Joniškio r. Skaistgirio vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 10

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-23 10:00
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-23 10:00

geriausia mokytoja vis del to buvo Z.Plicaite, o blogiausias Šleika.... 8)
Darius Svencickas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-08-07 12:14

Tamsta kuo gi jis jums blogas, tuo kad svorio niekaip negalėjai numesti Kvatotis
2007-08-08 14:56

Deja aš šneku apie mokyklos mokytojus.Norėčiau atsiriboti nuo to.Tarp kitko geriau žmogus gali būti storas ir protingas,negu plonas ir.... ;komentarai , o ypač tokie komplimentai ne mokyklos forume...jei neatskiri paskaityk trečia sakinį. [Y]
2007-08-09 10:39

na kaip pats blogiausias mokytojas mano atminty isliko Anglu k. mokytojas Juozapaitis(paganelis) niekaip nesuprantu kaip tokie zmones gali dirbti mokytojais.
o kas del geru mokytoju tai... ju buvo keletas tai nematau prasmes kazka isskirt.
2007-08-15 21:09

Blogiausi mokytojai tie kurie ziuri tik savo interesu, kaip pvz neleisti dvyliktokams laikyti vienu ar kitu valstybiniu egzaminu, tiesiog pasako, kad neisves teigiamo pazymio metiniam ir viskas, o moksleivis juk niekuo nerizikuoja, juk neislaikius valstybinio perlaiko mokykliniu. Jei sitaip elgiasi mokytojai yra ziauru mokiniu atzvilgiu, nuo to juk gali priklausyti mokinio ateitis, o mokytojai stengiasi tik del savo prestizo, atseit pas ji visi mokiniai islaike valstybinius egzaminus... tai nekorektiska ir netktiska. Gerbiami mokyklos mokytojai, paklauskit saves ar galima taip elgtis? p.s. cia ne apie visus, bet tokiu tikrai yra ir tai liudina..
Virginija Radvilaitė - Vitkienė

Pasisakymų: 1

2007-09-03 16:33

1996 metu abituriantams isliko geriausia mokytoja Z.Plicaite,zinokit kad 1978 metu abituriantams taip pat ko gero geriausia...kaip matau amzius zmogaus nekeicia.Tai zmogus turintis daug ziniu ir mokantis bendrauti su mokiniais Šypsena
Darius Svencickas

2007-09-15 18:52

Atsiprašau, jeigu įžeidžiau Šypsena
lilija andriene

2007-10-18 14:45

pamenu gerai mokytoja Plicaite,geras kaip zmogus ir kaip mokytoja,prie to pacio galiu pamineti mok.Kazimieraityte,kiti jos vengdavo,man ji labai patiko,gal jos isdidumas,nors esu verkusi nuo jos,bet tai buvo mano emocijos ir kapryzai.
Gal blogu mokytoju nera kaip ir blogu zmoniu,tik ju elgesys ne visiems malonus.Buvo tokiu mokytoju,bet mes visi kartais elgemes nelabai saziningai,tai nuo situacijos gal priklauso.O siaip tai manyciau,kad ne kiekvienas gali pamirsti rusiska valdzia,penkmecio planus,gal todel daug kas kartais daroma del prestizo.Manau sunku pakeist zmogui poziuri jeigu visa gyvenima darei taip o ne kitaip,yra mokytoju kurie persikvalifikavo.Kol bus mokyklose ir musu valdzioje rusisko kvapo tol nebus susivienijimo ar pasikeitimu,nezinau kaip tiksliai ivardinti.
Asta Jonkaitytė-Kutkauskienė

Pasisakymų: 2

2008-01-14 22:42

didziausia ispudi paliko Jasotiene - ir kaip mokytoja, ir kaip zmogus, o del Plicaites 100 proc pritariu, labai atsidavus savo darbui
SAULIUS MACIULIS

Pasisakymų: 1

2008-02-23 13:11

Na visi turi savo nuomone apie geriausius ir blogiausius mokytojus, as ja taip pat turiu, bet patys geriausi ir graziausi laikai buvo mokykliniai! Šypsena
Iš viso įrašų: 10

Žiema Marijampolėje

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama