Kauno Eigulių vidurinė mokykla (45-oji) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 63

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 21:49
Zita Petronytė-Laurinavičienė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-07-10 21:49

Gera tema. Mokykloj is ties tiek daug visko buvo ir gero ir blogo... Todel mokytojus irgi galima, taip parusiuoti Mirktelėti

2007-07-10 21:51

Gerieji : bent jau man G.Mikalauskas --- superines biologijos pamokos ir meile gamtai, lenkiu galva, tokiu mokytoju labai mazai!!!!!!!!!! Taip pat muzikos mookytoja J.Beigiene--- atleisdavo betkokias isdaigas [email protected]

2007-07-10 21:57

Beabejo niekada nepamirsiu savo pirmosois mokytojos R.Svigarienes, dekuju uz palaikyma ir supratinguma ir Narvydienei, Ezerskienei, patiko pas Gauciuviene istorijos kontroliniai Mirktelėti ir nereali fraze "nusivalyk dulkes nuo knygos " liux mokytojas Sumnauskas :up:, dar pamenu informatikos, vokieciu kalbos buvo supratingos mokytojos, ju buvo is ties nemazai Šypsena
Patiko ir aukletojos, grieztos , bet matyt tokios turejo buti 8).
O blogu, gal nevardinsiu, kam cia apie juos rasyti, to neverti ... nors viena paminesiu, nepatiko man musu direktorius, nei kaip valdzia, nei,kaip mokytojas...
Rita Morkūnaitė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-11 07:59

oi nesakysiu, kodel, bet Istorijos mokytojas Sumnauskas valde!
Justinas Križinauskas

Pasisakymų: 3

2007-07-11 09:21

Kad G. Mikalauskas geras mokytojas tikrai pritariu. Taip pat jis ir puikus zmogus. Reta tokiu. Be to pasiseke man nes jis buvo klases aukletojas. Nors baigiau eiguliu vidurine jau prie 7 metus, bet va musu klase vis dar turi tradicija susrinkti kiekvienais metais per karnavala pas Mikalauska kabinete ir prisiminti mokyklinius metus.
Sumnauskas irgi fainas mokytojas.Irgi buvo klases aukletoju iki 10 klases.
O del direktoriaus tai Laurai Z. nepritariu. Irgi geras ir idomus zmogus. Tik manau sunku buti ir mokytoju ir dar valdzia, kuomet turi rupeti ne tik destomos pamokos, bet ir visos mokyklos vadyba.
Gaila kad dalis mokytoju isejo is eiguliu vidurines. Nereali mokytoja buvo ir Intiene. Nors as matematika nelabai megau (nes labai esu linkusi i humanitarinius dalykus), bet pas ja man daug kas paaiskejo Kvatotis
Odeta Krutkeviciute/Vil

Pasisakymų: 13

2007-07-12 14:01

As pries 15 metu baigiau tai pati pikciausia buvo Guogyte, kaip ji mus uz kasu tampydavo , regdavo oooooi neisivaizduojate, idomu, kaip dabar ji su mokiniais elgiasi.
Justinas Križinauskas

2007-07-12 16:06

Nu kad gogyte gerkle turi tai jau jo Kvatotis Kaip tycia jos kabinetas buvo iskart po Intienes tai jeigu pas mus per pamokas lanbai gerai girdedavosi kaip Gogyte plysauja Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-12 20:24

Ritai M. Šypsena o kodel nesakai kodel Sumnauskas valde ??? Šypsena) jooo, bet jis buvo ciotkas Šypsena

dar prisimenu daug kas fizinio mokytoja mylejo, jegentavicius, ar kaip jis ten buvo Šypsena

opulski dar kas nors prisimenat? fizikos nekenciau, bet kiti sako, kad jis labai geras mokytojas buvo Šypsena

tamulenaite (matematike) dar kazkaip geruoju man prisimena... tikiuosi nemaisau pavardziu Šypsena

o kondrotiene visgi su sumnausku, ar ne Šypsena ? cia turbut eiguliu amziaus romanas Šypsena [L] :up: :up: :up: :up:
Gaila Smagriuniene

Pasisakymų: 2

2007-07-12 21:11

as tai kiek zinau kad svigariene su jegentaviciuum buvo surezge kazka, jei nepeizeju Kvatotis
Loreta Viluckytė - Vasiliauskienė

Pasisakymų: 1

2007-07-12 23:40

Kvatotis na nepamirsiu niekada Serpycio. Ir jo topiniu fraziu: "is pasigailejimo vienetas"... "cia tau ne dangaus manu kose"... "nusirasinejimo lygis lygus nuliui balu"... ir dar daugybes jo kreizi sakinuku. Turesiu ka vaikam papasakoti. Kvatotis Na o griezta ir reikli Ziaukiene buvo. Bet dabar suprantu kodel. Ir pagarba jai. o:o Narvidiene sauni. Ir Mikalauskas. Ir ta pati Gauciuviene plisa gauna (nors 5klasej mane is pamokos isvare [D] ). Smagios akimirkos buvo...
Nerijus Kairiūnas

Pasisakymų: 4

2007-07-13 00:15

nu , kad man jos visos saunios buvo kiti laikai buvo smagu nezinau kaip dabar
Odeta Krutkeviciute/Vil

2007-07-13 14:21

Man irgi Opulskis patiko mums astronomija deste ir fizika labai tolerantiskas destytojas. Buvo tokia lietuviu mokutoja Irena Paskeviciene bet ji atrodo 1992 ir isejo gera buvo. Direktorius taip pat neblogas atsimenu prie lentos po tris kviecia, mes kita karta jau atsipute sedim o jis ir vel pakviecia duodamas susiprasti kad kiekvieba karta reikia mokytis.Šypsena. Anglu kalbos mokytoja Stankariene super. Rusu Grikietytė taip pat faina. Buvo tokia pavaduotoja Salkauskiene (jau mirusi) nors kai kam ji nepatiko bet ji buvo visai nieko. Guogytes man nepatiko nusistatymas jei ir mokinys ismoko pamoka tai musu penkiabaleje sistemoje niekada neparasys geresnio pazymio nes jis pagal ja trejetukininkas ir daugiau negali. Nors pati nuo to labai kentejau, bet istojusi i aukstaji ta matematika man visai gerai sekesi . Kundrotiene - man ji nedeste bet per viena incidenta su Guogyte (rado pazymiu knyg. sv. paveiksliuka) mane irase i ateistu bureli ji buvo to burelio vadove. O jau pu nepriklausomybes ziuriu tie patys mokytojai sventas atvirutes kabina . Zinoma buvo laikai, bet zmogui visa gyvenima lieka nuoskaudos. O siaip yra ka prisiminti -smagu.
Nerijus Kairiūnas

2007-07-14 00:28

kazin kiek lik tu pirmu mokytoju kaip mes pradejome mokytis 1985

nes kiek pamenu tai buvi molyklos pradzios funkcionavimas Šypsena
2007-07-19 01:12

O kaip jums tokia kaip Valdereza Šalamorienė taip tokia tikybos mokytoja.. As tik del jos nusprendziau mokytis Etika, nezinau nesusisnekedavau su ja, tiesa, mano mama taip pat su ja karta buvo susitikus, tai lygiai taip pat nepavyko susisneket Kvatotis
2007-07-19 01:18

o TOPU TOPAS mano manymu buvo mokytoja biologe Račkauskaitė, o ta tai ciudike jei viena pamoka paraso pazymi, ar uzdeda pliusa tai turedavau tikrint ar ji savo sasiuvinuke atsizymejo, nes ant kitos pamokos nepavykdavo irodyt kad tikrai gavau gerai, nes ji tiesiog pamirsdavo visiskai viska... Eh, kiek pazymiu nuplauke veltui...
Ruta  Kaltauskaite

2007-07-19 10:29

Nu jo..... Valdareza (mes bent ja vadindavom Valdarieza) tai ir man paliko ispudi [N].Ir pas ja kokia atmintis ispudinga-jau po kurio laiko po mokyklos baigimo kai ja kur nors netycia sutinki mieste ( ir bandai kaip nors greitai pereiti i kita gatves puse), ji tave pasiveja, paklausia kaip tau sekasi ir dar koki pora klausimu apie tikejomo tvirtuma ir panasiai Kvatotis
Nereali jinai! Kvatotis
Ruta  Kaltauskaite

2007-07-19 10:32

O Opulski tai kiek prisimenu tai Gargameliu pravardziuodavo? [Y]
Bet ir panasus labai buvo Kvatotis
Nerijus Kairiūnas

2007-07-19 12:08

nu ydomus jus zmones mokytojas ir koks jisai juk mokmytojas kam taip apie juos
Odeta Krutkeviciute/Vil

2007-07-19 13:56

Rimtas, mes taip pat Opulski gargameliu vadindavom Šypsena, dar buvo fizike uzkrito pavarde visada riebaluotais plaukais vaiksiodavo, bet ji nepiktybiska Šypsena. Muzike faina, ir liko faina. Gaila bet nevisu pavardes atsimeni. Nuo kuriu kentejai tai juos ir zinai Mirktelėti
Ruta  Kaltauskaite

2007-07-19 15:46

O fizike beja,tai Poderiene buvo,ir mums dar deste Kvatotis.O jos dukte Poderyte tai ilga laike mano klasioke buvo-tai at irgi riebaluotais plaukais vaiksciodavo :up:
Iš viso įrašų: 63

Santorini, Graikij..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama