Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 40

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 14:52
Rūta Mičiūnaitė

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 3

2007-07-10 14:52

Hmmmmmmmmmmm , keista [D].......... o kur forumo autoriaus nuomone siuo klausimu ?

Mokytojai yra mokytojai :upKvatotisabar atrodo jie visi vienodai geri :B, bet tada ............... buvo kitaip .
Nida Siauraitytė-Golubeva

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-11 10:22

Ir tas beveik tiesa...
Bet as dar atsimenu mokytojus kurie nebuvo labai geri...
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-11 21:06

Mokytojai , gal ir geri buvo...mano laidoj buvo ir kvailu mokytoju , pvz. fizikos ....kazkoks siaubas , nulis supratimo apie fizika , mes ja traktorium vadindavom...o buvo geru ...aukletoja ,--biologijos mokytoja, muzike labai patikdavo ...Mokymo dalies vedeja Valikoniene , gerbiu, gera buvo , supratinga , nors tada atrode kitaip ...
Ausra Kubiliene

Pasisakymų: 4

2007-07-12 15:35

Man labai patiko musu istorijos mokytojas,mano laiku,kada as mokiausi,jis buvo mokyklos direktorius.Tai super mokytojas :up:,visada prie bajerio ir nusirasyt duodavo,linksmas vyrukas buvo :B.O labiausiai nemylima buvo lietuviu kalbos mokytoja Nuliūdes.
2007-07-14 13:14

Blogu mokytoju nera, visi geri, tik vieni is ju turi maziau blogu savybiu, kiti daugiau, bet nepaisant to jie islieka mokytojais - zmonemis, kurie stengesi del musu :up:
Irma Šimanauskaitė

2007-07-15 14:49

Dabartinis Direktorius L. Štirvydas buvo liuks mokytojas. Kai reikėjo- griežtas, kai kada labai linksmas ir supratingas. Man patinka tokie žmonės.
Nida Siauraitytė-Golubeva

2007-07-19 22:26

Tas tiesa, jis saunus mokytojas, tik gaila, kad kai pries savaite maciau labai susenes atrode Nuliūdes
Kazkaip keista buvo, juk prisiminiau ji visai kitoki Rimtuolis
Tadas Kazlauskas

Pasisakymų: 1

2007-07-24 15:39

man irgi visi mokytojai buvo geri, stengesi del musu, tik mes ne visada ta suprasdavom ir ta ivertindavom... Šypsena
Marius Kumpelis

2007-07-24 16:55

As visiskai sutinku del direktoriaus L.Stirvydo, A++ klases mokytojas, visada pajuokauja.. Tik va labai girestas buvo ir neleisdavo nusirasyti Kvatotis
Rūta Mičiūnaitė

2007-07-24 20:39

o mums leisdavo o:o :up: :up: :B :B
Rūta Mičiūnaitė

2007-07-24 20:41

Oj buvo viena .......... mano nedrauge [D] pavardes neminesiu, bet ..... prisiminsiu ilgai . ;| ;| :down: Ko gero mano klasiokai zino [Y] [Y] [Y]
Valda Kazlauskaite

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2007-07-27 15:40

pamenu geografijos mokytoja :down: kuri manes nemylo ir t.t kviesdavo daznai prie lentos ir dazniauses pazymis 2! [D]

o gerietis buvo fizikos (visa laik nusirasydavom) aukletoja supper :up: na visi kiti pakenciami!!
Šypsena
snieguole heinzl

2007-08-31 13:16

pati baisiausia mokytoja tai buvo silke ji deste rusu kalba .
Ausra Kubiliene

2007-08-31 16:22

As dar prisimanu musu aukletoja ,,gegute,, ji mums skaitydavo lekcijas kaip nedraugaut su berniukais ir neprisidirbt vaiku Kvatotis Kvatotis
Gintaras Slipkus

2007-09-09 09:06

pats paciausias beabejo Stirvydas, jo pamokos tai kaip ir trumpiausios budavo, net nepastebedavai kaip baigdavos :up: :up:

pati nemegstamiausia tai gegute, kaip suprantu ne man vienai nepatiko, savo samprotavimais ir mokymais Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-09-09 16:42

na o man 'gegute' kaip mokytoja buvo labai gera aiskiai isaiskindavo ir egzaminui gerai paruose Šypsenavat pati baisiausia mokytoja buvo chemike- valikoniene ;|
Monika Maciulevičienė

2007-09-10 12:59

man tai labiausiai nepatiko rusu kalbos mokytoja -tik vat pavardes tai ir nebepamenu -vadindavom knisliuku ,kiti girdejau silke vadino ,,,[C].tikra uzkietejus senmerge...[Y]
fainu mokytoju tai daug buvo ,bet kaip jau kaskas cia ir minejo ,kad idomiausios pamokos tai stirvydo budavo ,net nespedavai pamatyti kaip jau ir pralekdavo tos 45 minutes... Kvatotis 8)
Romualdas Dainius

2007-10-01 10:26

Valikoniene buvo super mokytoja, ir mano aukletoja Vareikiene pati geriausia [Y]
2007-12-13 18:00

nu apie valikoniene ir as daugiausiai prisimenu Šypsena ir tie prisiminimai malonus Kvatotis " sudas ir duona bus buterbrodas? tai ka cia rasai ant lentos! svietas ir duona rasyk" tai vienas is jos top`u per chemijos pamoka Kvatotis
dar Stirvydas liuks, ir aisku aukletoja Vareikiene [L]
daiva venskiene

2007-12-13 23:20

na Štirvydas buvo fainas [Y],pamokos įdomios,nors nusirašyti be šansų Kvatotiso kiti mokytojai,kaip mokytojai, :up:dar chemijos mokytoją Valikonienę su šypseną prisimenu,pasisėdėjimus dėl geresnio pažymio Mirktelėti
Iš viso įrašų: 40

Druskininkuose

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama