Jonavos r. Žeimių vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 4

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-26 16:09
Vilma Battiato

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-26 16:09

Blogo mokytojo nebuvo ne vieno. Kiekvienas, brandindamas mus kaip asmenybes, dali sirdies skirdavo mums. Ypatingai dekoju klases aukletojai E. Vojevuckaitei ir mokytojai E. Pranytei Šypsena [email protected]
Grazina Panovaite

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2008-10-05 01:41

Nu Vilma tu cia persistengei su E.Vojevuckaite puse mokyklos ja pamena kaip kosmara as viena is ju :down: :down:
Rasa Mejeryte

Pasisakymų: 2

2008-10-06 10:29

Mano geriausia mokytoja buvo ir liko, kuri visais kriterijais pateisina tikros mokytojoa varda - mokytoja Dailidiene(Zeimiu vid. mok.). Ji mane stumtelejo reikiama kryptimi, priverte susimastyti ir pervertinti savo vertybiu sistema. Be to yra dar viena mokytoja, kurios tiesiog negalejai nemyleti ir negerbti - tai mokytoja Praniene. Be ju mano mokykliniai metai butu atrode niurus ir pilki. [email protected]
Rasa Mejeryte

Pasisakymų: 2

2008-10-06 10:38

Tarp kitko mokytoja Vojevuckaite tikrai nebuvo mokiniu kosmaras, ji gal ir buvo savita, bet savitumas tai vertybe. Be to jei nesimoket, tai ji ir buvo jusu kosmaras, nors tiksliau pasakius buvot pacios sau kosmaras. Jau butu laikas pripazinti, kad daugelis mokytoju is tiesu tik stengesi mus kazko ismokinti ir tikrai nenorejo buti musu kosmarais, o jei ir dabar dar to nasugebat suvokti ir sau prisipazinti, tai, kad ir labai gaila butu, bet turiu pasakyti, kad musu mokytoju darbas nuejo suniui ant uodegos.
Iš viso įrašų: 4

Atostogos Maltoj :)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama