Kauno "Nemuno" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 62

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 19:56
Neegzistuojantis vartotojas
2007-11-30 09:01

Sorry,kaip galejau praleisti tokia nuostabia rusu kalbos mokytoja-Orzekauskiene.Ji ir dabar dar desto.
2007-11-30 14:12

nu dalia tu chia uzhlenkei...
Lelyte-Saboniene net man jauna neatrode, o kaip apibudinimas "jaunesne" skamba po musu besimokiusiems... Šypsena
tiesa sakant ji buvo mano aukletoja kuri laika nepamenu kurioj klasej. Tai jai ir tekdavo isheinant pamojuoti, nes matematika kazhkaip paskutine budavo, moksui meiles likdavo mazhai,tai Saboniene pamachius drozhianchius pagrumodavo, o mes meiliai pamojuodavom. Turbut tikrai neblogs zhmogus buvo kad visa tai mum praslysdavo, bet pamenu nervinga buvo shiek tiek, kazhkaip jautriai reguodavo kai teiraudavomes ar vyras jai ish uzhsienio varzhybu shmutkiu parvezha.
Nu o broliukas jos labai normalus kiek pamenu. Ir kashe su mumis paloshdavo. Prie bajerio. Ir zhiguli tobulai surudijusi turejo
Ash pats ir didzhioji dalis su manim besimokiusiu 1-3 klaseje pripazhista, kad pati geriausia Julija Raudiene. Tikras angelas. Jai visi buvo geri, visi "mano vaikuchiai". Nors jei nesapnuoju, kazhkas sakesi nebuves jos mylimas ir dar kazhka vare, bet labai jau sunku tuo patiket. Kai buvom neseniai sutike per mokyklos jubilieju, visus prisimine, apie visus klausinejo, susigraudino, ir patys stovejom praktishkai asharom apsipyle.
zydrius21 valenta

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-11-30 17:19

saboniene su leliu buvo geri paliginus su karpa bet ir negaliu pikti ir atn jos nes kai trimestras tai puse klase begdavo per laiptines geliu eiskoti :up:
2007-11-30 22:37

marijus.g visas tas gerasas mokytojas pamenu [B] [B] [B]
2007-11-30 22:45

Ziuperkiate dar dirba?
buvo aukletoja,siaubas! Erzinti
2007-12-01 14:53

neabejoju Gintarai kad pameni
tokiu fruktu buvo, kai kuriuos ash nespejau dorai pazhint, bet pamenu Narbuta, su metaliniu liniuochiu-aukletojychiu kolekcija, Kurtini su dainuojanchiais pasisveikinimais(po jo muzikos mokytojos keisdavosi kartais po 2 per metus)ir dar direktores pavaduotoja toky liesa su gebelso veidu, sklido gandai kad kartais lupa rimtai prasikaltusius su shlanga savo kabinete.
Pamenu ir tave gintarai, tik nepamenu ar ish mokyklos : )
geru dienu

P.S. Shiandien Butgeido vardadienis, tai shirdingai sveikinu visus tokius
2007-12-01 14:59

ai tiesa, del tu kas dar dirba, kas ne
tuo klausimu geriausiai dirba internetas

http://www.nemunas.kaunas.lm.lt/

yra dabartinio viso staffo sarashas
Snieguolė Sadauskienė

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2008-01-13 21:34

Man visi mokytojai buvo neblogi. Apie juos nieko blogo negaliu pasakyti. Man rase gerus pazymius,todel neturiu preteksto ant ju pykti. O kad spausdavo,tai labai gerai,nes igijome ziniu. :up: [email protected] Visoms mokytojoms sekmes darbuose. [email protected] [email protected] [email protected]
Sonata Žebrauskaitė

Pasisakymų: 3

2008-06-29 20:51

aš vis dar Vaitkų prisimenu- kaip jis demonstruodavo šuolius per ožį Kvatotis pamenu, mes panelės, lūždavom iš jo Kvatotis
2008-06-29 22:22

sonaciuk, tikrai taip! bet kaip vaitkus tai atlikdavo: energingai, pasisokinedamas (kitaip ir nepersoksi Šypsena ) ir su tokia meile suoliui ir oziui... Šypsena
Sonata Žebrauskaitė

Pasisakymų: 3

2008-07-10 00:27

Jolanta, nu prajuokinai- žmogus savo darbą mylėjo Kvatotis
Ak Kaite

Pasisakymų: 5

2008-07-10 23:47

o as isviso jau nebamenu savo mokytoju nors sioje mokykloje mokiausi 8 metus, taciau gerai prisimenu savo aukletoja ir pradiniu klasiu mokytoja zita morkunaite taciau dabar tikiausiai jos pavarde jau pasikeite nes istekejus jau taciau tuo laiku nebuvo is jos puses geru prisiminimu, ji labiau mylejo savo devintokus ir kiekvienais metais mums kartojo kad jos devintokai buvo patys geriausi, ir atrodo dar ligi siol jai liko jos devintokai nors seniausiai jie baige mokykla Šypsena
Andrius Morkunas

Pasisakymų: 1

2008-07-11 12:12

Na, Zita Morkunaite irgi gerai prisimenu. Mes buvom jos patys pirmieji mokinukai. Idomu, ar ji mus prisimena Kvatotis
Ak Kaite

2008-07-14 17:35

Namanau kad prisimena musu klase buvom nepirmieji jos mokiniai, as daznai ja matau einancia i mokykla ir daznai pasisveikinu taciau nei karto ji su manim nesisveikina, arba is principo nesisveikina arba kaip sakau neprisimena
Ak Kaite

2008-07-14 17:41

o siaip ar taip kaip pagalvoji kur tau prisimisi gi klaseje buna apie 30 mokiniu ir ne daug klasiu ji mokino, as tikrai neatsiminciau. Beto zmones keiciasi labai ryskiai keiciasi nuo pradiniu klasiu, aisku jei buciau norejus buciau susistabdzius ir priminus jai taciau nelabai noriu kazkaip man ji ne itin patiko... Šypsena
agne flore

Pasisakymų: 7

2008-07-14 23:05

Morkunaite buva mano pirmos klases mokytoja , as jos or varda ir pavarde gerai isiminiau , bet va jos pacios niekaip neprisimenu, salia stoveciau turbut nezinociau kad cia ji, ir va net pirmos klases nuotraukos neturiu Nuliūdes
Ak Kaite

2008-07-15 19:28

na o as tai labai puikiai prisimenu ir ji per 10 metu kada ji mus isleido i penkta klase nuo tada ji visai nepasikeite Šypsena
2008-07-23 18:22

As is Morkunaites pirmos laidos, tai karta susitikome veiki poliklinikoj, abi su vaikais (jos siek tiek vyresni ;|, bet ne daug). Ji mane pazino (na negi nepasikeiciau per tiek metu? o:o ), dar visai smagiai pakalbejom
2008-07-24 07:23

o as is velniazin kelintos morkunaites kartos ir geru prisiminimu ji tikrai nekelia....pirmai laidai gal ir buvo gera, o paskui...nu kiek gi galima but gerai.. Mirktelėti
Solveiga Semionova

Pasisakymų: 8

2008-07-24 22:59

Uzuojauta labai geros mokytojos praradimui...Mire jauna ir visada zvali,niekuo nesiskundzianti matematikos mokytoja-pavaduotoja Razaite...
Iš viso įrašų: 62

Aš ir kiti...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama