Kauno šv. Mato vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 63

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 15:51
Aldona Jarašiūtė Liepuonienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-07-10 15:51

Blogaiusias mokytojas - Simukauskiene, geriausias - Zylinskiekne!
Lina Juknė

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 0

2007-07-10 19:47

Man kazkaip mokytoja Karpova labai nepatiko ( gal todel i kuno kulturos pamokas retokai uzsukdavau o:o) , na o pati geriausia , mano manymu buvo Rasuole Kalpokiene ( Br proto griezta , bet teisinga ) [Y]
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-11 08:41

Nu ka as galiu pasakyti,manau kad Janciauskiene buvo (Nesutverta siam darbui) Nuliūdes ... O Geriausia tai Kunigiskyte (Visada tvarka bus kaip ji vadovauja) Šypsena [email protected] [email protected] [email protected]
2007-07-11 13:06

Nu cia daug vardu butu galima iseiliuoti-su ivairiais gerumais ar blogumais,manyciau.. na, bet taip kazkaip Zukaitienei kaip mokytojai as niekad dideliu simpatiju nejauciau - mat nelabai supratau jos mokymo ir vertinimo sistemos, jei tokia isvis buvo.. ;| na, o geriausios mokytojos titula skirciau Ambrasaitei :up: - ot kad ne viena galva dirbt priverte, ir mane dalyko ismoke - o plius ir siaip linksma moterele buvo, kas paneigs Šypsena
2007-07-11 13:53

Gal kas iš neseniai baigusių mokyklą galit pasidalinti savo nuomone apie mokytoją Kalpokienę? o:o
Aurelija PETRUSEVICIUTE

Pasisakymų: 1

2007-07-12 03:23

Nekenciu mokytojos Jokubaitienes nors tu ka.
Edita Jarašiūnaitė

2007-07-12 08:47

as tai neturiu nei megstamu, nei nemegstamu mokytoju, bet tikrai "prikolni" buvo,tai Blazys ir Zubre, dar dabar sypsena atsiranda, kai prisimenu juos nervuotus .... Kvatotis
Indrė Augustinavičiūtė

Pasisakymų: 42

2007-07-12 09:12

Oi Keša, žinok tavo Blažį tai vis sutinku klaidžžiojantį po Laisvės alėja...... ka jis ten veikia nzn bet smiruoja tai sen tai ten. nesisveikinu nes nemanau kad pazista, bet sypsena tai nerealiai isspaudzia prisiminimai apie istorijos pamokas Mirktelėti
2007-07-12 09:18

Na, apie Kalpokienetai tik tiek galima pasakyti: pletkų boba ir tiek... O kaip anglų kalbos mokytojai tai jai visai slėptis po pernykščiais lapais. Man tai ji nei kaip mokytoja nei kaip žmogus neimponuoja. :down: :down: :down:
Tomas Kielaitis

Pasisakymų: 6

2007-07-12 12:25

Nors sia mokykla baigiau pries 5 metus, bet prisiminimai apie mokytojus islike iki siol. Mirktelėti Sioje mokykloje mokiausi 8 metus. Tiek Ambrasaite, tiek Revuckaite, tiek ir chemike Ceslova buvo nerealiai grieztos, bet teisingos. Kas keisciausia, kad Ambrasaite pries mokyklos baigima drasiai galejo nemazai mokiniu suvaryti, bet visiems stengesi geresnius pazymius semestruose ir metiniuose isvesti. Nors chemijos ne velnio nesupratau, bet chemike irgi supratinga mokytoja buvo. Revuckaites istorijos pamoku ir jos tuometines aprangos tai neuzmirsiu. Mirktelėti Kaip kazkas cia paminejo, tai Revuckaite baimes ivarydavo siek tiek kai kviesdavo po 3 mokinius atsakinet. Lietuviu k. mokytoja Seikauskaite irgi buvo nors ir griezta, bet gera. Atsimenu, kaip viena karta mane Seikauskaite uzstojo. Vat apie angliste Zukaitiene tai kiek maziau geru zodziu galiu pasakyti: ar tu stengdavaisi, ar nesistengdavai per jos pamokas, vis tiek toki pati pazymi parasydavo nors tu ka. Erzinti Pripazinkim, kad per Zubrickienes pamokas nuobodu nebudavo niekada. Kvatotis
Aleksas Aleksiūnas

Pasisakymų: 2

2007-07-12 18:11

velniskai bijojau Revuckaites, per jos pamokas paleisdavo vidurius...ziauriai nepatiko Kalpokienes mokymo budas, skaityti tekstus paskuj juos atpasakot vos ne mintinai...deja pirma karta atvaziavus i JAV, klasiau amerikonu kaip radijos...nes nespedavau ismokt tekstu atmintinai Šypsena)))
matematike Jankauskaite nzn kodel man visada patiko, kartais jos taip gaila budavo, kai pasislepus bationa grauzdavo...nabage... [email protected] :up:
Lina Juknė

2007-07-13 15:42

Oi , Zubre tai nemirtinga buvo( yra !?) .Menu dar , kai pacia pirma geografijos pamoka suolus pristate sveisti ;| Atsimine , bjaurybe , kad mano tetis baznycios langus kazkada isdauze. Tai ant manes "atsigroti" bande Kvatotis Dabar juokinga , bet tada tai verkti norejosi Nuliūdes
Lina Juknė

2007-07-13 15:45

Va taip ir buna , kai ta pati mokytoja keliasdesimciai kartu desto ;| Kvatotis
Jurgita Kilpytė

2007-07-13 20:38

Jurgita šiuo klausimu labai teisi... Šypsena

Lygiai kaip tokis Kulikauskas ant manęs grojo už visas mano tevo nuodėmes.. [Y] o tevukas mano superinis fruktas buvo savo laiku .. oi primindavo man kas kart apie jo darbelius bei žygdarbius "kūlėkas" gerbiamasis vos progai pasitaikius Kvatotis
2007-07-19 20:39

Zilinskiene vez! Šypsena nors griesta buvo savo laiku iki panagiu juodymu, bet visgi ir prie bajerio. Iri bajerius suprasdavo, o kartais ir pati suskeldavo. Visgi zmogus su polekiu. Šypsena

Na, Zubre, tai jau yra klasika. O gal kam deste Rutilis Slavenas? Gal galima atsiliepimu?
Indrė Augustinavičiūtė

Pasisakymų: 42

2007-07-20 09:06

Oi tokis slavenas nedeste tikrai... Šypsena neatmename tu laiku Šypsena)) O Zubrickiene manau nepralenkiama su savo angliuku valgymu pamokos metu..... Šypsena)))) kotais jai vis trukumas to anglies budavo... Šypsena)))
Egle Gaulienė

Pasisakymų: 89

2007-07-20 23:47

Nezinau ar kas pamena, bet mums geografija deste tokoa"nereali" mokytoja Aukstikalnyte.Konkreti ligone.Nepamirsiu jos kazkam pasakytos frazes:"Nusiimsiu bata ir trenksiu tau i tavo nereiksminga snuki" Kvatotis
Buvo tikrai nestabilios psichikos.Ir kaip tokiom dar leisdavo vaikus mokyti.
Daiva Pijoraitytė

Pasisakymų: 1

2007-07-23 01:48

Baisiausias padaras sioje mokykloje buvo Ambrasaite. Keliolika metu praejo nuo mokyklos baigimo, o vis dar kosmarus apie matematikos pamokas sapnuoju. Uzpakali jai atspardyt reiketu uz toki sadizma. Siais laikais ta vampyre nepadirbtu savo metodika - tuoj vaiko teisiu tarnyba prisistatytu ir papurtytu uz psichologini smurta pries vaikus. O musu tada niekas neapgyne. Vaikstantis kuriozas buvo Zubre. O geriausia mokytoja buvo Jokubaitiene. Labai issilavines zmogus, turintis ka kitiems pasakyti. Ir daugiau geru mokytoju buvo.
2007-07-24 16:50

Nu ka, as mokiausi pakankamai gerai, tai nuoskaudu neturiu Šypsena
Siaip prisimenu, kaip pries Ambrasaites pamokas drebedavau, bet matematika man gerai sekes. Nors gerai spresdavau uzdavinius ir 10 gaudavau, bet 2 negailedavo uz teoremu neismokima.
As verkiau per paskutini skambuti, nes gaila buvo... Ta prasme, palikt mokykla Šypsena
Tai va Šypsena
Andrius Garmus - Balciunas

2007-07-24 17:07

Manau kad man pati blogiausia mokytoja buvo chemike kurios pakesti negalejau turbut kaip ir ji manes ;|.Geriausios mokytojos titula galeciau drasiai atiduoti Ambrasaitei :up: kuri mano nuomone pati geriausia ir teisingiausia buvo. Šypsena Dar po siai dienai prisimenu jo mokymo budus kurie tikrai yra efektingi ir geri. Šypsena
Iš viso įrašų: 63

2009

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama