Jurbarko r. Eržvilko vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 25

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-13 22:27
Rūta Vičiūnaitė - Kurauskienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-13 22:27

Na issilavines zmogus turetu zinoti auksine taisykle: girti viesai, peikti - asmeniskai Šypsena

Redagavo: (2009-07-08 23:27)
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-31 17:28

Man labiausiai patiko fizikos mokytoja Tamosaitiene, liuks dalyka isdestydavo :up: ir durnam aisku pasidarydavo Kvatotis
Vaida Šablinskienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-08-16 17:01

Šiaip visos mokytojos yra skirtingos ir visos savitos. MirktelėtiBet turėjau tikrai puikias auklėtojas joms didelis ačiū [email protected]
dovilė barčauskaitė

2007-08-22 18:06

Man patiko Kulpavičienė ir Tamošaitienė aišku ir auklėtoją gerą turėjom, tik labai gaila, kad taip gyvenimą užbaigė Nuliūdes
2007-08-24 18:38

Man patiko biologijos mokytoja Mockiene, kazin dar ar dirba Šypsena bet pati geriausia aisku Tamosaitiene :B
Irma Gintaraite

2007-08-29 17:19

Mockiene dar dirba Šypsena
Irma Gintaraite

2007-08-29 17:19

Man pati geriausia mokytoja Aniuliene Šypsena
Tendzegolskiene Ineta

Pasisakymų: 6

2007-09-24 18:11

Šypsena :up:
2007-10-27 20:17

O man jos visos buvo geros, aišku kol mokinausi kitaip atrodė, o dabar visosm mokytojoms didelis AČIU!!!
Tendzegolskiene Ineta

2007-11-18 19:50

pritariu :up:
2007-12-08 18:54

o tu ineta baik pritarineti, pati ka nors papasakok Mirktelėti
Tendzegolskiene Ineta

2007-12-18 19:24

tai kad visos ir buvo geros, o jei kuri ir buvo ne labai gerai, tai arba visi ta ino ir nesako, arba pvz neprisimena Šypsena nes blogu as neprisimenu Mirktelėti
Aldona Knataitytė-Mačinskienė

2008-02-03 21:33

Kaip suprantu vis tebegiriama mokytoja Bartkutė Kvatotis
Ir mano laikais ji buvo pati šauniausia!!!! Daug smagių naktų praleisdavom kartu su "foto"būreliu [email protected]
Violeta Paužaitė (Ragelienė)

Pasisakymų: 3

2008-02-21 09:02

Malonu skaityti, kad ir jaunimui teko pazinti mokytojas Kulpaviciene, A. Tamosaitiene. O mums per viena klases susitikima reikejo pasakyti kurio mokytojo labiaysiai bijojom. As pasakiau MATUKO (vairavimo instruktoriaus). Jis nustebo kodel. O todel, kad labai rekdavo. Uztat vairuo ismokino visam gyvenimui (...su GAZ 53!), tad dzipa vairuoti dabar nesunku!
Gaila, kad musu senoji karta "nedraugauja" siomis sukurtomis naujomis bendravimo formomis, o tai padetu vienas kita susirasti.
Linkejimai B. Genienei. Sia vasara musu klases susitikimas. Tikimes Jusu dalyvavimo ir pazadam - jis nebus neidomesnis nei buves ories 5 metus( jusu komentaras buvo - daug kas kviete, dalyvavau, bet taip.............dar nebuvo! O kadangi traumuota koja buvo is karto gydoma gerais " vaistais" - isgijo. Maloniu akimirku visiems.
Violeta 1978 m. laida Rimtuolis
2008-03-22 13:29

Kol buvom mokykloje atrode visi mokytojai blogi, bet viena is isimintiniausiu, geriausiu mokytoja O.Puisiene. galeciau pasakyti jog tai zmogus is didziosiso raides. Mokytoja Kulpaviciene taip pat man istrigo. Labai gerbiu mokytojas Sturoniene ir Gailiene.
Gintare Simanaviciute

2008-04-10 18:33

fizras man patinka, jis tai aukso zmogus :up:
2008-04-15 20:01

Zinoma, kad geriausia aukletoja buvo Gailiene, visad prisiminsiu musu leliu teatra Raudonkepuraite :up: Kvatotis
Tendzegolskiene Ineta

2008-04-17 08:51

o taip!!!! cia tai tiesa susakei!!! Pabučiuoti Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena
audrius vertelis

2008-09-18 05:21

man patiko daug mokytoju, aisku gera buvo musu aukletoja, tik mes jos nelabai klausydavome, bet db kai prisimeni tuos laikus tai vaje vaje kokie mes buvom negeri...
Rima Dumbliauskaitė

2009-06-23 01:04

Mes "mokėmės" tarp gerų žmonių. Vargu ar ten buvo gerų pedagogų, bet kad buvo gerų žmonių tai tikrai! Pati išdirbau 18 m mokykloj ir žemai lenkiuosi prieš juos visus. Nieko negaliu smerkti, tiesiog tokie laikai buvo. Buvo, kad teko sugretinti mano mokymosi periodą su esama situacija, tai kažkas nesuderinamo - mes buvom kaip dresiruojami liūtai, gal daugiau baimę jautem tiems mokytojams nei pagarba.... o taip norėtūsi, kad būtų atvirkščiai.... Ir dabar, po 30 metų aš labai gerai atsimenu tuos mokytojus, kurių bijojau. Kažkaip skaudu ir keista.

Iš viso įrašų: 25

Atostogos Maltoj :)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama