Biržų "Aušros" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 84

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 18:44
Agne Berzyte

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-10 18:44

Mokykla prisimenu labai gerai Šypsena mokytojai buvo puikus Šypsena nuostabios mokytojos : Rasa Pineliene, Saule Cameron, Satiene Šypsena
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 23:29

Kaip zmogu visada prisiminsiu Mokytoja Eitaviciene!!! Super :up:
Kristina Krisiukeniene

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 1

2007-07-11 11:51

Man tai pats sauniausias mokytojas buvo Bukelskis. [Y]
2007-07-11 18:04

man labiausiai patiko mokytojas Petronis.
2007-07-12 09:57

zinoma Petronis...
vaida jutkonė zubrauskaitė

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 0

2007-07-12 13:01

tiesa sakant, iki siol negatyviai vertinu Kalpokiene, nor bruko savo chemija per prievarta ir blogus pazymius rase, tam, kad ismokciau - jos man taip ir neprireike gyvenime,

uz dau ka esu dekinga G. Dagytei, kuri jau nebedirba
audrius rusteika

Pasisakymų: 17

2007-07-12 14:27

O mane Kalpokiene uzvede ant gyvenimo kelio. Esu chemikas ir visi darbai buvo pagal specialybe. Siaip ji daug dave ziniu, bet aisku su tais, kurie negabus chemijai, galejo ir biski graziau elgtis [Y]
Robertas Naujas

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 3

2007-07-12 15:25

Kalpokiene teisingai moke, kiek vertas tiek ir gauni Šypsena ji viena is labiausiai isimintinu. Gyvenime gal kur dar ir pravers negali zinot, bent jau univere vargo neturejau Mirktelėti
2007-07-12 18:20

O man savotiskai daug mokytoju patiko Šypsena Buvo vienetai kurie nepatiko nes lazda per daug perlenke Kvatotis Kas per daug tas nesveika [Y]
2007-07-12 18:26

Kalpokiene tikrai labai gera ir teisinga mokytoja buvo... [Y] tikrai mokejo ismokyti... :up:
Donata Naktinyte

Pasisakymų: 3

2007-07-12 19:12

Sveiki. As balsuoju uz petroni, jis buvo mano aukletojas ir labai geras mokytojas. [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] Šypsena
Marius Gylys

2007-07-13 07:54

Kalpokienė buvo "maloni" ir teisinga tik su tais, kurie prieš kontrolinį užsukdavo pas ją į namus "pasimokyti". Taip, kad...
2007-07-13 08:19

o man geografijos mokytoja Bertasiene tokia saunuole buvo na ir kitais nesiskundziu. ai vat kas is nemegstamu tai Stakioniene lietuviu kalbos mokytoja nes taip i akis ir isreze kad jai nepatinku ir negali vertint manes pozityviai, nu bet tepadeda jiems dievas [Y]
2007-07-13 08:29

PETRONIS!!!!
2007-07-13 08:29

o kalpokine tikrai gera mokytoja, univere praverte zinios
audrius rusteika

Pasisakymų: 17

2007-07-13 09:49

Niekad gyvenime nebuvau uzsukes pas Kalpokiene i namus pasimokyt, taciau maziau 9 pas ja niekad neturejau, taip kad neteisybe Marius issake .....
Elena Maciukaite

2007-07-13 10:30

O man pati geriausia mokytoja buvo Cerniauskiene!! Labai profesionali anglu kalbos mokytoja!!

2007-07-13 10:49

as ne apie destyma rasiau ,gerbiamieji, kaip dalyko destytoja ji gal ir gera - bet kaip pedagoge Nuliūdes Mano pozicija tokia - jeigu matai, kad vaikas domisi dalyku ir jam tai itin sekasi - valio dirbk, bet nerodyk asmeninio santykio i tuos, kurie mokosi tik pazymiui.

As daug metu dirbu zurnaliste - ir man sekasi tai daryti, vadinasi jokiu gabumu chemijai tikrai nereikejo Kvatotis

2007-07-13 10:51

ir dar - univero zinios nevisada atsveria zinias, gautas per GYVENIMO pamokas. Turiu pakankamai metu, kad galeciau tai sakyti Šypsena
2007-07-13 15:57

Didziausia pagarba reiskiu mokytojai Kirtiklienei.
Deja apie Kalpokiene ir jos aukstinamaja chemija vieni blogiausiu prisiminimu, ir ne man vienai Šypsena. Gal kazkam tai universitete ir padejo jos ikistos zinios, bet man tai tik ir taip nelengva paaugliska buti sunkino.
Iš viso įrašų: 84

mano seima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama