Kauno "Nemuno" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 62

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 19:56
Sarunas peciulaitis

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2007-07-10 19:56

geriausia mokytoja mano klases aukletoja Pugzliene fizikos destytoja Šypsena
jelena mikstiene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-10 20:31

oi apie Pukzliene tai visi rastu ka pasakyt, kam jinai deste... :T mes kai zvengdavom per pamoka, tai klausdavo: "kas cia silkiu uodegeliu prisivalge?..." jai budingu tonu... Kvatotis savotiska moteriske, bet nieko bloga negaliu pasakyt...
kazkodel dazniausiai prisimenu lietuviu kalbos mokytoja Adomaitiene.matyt paliko pedsaka... B)
Audrius Toločka

Pasisakymų: 1

2007-07-10 20:56

oijojoiii su Pugzliene labai daug laiko buvo praleista drauge Kvatotis (mokiausi neakivaizdineje fotono mokykloje su jos pagalba) Šypsena , o ji dar mokina ?
Baigiau mokykla taip senai, kad jau nieko blogo ar gero apie mokytojus ir nebepamenu [N]
jelena mikstiene

2007-07-10 22:40

kiek zinau- mokina... ir Venslauskiene dar dirba ten pat...dvi padruskes.. Šypsena
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-11 11:52

.. vat Venslauskiene tai dar, turbut, ir musu anukus mokys apie piesteles, ju purkas ir kuokelius Kvatotis ... ateina genijai ir vel iseina. atejo Karpa visiems laikams! Kvatotis
... is tikruju seniai baigiau, bet Pugzliene tai tikrai savotiska, bet gera mokytoja buvo... Respect! [Y]
Kristina Rimkevičiūtė

2007-07-11 14:21

Pas kiekvieną savotiškų prisiminimų Šypsena Nuliūdes... Aš vakar buvau puskės atestatų teikime, tai teko pasimatyti su direktore, Augutyte, Oržekauskiene ir kt.
Sarunas peciulaitis

2007-07-11 20:56

jop dar desto pugzliene bet nedaug pamoku teturi Šypsena buvau aplankyt per sventes kai tevynei buvau paskutini karta Šypsena
i mokykla vos ileido apsauga Kvatotis
o piesteles tai jau tikrai suzaloja jaunus protus teko ir venslauskiene pamatyt tikrai dvi draugessu pugzliene Šypsena
Vienas Kitas

Pasisakymų: 9

2007-07-12 06:27

Jo Adomatiene tai fruktas buvo varydavo ir varydavo vis jai negerai, o karpa tai jei visko is knygos zodzio zodziui nenurasysi tai ragas 3 gausi.
Visai ne RESPEK
Dainius Meskys

2007-07-12 06:51

Eeee, kolegos. nevarykit ant karpos. Mano klifa buvo. :B.
P.S. priimu uzuojautas ivairiom formom. Pageidautina financinem. Kvatotis
Regimantas Sinkevičius

Pasisakymų: 3

2007-07-12 08:18

Kas liecia mokytojus, tai pirmiausia prisimenu musu aukletoja-fizinio mokytoja (velnias pavarde uzstrigo Rimtuolis ir dar lietuviu mokytoja, kuri bibliotininke buvo (na visai su pavardem man prastai o:o O nors pas fizike ejau "pataisu" tikrai, miniu tik geriu zodziu [Y] Daugiau net nesinori sneket...
2007-07-12 10:36

Kaip labai bloga mokytoja visada minesiu Adomaitiene. Labai neteisinga, visiskai jokio objektyvumo. Pazymius rasydavo pagal tai kokia nuomone turi apie vaika.
O geru mokytoju tai gana daug:
Pugzliene tikrai geras zmogus ir dalyka savo gana gerai ismokino.
Inokaitiene ypac kai issiskyre su vyru. Kai parasydavo neigiama pazymi nebudavo pikta, net ir po tokiu zodziu "siandien man bloga nuotaika todel rasau 2".
Angliste kuri atejo mazdaug 97 metais. Uzkrito pavarde. Bet tikrai anglu kalba gerai pralauze ir visai smagu budavo per pamokas.

O apie Venslauskiene galiu pasakyt, kad kaip mokytoja tai ne labai , nes jei mintinai neismokai tai gero pazymio negausi. Taciau ji kaip aukletoja tai tikrai super. Nei vienas mokytojas savo aukletiniais taip nesirupina ir nekovoja uz juos kaip ji.
Sarunas peciulaitis

2007-07-12 20:03

labai teisingai del venslauskienes pastebeta Šypsena ir adomaitiene prisiminiau ji buvo atsistatydinus kai buvau 6 klasei Šypsena dziaugsmo visiem buvo Šypsena
baisiausia zinia buvo po 3 metu kai suzinojom kad gryzo Šypsena
inokaitiene ir man patiko gera mokytoja Šypsena anglu irgi nebloga gerai ismokino auksteniojioi anglu jauna destytoja galejau pamokyt Šypsena
Pranas Č.

Pasisakymų: 1

2007-07-12 20:30

fainiausia pugzliene vis delto, aukletoja kaip ne kaip Šypsena
inokaitiene super mokytoja buvo, nenuobodu pas ja, venslauskiene gan gerai deste.
:up:
2007-07-13 19:54

Pugzliene tikybinis !!!!
jega !!!
siluma zmogiskumas mokinio supratimas !

per inokaitienienesw pamokas galvodavau tiktai apie inokaitiene sorry Šypsena (turbut paauglyste Šypsena

na o siaip apie mokykla geriausi atsiminimai

siaip buvo tokia Grigaraviciene kuri labai idomiai deste, dar labai patiko Rusu kalbos mokytoja kur paskui namu darbus panelem deste ji irgi patiko faina ta literartu rusu buvo, tik kad rasyt neismokau ir siaip visas mokytoju kolektyvas fainas
Dainius Meskys

2007-07-14 18:50

o kas nors fizruka prisimins ? [N]
2007-07-15 01:45

prisimenu fizruka.. Vaitkus berods... geras diedas buvo, spyga taukuota! Šypsena
Vienas Kitas

Pasisakymų: 9

2007-07-17 06:36

Ar ta fizruka kur tipo isvaro visus su vasarine apranga i stadiona begioti o pats "atsispausimus" teisingiau 1/50 atsispaudimo su zienime koza ir pirstimem kailinem o jus begiokit Šypsena

O sita dar buvo tokia vriedna angliste neatsimenu pavardes, bet jei datoj bent viena kalaida padarai rasydamas (data per visa eilute Šypsena ) tai reikia data visa puslapy rasyti nu ten ragas budavo.
Kristina Rimkevičiūtė

2007-07-17 08:00

Tai čia ko gero apie Barcienę kalbama... Rimtuolis Savotiškai ji buvo gera
2007-07-17 19:39

as tai pavardziu ne visu atsimenu.. Nuliūdes bet Pugzliene tikrai fainas zmogus,o ir Adomaitiene man labai patiko! ir ta "piktoji" anglu kalbos mokytoja is tikro gera buvo, juk pagrindus visus gavom jos deka Mirktelėti
pamenu,akd buvau labai usipykus su geografike.. bet jos pavardes nepamenu.. ech.. negerai, kad teko i kita mokykla pereiti nuo 10 klasytes.. nes vistik pirmoji mokykla buvo pati JEGISKIAUSIA! Ir klasiokeliai laaabaaai faini :up: :B
Sarunas peciulaitis

2007-07-17 21:16

jop pamenu ta angliste pirma anglu mokytoja buvo tikrai gerus pagrindus dave nieko negaliu skustis Šypsena
ir tikrai liepdavo puslapi pilna parasyt viena eilute kur suklydai Šypsena
Iš viso įrašų: 62

Klasės susitikimas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama