Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 5

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-11 01:34
Gertrūda  Indilienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 3

2007-07-11 01:34

O, nebloga tema [Y] Blogiems mokytojams, jeigu tokiu ir buvo, tai manau jau senai pasimirstas tas pyktis ir kazka blogo visai nesinori prisiminti. O vat tu mokytoju kurie labai patiko pavardes galiu parasyti mielai, tai: musu klases nuostabiausias aukletojas V.Lazdauskas, mano mylimos matematikos mokytoja D.Aksamitauskiene ir lietuviu kalbos mokytoja N.Laurinaitiene. Tai trys patys sauniausi mokytojai, kuriuos man buvo nesunku suprasti ir kuriu pamokos man patikdavo :up: :up: :up:
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-11 09:12

as uz V.Lazdauska Mirktelėti :up:
Nerilė Matuzevičienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-17 13:46

sveiki.as balsuoju uz Staniene fizinio mokytoja.cia galetu daugiau pasisakyti mokiniu esamu ir buvusiu Mirktelėti
Laima Valungevičiūtė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-07-17 18:26

O as galiu uz visus, jauciu, pasisakyti. Man labai patiko musu aukletojas Lazdauskas ir kuno kultuos mokytoja, ir rusu kalbos mokytoja, zodziu, dabar, kai jau isejau is mokyklos, tai man visi tokie mieli... Net matematikos mokytojaŠypsena
Monika Urbonaite

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-11-16 20:23

Lazdauskas tai tikrai geras Šypsena Laurinaitiene irgi super mokytoja Mirktelėti Zinoma ir Zikiene visai faina mokytoja buvo Šypsena tie treciadienio susitikimai taip ir nepamirsti Mirktelėti :up:
Iš viso įrašų: 5

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama