane puikiai, o svarbiausia tai, kad ji savo zinias gebejo perteikti mokiniams. Daug geru zodziu galiu pasakyti ir apie lietuviu kalbos mokytoja U. Kersuliene, kurios deka siandiena neesu beraste :up: Ji buvo reikli, griezta, bet teisinga. Malonu prisiminti, kaip gyvai ir vaizdingai ji deste ne tik lietuviu kalbos, bet ir lietuviu literaturos pamokas. Jos meile destomam dalykui negalejo palikti abejingu ne tik rasytoju biografijoms, bet ir ju kuriniu herojams... Siandiena galiu tarti "aciu" tik jai, kad myliu savo gimtaja kalba, kad didziuojuosi tuo, jog esu lietuve bei kalbu tokia vaizdinga ir turtinga kalba... Geru zodziu galiu pamineti ir istorijos mokytoja Manerskiene, kuri mane moke tik vienus metus, bet tos senoves istorijos pamokos buvo nuostabios, bei prancuzu kalbos mokytoja M. Bagdanaviciene, kuri mums budavo tikras lobis tada, kai vaduodavo Skripkiuniene, nes tada pamokos budavo darbingos ir be jokios itampos... Šypsena
Iš viso įrašų: 5

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama