Kauno r. Babtų vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 43

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 16:55
Nerija Jasienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-10 16:55

Man giliausia ispudi paliko Dulskiu seimynele. Patiko, kad deste idomiai, sugebejo isreikalauti ir tuo paciu isliko zmonemis Šypsena
Dovile Drusyte-Skariene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-07-10 19:05

Jei reiketu isrinkti geriausia mokytoja, neabejotinai rinkciau Stoni Šypsena o apie blogiausius geriau patylesiu...
laura volungeviciute

Pasisakymų: 5

2007-07-11 09:40

o man tai masaitiene labai gerus prisiminimus paliko siaip visi buvo geri pakankamai..... Mirktelėti
Jolita Paškauskaitė-Levickienė

Pasisakymų: 4

2007-07-13 15:05

Na ko gero jaunesni mokiniai pamiršo vyresnio amžiaus mokytojus, tai:
Buvęs mokyklos direktorius Juozas Saulius, mokytoja Binkienė, mokytojas Antanaitis(matematika).
Na be abejo dabar dirbantis, mūsų vadintas ir gerbiamas chemikas, Robertas Janušauskas.
Na ko gero visų neišvardinsi.

Buvęs mokyklos direktorius Juozas Saulius, mokytoja Binkienė, mokytojas Antanaitis(matematika).
Na be abejo dabar dirbantis, mūsų vadintas ir gerbiamas chemikas, Robertas Janušauskas.

Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-14 13:55

o as tai ir galeciau pmineti tarp geriausiu R. Janusauska, bei Talala. jie daugiausia galedavai kaip su zmonemis pasneketi Šypsena
2007-07-14 19:53

na babtu mokykloje manau nemazai maloniu, draugisku ir kartu protingai reikliu mokytoju. palyginus su didmiesciu mokytojais dauguma musu mokytoju yra tikrai malonus zmones tik kad patys ne visada malonus bunam su jais. o siaip liux viskas.. Šypsena
Agnė Jonelė - Žaltauskaitė

2007-07-15 18:44

o as visada miniu mokytoja Stoni is didziosios raides. Nuostabus mokytojas, puikus zmogus ir tikrai vertas Mokytojo vardo. Aciu jam [email protected]
2007-07-16 20:29

Dulskiai, Janušauskas-kaip žmogus.. :up:

iš esmės jei būčiau norėjus mokytis visi būtų patikę [email protected]
Diana Rakeviciute

Pasisakymų: 2

2007-07-19 19:50

mano manymu, gausu geru mokytoju musu mokykloje, bet pabaigus mokykla visada malonu susitikti ir pasneketi su Stoniais, su mokytoja Zmuidzinaviciene, su Skaidra Svetuleviciene.
Dalia Vaivaraite-Baltrusaitiene

2007-07-20 00:20

as manau kad nebuvo blogu mokytoju,jei zinoma mes patys ju neisvesdavom is kantrybes.zinoma kai buvom dar vaikai to nesupratom,gal supratom bet negalvojom,jei rinkciau viena is geriausiu tai savo aukletoja Roberta Janusauska.jis ne tik kad linksmas bet jis suprasdavo kiekviena,tik nekiekvienamc jis galedavo issakyti.bet dabar sirdim jauciu jis labai buvo geras ir supratingas. babtu gimnazija turi didziutis turint toki mokytoja Šypsena
Rita Aurėja Čepulienė

2007-07-21 15:23

O man geriausia mokytoja tai M.Markauskiene.Kai mokydavo mus istorijos,girdedavom kaip muse skrenda....Tada ir didziausi "perestukinai"tyledavo..... Kvatotis
Jovita Juozefavičiūtė

2007-08-12 22:03

Stonys, Dulskis :up: :up: :up:
Giedre  Stankeviciene

Sukurta temų: 2

2007-08-20 11:32

Nera geresnio mokytojo uz STONI!!! Iki siol man istriges i atminty.
Jonas Petronis

2007-08-21 17:42

Praejus siek tiek laiko po mokyklos baigimo, tiesiog pasimirsta negeri dalykai. Todel sunku pasakyti, kuris mokytojas blogiausias ar geriausias - visi buvo savaip geri ir reikalingi.
Zinoma, visada prisiminsiu Stoni kaip Mokytoja is didziosios raides. Dulskiai abudu isimine (ypac istorikas su savo "bajeriais"), taip pat pries matematikos egzaminus labai padejes Antanaitis.
Nepamirsiu ir buvusio direktoriaus J.Sauliaus - atrode toks grieztas reksnys, bet is tikruju geros sirdies zmogus, netgi turintis nebloga humoro jausma.
Andrius Bučius

Pasisakymų: 3

2007-10-14 17:55

Naaa apie Dulski geriau patylesiu, man jo destymo specifika buvo nepriimtina ir jo pamoku bei jo kaip zmogau negalejau pakesti... o visi kiti mokytojai man buvo normalus... Na isskirciau is geriausiuju tai Stoniene,Zmuidzinaviciene, Dulskiene ir Janusauskas...
Rūta Radzevičiūtė

2007-10-14 22:58

Man pirmoje vietoje - mokytojas Dulskis :up: [Y]
2007-10-15 08:35

Man labiausiai patiko Dulskis ir Scianaviciene. Aciu jiems Pabučiuoti Daiva
2007-11-27 15:17

Stonys, Stoniene ir Dulskis!!! Mano mylimiausi mokytojai, ir, manau, vieni is geriausiu :up:
Iš viso įrašų: 43

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama