Kauno r. Noreikiškių vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 127

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 15:38
Asta Mauzaitė

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2007-07-21 18:48

Paplauskaitės, Urbaitės, Žilytės,Jankauskaitės mokykloje jau taip pat nėra, Nikitina, kaip visada savam rengimosi stiliuj :up: Ir ne Steponienė, o Stepanienė mielieji Šypsena taip pat ir ex "Taupykas" dabar "Exspres Market" ( arba marketu, exspresu) Šypsena o kas dėl alkoholio mokykloje, tai nevieta jam ten, bet mokytojai zmonės tokie kaip ir visi, beto su siuolaikiniu jaunimu dirbti dvigubai sunkiau ;| ir dar pavyzdi turėtu rodyti mokyklos valdzia - direktorius (cia del alkoholio vartojimo), asmeminiu problemu darbo vieoje rodyti nevalia. [N]
Vytautas Kurutis

Pasisakymų: 16

2007-07-22 12:08

visiskai sutinku su panele (atsiprasau, gal ponia?Šypsena ) AstaMirktelėti
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-22 18:55

;|...tiesa pasakius,kol mokiausi,mokykloje neteko matyti nei vieno isgerusio mokytojo(..nekalbant jau paie girta...)
Vytautas Kurutis

2007-07-23 08:28

Dangira, butent, net ir kai as mokiausi tokiu problemu praktiskai nebuvo - buvo gan griezta santvarka, tam tikros morales normos ir pan. o dabar - visuomene liberaleja, bausti irgi niekas nenori, nes ir nera kam, kai direktorius tam paciam "veiklos rately" ir taip ritasi viskas sekmingai zemyn...
2007-07-23 09:20

yra kitu instanciju,kiurios gali nubausti...
mano nuomone,cia negali buti jokio pateisinimo kad jie irgi zmones..visi normalus zmones,darbo metu dirba ir jaucia atsakomybe.pasilinksminimai ir isgertuves-po darbo.
kita vertus man sitiesu sunku patiket,kad tie ,pamineti zmones taip elgiasi mokykloje..as juos pazinojau kiek kitokius.
tai,kad viskas taip vyksta,tik parodo,kad jus niekam nerupit..ir kad jums patiems tai priimtina.didele dalis zmoniu,dalyvaujanciu diskusijoje,gina tokius reiskinius..jums ka tikrai vienodai..???jusu paciu vaikai galbut mokysisi pas tuos pacius mkytojus,o tada jie bus ne tik darbo metu isgeriantys pedagogai,bet visai autoriteta prarade ,apsvaige melynanosiai...
bent jau del ju paciu,jei juos taip mylite ir gerbiate,darykiteka nors..
todel ,kad mano manymu,situacija yra nenormali,jei ji yra tokia,kokia cia nupiesete..
vaclovas rimasauskas

Pasisakymų: 27

Sukurta temų: 2

2007-07-23 09:22

tai pasigamink transparantą ir eik prie mokyklos paradinių durų
jau užp}{}|"} tas offttopic'as tema:"Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?"
ar pakalbam dabar apie LZUU mokomąjį ūkį, kokios ten vargankės vykdavo?
vaclovas rimasauskas

2007-07-23 09:32

tai kaip "PONAS VYTAUTAI K."? gal pabandom dabar visi iškapstyt ką nors apie JŪSŲ tėvelį?
ir išvis moksliniais tyrimais nustatyta kad daugiau nei 90 proc. jaunuolių smauko. tik kažkodėl niekas apie tai garsiai nešneka. tai dabar ginkitės, kad jūs nesmaukot.
krč - peace [M]
Giedrė Merčaitytė-Misevičienė

Pasisakymų: 5

2007-07-23 10:50

Tie kurie labai jau viską žino apie kitus ir moralizuoja...... kogero pamiršta ir apie save, pasižiūrėk į save ar jau toks šventas esi? Aš netoleruoju išgėrimų prie mokinių, mūsų laikais tokių dalykų nebuvo, bet sakyčiau gal užteks pilti viską. Be to esi baigęs mokyklą, tai kas informuoja apie esamą padėtį?
Jurate Jureviciute

Pasisakymų: 2

2007-07-23 11:52

Turiu sunu ir tikrai nebijociau jo leisti i Noreikiskiu mokykla, nes galvoju jog ten viskas normos ribose. O ir Jarusevicius tikrai sugebetu chemijos ismokyti.
O kas del darbo ir isgerinejimo, tai bent jau man zinoma jog daugelyje dideliu ir mazu kompaniju ofisuose yra kabinetas - valgykla. Kur visi susinesa kas ka turi ir kas ka is ko gavo, taip kad per pietu pertraukas visi po stikliuka ir be jokio sazines grauzimo. O tai ka mokykloje kitaip ;|
Ir baikime sia tema, nes atrodo jog musu mokykla pati blogiausia prasigereliu buveine.
Pagalvokime jog siuolaikinis jaunimelis tikrai gali isvesti is kantrybes. Tikiu jog mokytojams nepyragai ten dabar.
Vytautas Kurutis

2007-07-23 17:16

"PONAS ANDRIAU R.", trumpai atsakant i tavo klausima, galiu tik pasiulyt parasyt man tiesiogiai tau rupimus klausimus ir as jau pabandysiu tau asmeniskai atsakyt, nes faktas kaip blynas, kad jis mokykloje niekada nedeste, taigi didesnio "offtopick'o" turbut jau niekas nesugalvos (cia visiem ateiciai, jei kasnors kazka apkaltins tokia veiklaMirktelėti ).
Giedre, be abejo as toli grazu iki "svento" (manau ir tu pati?), bet cia truputi nelyginami dalykai, ka as kazkur savo laisvalaikiu veikiu ir kas yra daroma mokykloje darbo metu. Musu laikais to irgi praktiskai nebubo, del to ir yra truputi liudna, kad dabar taip o "informacija" pats maciau (teko ir po baigimo keleta kartu apsilankyti mokykloje), plius is zmoniu, kuriu ziniomis pasitikiu visiskai kaip savo ziniomis, ir plius jau viesa paslaptimi tarp mokiniu tevu tapusiomis kalbomis (ypac vyresniu klasiu), apie esama situacija. Tik nepritariu ju tylai, kadangi kaip jie patys sako, nenori kad dirbtinai paskutinese klasese nusodintu "skundikus".
Jurate, be abejo yra firmu, kur tai toleruojama, bei tam net "atskira eilute" skiriama lesu dalis, kad baras visada butu pilnas ir gausus, bet jus niekai man neirodysite, kad kas tinkama tose firmose, tinkama ir mokymo-lavinimo istaigose darbo metuMirktelėti Aisku yra blogesniu mokyklu, bet ar reikia ziuret, kad buti "nors truputi" geresniu uz blogiausia?
Vytautas Kurutis

2007-07-23 17:47

O siaip, atsiprasau uz tokius ilgus postus, pazadu, kad toks buvo paskutinis, sekmes visiems Mirktelėti
Andrius Sarapinas

Pasisakymų: 4

2007-07-23 21:00

Kai jau prabego 9 metai po mokyklos baigimo, tai sunkokoka kazka ir prisimint ir vertint. Asmeniskai man patiko Mardosiene, Jarusevicius, Gudaitiene. Gal dar vyresnioji karta pamena koks geras informatikos mokytojas buvo gerbiamas Krisciunas Kvatotis
Giedrė Merčaitytė-Misevičienė

Pasisakymų: 5

2007-07-24 11:49

Vytautui Šypsena jei nepritari kaip pats sakai "jų tylai" tai vienas iš būdų yra prabilti pačiam, gali visą patikimą informaciją reikiamom instancijom išdėstyti netgi anonimiškai. Padarysi gerą darbą mokiniams esamiems, būsimiems ir mokyklos gerovei, niekas nenukentės. Tu baigęs mokyklą tau nepakanks, tavo vaikai jei jų turi kogero dar neina į mokyklą irgi nenukentės. O nuo savęs aš pasakysiu ačiū ( tikrai nuoširdžiai) Pabučiuoti
Vytautas Kurutis

2007-07-24 13:28

Giedre,
aisku l. lengva taip nusimesti kitam ir pasakyti "daryk". Ne mazi juk esam ir, manau, pati puikiai supranti, kad tai ka as ar kiti zino, be konkreciu irodymu - oficialiai uzfiksuotu alkotesterio parodymu, nuotrauku ar bent dideles mases liudytoju parodymu (kuriu tikrai niekas neteiks del jau mano anksciau isvardintu prielaidu) - galima tik "sukelt bangas", kurios veliau vistik tik tuos pacius mokinius uzgrius. tam turi pasiryzti ir daryti vidine bendruomene o ne zmogus "is salies" (bet tam dar, akivaizdu, dar neesame pakankamai subrende).
vaclovas rimasauskas

2007-07-24 13:58

pas tave rimtai kazkokios problemos [N]
tu gal vrm dirbi? Kvatotis
o tavo pasisakymus atspaudinsiu ir perduosiu mokytojams (kaip tik savaitgali kaune busiu).
jei bus siais metais laidu susitikimas, tikiuosi dalyvausi?
nepamirsk tik alkotesterio!
2007-07-24 14:27

Vytautai:
priminimas - forumo tema vadinasi: "Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?"
PRISIMINIMAI
2007-07-24 16:49

aisku, kad as nenoreciau, kad mano busimu vaikiuku (jei tokie bus kada nors) mokytojai i pamokas ateitu girti... bet tada ir spresciau ta problema...
o Vytautai K. jeigu nori kazka daryt - daryk, jei nieko nedarai - tai kam kalbeti megstamiausia lietuvoj tema "kaip viskas blogai".
nuo tokiu kalbu niekas negereja, tik forumas darosi ziauriai nykus.
2007-07-24 16:51

man tai ir Akopian pamokos visai patiko - linksmai praeidavo... antras suolas nuo galo. Šypsena
2007-07-25 21:21

Geriausia mokytoja Snieguole lietuviu k. (ne kaip mokytoja,bet siaip :B)
blogiausi mokytojai buna tik kai mokykloj mokaisi,kai pabaigi visi daug maz :up:
Vytautas Kurutis

2007-07-26 11:32

to Andrius R.

del darbo beveik pataikei, o del "svieciamosios veiklos"... as pats beveik kiekviena savaitgali bunu Kaune, taigi kai noresiu pabendrauti su kazkuo - padarysiu tai be tarpininku ir sekretoriuMirktelėti
o del alkotesterio ir tavo demonstruojamo sarkazmo - isiskaityk i mano ankstesnius postus - tuos zmones as tikrai gerbiu (bent dauguma), nes bent mano mokymosi laikais jie buvo puikus pedagogai, taciau del vienokiu ar kitokiu priezasciu atsisiko kaip atsitiko; tik pasakiau, kad mano nuomone, kaip yra dabar - nera gerai ir mokymo istaigai tai netinka [N].
Sia tema pasakiau viska ka norejau, visu atsiprasau, kam tai atrode "off topic".
Iš viso įrašų: 127

Grupiokai ir kursi..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama