Kauno Jono Basanavičiaus vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 30

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 17:25
Mindaugas Sipavičius

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2007-07-10 17:25

Valgyklos Genutė.. Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Egle Biriukaite

Sukurta temų: 0

2007-07-11 15:09

Geriausia Mačienė :up:
gintarytjia ddddddd

Pasisakymų: 1

2007-07-13 20:48

ne geriausia mokytoja buvo sandra budreviciene
gytis bublys

Pasisakymų: 8

2007-07-15 21:58

pati pati pati zinoma tik berniukams KAVALIAUSKIENE
gytis bublys

2007-07-15 21:58

pati pati pati zinoma tik berniukams KAVALIAUSKIENE :up:
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-17 21:39

Sauniausia mokytoja, i kurios visas pamokas lekdavau su malonumu - tai anglu k. mokytoja Norkeviciene [Y]
Ne tik moke, bet ir visus mus kaip savo vaikus mylejo Pabučiuoti
Gedi S.

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 2

2007-07-20 01:40

Kazkodel visi be reikalo pamirso praktikantus.Nors nedaug ju buvo,gal kas kokiu linksmu istoriju atsimena is ju mokytojavimo laikotarpio? Liežuvis
2007-07-23 10:28

Kavaliauskienė ir Ankudavičienė
2007-07-23 10:28

Ir Leonavičienė
Rita Sejonaite

Pasisakymų: 7

2007-07-31 18:26

Man geriausia-Davidaviciute buvo,todel,kad visus gerbe,uzsiimdavo su vaikais ir matydavo juose ne kaip padauzas nesubrendelius,bet kaip asmenybes Pabučiuoti [email protected]

Ziauriai bjauri buvo vokieciu kalbos mokytoja,bet pavardes nepamenu.Tokia dazyta blondine,senmerge.Ji deste kabinete,esanciame mokyklos apacioje,prie valgyklos.Kodel bjauri...todel,kad nelesisdavo turet savo nuomones,neskatino mokytis,o mieliau "sodindavo" Kvatotis.Tokia tipiska stagnacija Liežuvis...

Dar fizinio mokytojas labai nemalonus buvo,mes ji "visciuku"(del nesioto geltono sportinio kostiumo)vadindavom Kvatotis. Kodel? Ogi,kad jis nevisai normaliu paziuru buvo,kas liete mergaites ;|! Per sporto pamokas liepdavo detis sortukus ir daryti kulverscius,o per pertraukas islinkdavo i persirengimo kambareli ir spoksodavo Erzinti.Iskrypelis!!!

Bjaurybe Strazdiene,kuria teko aptureti ,kaip savo aukletoja [D]... Priesui nelinkeciau bendrauti su tokiu zmogumi! Vaiksciodavo per pamokas pasiemusi ilga lazda su kuria stengdavosi uzvaziuot per rankas Erzinti. Ir dar daug visokiu dalyku su ja buvo. Zodziu,mano akyse ji uzguita,kompleksuota bobike,kuri pries vaikus bande pasirodyti.
ineta jankauskaite

2007-08-01 11:13

pritariu. Strazdienė- gyvenimo kosmaras. [Y]
Gedi S.

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 2

2007-08-01 22:47

Griezta,bet teisinga.Nors vos traukiau ant teigiamo balo,niekada nesodino.Ne ji kalta,kad chemija man-tamsus miskas.
ausra tarozaite

Pasisakymų: 1

2007-08-02 18:14

isties anglu klb mokytoja Norkeviciene pati nerealiausia. Butent ta, kuri paliko toki gerumo ir svelnumo pedsaka sieloje, kad net daugeliui metu prabegus prisiminsi. Tai tikrai mokytoja is didziosios "M" !!!!
2007-08-04 20:25

a ir as prisiminiau vokieciu mokytoja...mes ja vadinom "ryza kate"...i vienus vartus kaldavo jinai...jin gi kolonijoj kazkada dyrbus..tai su mokiniais nelabai mokejo elgtis :down: :down: :down:
2007-12-06 20:06

Man tai geriausia buvo Vainorienė, visada linksma, turinti ką pasakyti ir šiaip labai faina Šypsena Dar Ankudavičienė patiko, visada atleisdavo man mano perdėta norą plepėti per pamokas ir per daug nepykdavo jei ,,pabėgdavau'' iš keletos pamokėliu Kvatotis

O va bjauriausia tai anglų.k mokytoja Bujanauskienė, kitaip dar vadinama bujaka. Šitą būtybę tai ilgai manau atsiminsiu Kvatotis Nerasčiau nei vieno gražaus žodelio jai pasakyti, kaip stengdavosi visus nusodinti, snekėti visiskas pievas ir netoleruoti niekieno nuomonės, neleisdavo net prasižiot. Fuj Šypsena
2007-12-07 05:43

hahahaha geri jus cia su tais mokytojais, idomiausia skaityti apie tuos, kurie nepatiko :B Ziuriu mokykloja "old school" mokytojai vis dar pagal savo rezima dirba :B niekas nesikeicia Šypsena
2007-12-07 05:44

blexa klaidu padariau :B gerai, kad ne lietuviu pamokoj Šypsena
2007-12-08 12:18

Jo, Basanaviciaus vidurines mokytoju grieztumu as y kelia gryzau, o tai silainiu vidurinej jy buvau pametus, nieko is tikro blogo nedariau bet pamoku nelankyms tai kosminis buvo, bet ne mano vienos, mane is kelio vede [Y] tai vat, o kai yvairavau y basanaviciaus mokyklele tai pastate y vieta kad per pirmus metus nei vienos pamokos nepraleidau, isskyrus tas pirmas del kuriu po to lankiau visas. Aidiene mokytoja lietuviu kalbos...tai vat aciu jaiŠypsena
Andrius blinky

2007-12-08 12:33

oooo pamenu kajp ash su aidiene "kovojau" Kvatotis 13 neigiamu pazhymiu per 2.5 menesio Kvatotis ale vistiek ant 4iu tempiau...kazhkajp vietoj interpretaciju ash buvau iprates lyrika rashyt...taj vis 3is gaudavau...nepatiko turbut Kvatotis o del lankymo taj nifiga niekas manes iki shiol i kelia neatvede, chia jau rejk ne basanavichiaus mokytoju o koncentracijos stovyklos prizhiuretoju Kvatotis
2007-12-08 18:18

jei nors kiek stengiesi mokytojai dazniausiai tai pastebi, o jei suda mali tai jiems tikrai tai ne prie sirdies Šypsena nors ir mokytoju daug kur suda mala, tada is vis belekas gaunasi Šypsena
Iš viso įrašų: 30

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama