Kauno r. Noreikiškių vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 127

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 15:38
Neegzistuojantis vartotojas
2007-08-01 13:19

Labas, visiems Šypsena
2007-08-01 13:21

As viska perskaiciau, ka rasote ir tikrai buvo idomu...Vytautai, as tave palaikau, nes tu esi visiskai teisus...Ir tai , ka pasakei apie tuos ivardintus mokytojus, yra visiska tiesa, o ne jokie pletkai ar prasimanymai
2007-08-01 13:33

Mano patys geriausi ir sviesiausi prisiminimai apie mokytoją A.Dagilį Šypsena Ir dabar buna labai malonu susitikti Šypsena
Taip pat ir Miknevicius patiko Šypsena
Giedrius Gasiunas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-08-01 16:45

Ponas Andriau, jeigu tu turi kazkokiu vaikystes traumu ar kompleksu ir tau norisi keistis pavarde - niekas nemaiso, bet nesiulyk to daryti kitiem, kurie gerbia ja ir savo tevus.
Pauliau, nepyk bet ne tau mane ant lauzo siust. Pirma perskaityk VISKA ka parasiau, o ne nuotrupas, ir, tikiuosi, suprasi, kad apie mokytojus (dauguma) mano mokymosi metu, esu tik geros ir l. geros nuomones.
Gediminai, tai ne pletkai (arba absoliuciai visas forumas yra pletkai - kaip paziuresi), o tikri faktai. Paprastai garsiausiai rekia ar kazko reikalauja zmones, kurie yra maziausi (nesvarbu kuo - ugiu, issilavinimu ar socialine padetim). Nu nei vienas gi is cia esanciu toks nera, tai gal nesileiskim dirbtinai i ta lygi...?
Niekas nevercia cia nieko lankytis, o jei jau lankomes, toleruokim vieni kitus...
Jei dar kam kyla kokiu klausimu ar pastabu mano adresu - siulau rasyt privaciai, nebetersiant cia temos.
2007-08-01 17:11

Siulau akcija - isgelbekim pasauli nuo alkoholiku pedagogu [D] renkames prei noreikiskiu vidurines su alkotesteriais po pamoku ir siulom visiems papusti Kvatotis O po to visi kartu varom [B]
vaclovas rimasauskas

Pasisakymų: 27

Sukurta temų: 2

2007-08-01 18:28

aš kiekvieną dieną po 3 kartus perskaitau ką TU parašei.
praktiškai baigiu mintinai išmokt kiekvieną TAVO žodį.
bet TU šaunuolis - temą vis update'ni.
manau kada nors tapsiu TAVIMI, išsigydisiu nuo kompleksų ir pamiršiu traumas.
pasiskaityk nuo ko viskas prasidėjo - oi, negi buvo temos pavadinimas?
negi ji vadinosi "man išėjus, mokykla prasigėrė"?
turbūt kažką praleidau... [D]
TU tikras šaunuolis, neapleisk temos, mes toliau ant TAVĘS varysim, o TU siūlyk tau rašyt į privatą. :-~
2007-08-01 19:38

Sveiki,
nu, chebryte isvystet tema Kvatotis As mokykla baigiau metais anksciau nei sios temos "siela" Vytautas K>, na, bet nedrisciau teigti, kad jau taip blogai buvo kaip jis cia sako... Negaleciau teigti, kad nors vienas mokytojas sake: "Imkit vaikai, ir gerkit bambali alaus ar bonka degtines" - tokiu dalyku nebuvo... O ka mokytojai privaciai veikia ju asmeninis reikalas ir nepasakyciau, kad pamoku metu nors vienas buvo ne kokios bukles... Todel negrazu skleisti paskalas [N] [N] [N]
Milda Martinkutė

Pasisakymų: 11

2007-08-01 20:03

juliau, kalba eina apie situacija keli metai po musu baigimo Šypsena
Giedrius Gasiunas

Pasisakymų: 3

2007-08-01 21:03

to Antrius - arba tu l. neturi ka veikti, arba as isigijau l. ikiru "gerbeja" (labai tikiuosi, kad ne taip [N] )
Jau seniai siuliau sita "ekskursa" baigti, bet kazkam vis noris kitaip ir isivaizduoja, kad labai sauniai ir protingai atrodo bandant "varyti" mano adresu.
Tai gal ir pabandom tai baigti, nes panasu, kad vistiek kiekvienas liekam prie savo nuomones? Mirktelėti
vaclovas rimasauskas

2007-08-01 21:59

to Vykaukas - tai gali pabandyt
aš floodinsiu tol, kol floodinsi tu. man pradėjo patikt [Y]
gyvenime vadovaujuosi "duok durniui kelią", bet šį kartą taip nebus - tavo Vykaukai žodis nebus paskutinis.
Kvatotis
sėkmės tau visus komentuojant, nes jei dar nesupratai - kol tai darysi ši diskusija nesibaigs [M]
Darius Zubrickas

Pasisakymų: 2

2007-08-02 07:20

Ar jums visiems dar neatsibodo? Palikit tuos mokytojus ramybej, nieko nepakeisit. Jei noretumet pakeist jau senai butumet ta padare, o dabar tik varot vienas ant kito. Tiek tu Vytautai tiek ir tu Andriau R. esat "chudikai". Vienas teisybes iesko, kitas is mokytoju siknos neislenda. Kalba juk eina kas geriausias tau ir kas blogiausias, ir viskas, pasakei savo nuomone ir sedek ramus. Kam pust tuos burbalus. Cia jau ne del mokytoju gaila, bet kokie tavo mokyklos mokiniai esami ir buve "lochais" patapo. Nors gal tokie ir gimet? Vienu zodziu visiems jau igryso.
2007-08-02 08:52

[D] einam [B]
vaclovas rimasauskas

2007-08-02 09:04

geriau pradžioj ant garažo stogo razborą padaryt, o po to [B]
Kvatotis
Asta Mauzaitė

Pasisakymų: 9

2007-08-02 18:45

Vaikų darželis atsidarė... Kvatotis
2007-08-03 11:00

Na cia ir linksma! Šypsena
Ash galiu pasakyt, kad man visada malonu susitikt Mikneviciu, pabendraut. Ir shiaip ant nieko piktumo nelaikau!
Vilma Kriščiūnienė

Pasisakymų: 8

2007-08-03 14:31

man tai dar patiko Miknevicius, ir zmoa taip pat...visada malonu pabendrauti...
prisiminkite muzikos mokytoja, pamirsau pavarde, oi kaip megdavo taurele, bet atlikdavo savo pareigas, pamokose dalyvaudavo, tai buvo jos asmenine problema, ir ne mums spresti ar teisti, svarbu, kad zmogus atliktu savo darba...
2007-08-07 23:56

ne i tema: as atsimenu, kad mes ta shustra ir i shikna lendanti kuruti visaip spardydavom (na, ne ziauriai mes. matot, gyvas gi :upŠypsena. dabar matosi, kad jis to savo debilishko shustrumo neishsigydes, nors svorio numete nemazai. (as, beje, per ta laika nemazai priaugau).:down:

dabar i tema: man geriausi - Jarusevicius, Gudaitiene ir Miknevicius. ne tik dalyko ismoke, bet ir graziai su jais bendravome ir sugyvenome. dar prisiminiau Rauckiene - ji mane priverte fizikos kontrolinius tobulai rasyti.:up:

blogu neprisimenu.

p.s. kuruti, pirmiausia ismok be klaidu rasyti. ir dar paaiskink, ka reiskia tavo perliukai "liksvara" ir "ikirus"? niekiap neikirtau. Kvatotis
vaclovas rimasauskas

2007-08-08 06:57

jo Rauckienė ypač gera būdavo, kai leisdavo per ilgąją pailikt ir sąsiuvinį savo su + ir - stalčiuj palikdavo, tada aš irgi tobulai fiziką mokėjau Kvatotis
2007-08-08 08:55

ne tu vienas manau Šypsena
2007-08-08 08:58

Dar prisiminiau, patikdavo su Miknevicium lazintis del kashes, rezultatas - 10 arba 2 Šypsena Smagu buvo!
Iš viso įrašų: 127

Good times

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama