Kauno r. Vilkijos gimnazija (buv. vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 30

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 19:41
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 19:41

ilgai pykt nemoku, nors ir nesioju uzantyje akmeny, tik nesakysiu kam jis skirtas [N] :devil:
2007-07-10 21:23

Dabar man atrodo kad jie visi buvo geri.Geras buvo mūsų klasės auklėtojas Filonenko ,gera buvo mūsų klasės auklėtoja Untanaitė ir pirmoji klasės auklėtoja Laimutienė ,labai geri ir šilti prisiminimai apie pirmą mokytoją Kuzmickienę.Su malonumu prisimenu Kairienę ,Budrevičienę ,gal tie kurie išlieka atminties viršuje ir yra geriausi ir blogiausi.Tarp blogų atrodo nieko nėra .
2007-07-10 23:55

ai visi jie rinktiniai. kiekvienas savotiskas ir tiek. reikia tiesiog susibendraut, suprast, kiek su kuriuo gali sau leist ir tiek Šypsena Mirktelėti
Jūratė Kutniauskaitė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-11 08:35

Sveiki, pritariu Pauliui, kad akmenuka kaip kam laikau [Y]o fainiausia tai man I.Fridt.Ji super mokytoja [email protected] M.Budrevičienė fainuole [Y]
Pijus pachmielas

Pasisakymų: 25

2007-07-11 10:50

birmanaite fainiausia Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Lina Kaveckaite

Pasisakymų: 2

2007-07-11 11:20

O man Filonenkiene patiko Šypsena
2007-07-12 13:58

Dazniausiai buna ne mokytojai blogi, o nemegstamos pamokos, kurias jie vesdavo Šypsena
Andrius Vegys

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 1

2007-07-13 07:44

daug kas priklauso kaip mokytojas savo dalyka moka pateikt Mirktelėti
2007-07-13 14:25

Gal tu ir teisus, bet vistiek jei ta pamoka nemegstama tai ir mokytoja atrodys bjauri Šypsena
Robertas Rapkauskas

Pasisakymų: 3

2007-07-13 20:10

Na nzn,man buvo univere,fizika idomi pakol destitojas geras buvo,nors jis nezymedavo bet dauguma susirinkdavo,po to sukeite destitojus,pastarasis pradejo zymet,bet pradejo nieks neit i paskaitas,nes kausas buvo... [Y] Mirktelėti
Pijus pachmielas

2007-07-15 18:53

gerbemasis..kaip tai susija su vilkija ir jos mokyklos mokytojais? Kvatotis
2007-07-15 22:02

ai man tai nebutinai nuo mokytojo.pvz chemija man niekada nepatiko, o mokytoja visai sustra tokia Šypsena bet va fizika tai joa.ir pamoka ir mokytoja :up: Kvatotis
2007-07-16 10:18

As tai manau, kad labiausiai nuo mokytojo priklauso pamoka. Net ir sunkia, neidomia pamoka galima padaryti labai faina. Labai puikus pavyzdziai, jei ne Filonenko niekada nebuciau baigusi Fotono, tai deka jo susidomejau fizika, nors ir zinojau, kad su fizika savo ateities tikrai nesiesiu Šypsena Anglu kalba- kol deste labai faina mokytoja Karnilaite ar kaip ten jos pavarde nebepamenu, tai man labai gerai sekesi anglu kalba ir labai patiko, bet kadangi ji is musu mokyklos isejo ir atejo mokyti ne kokia mokytoja, anglu kalbos taip ir neismokau... Nu bet aisku zmogui, kuriam niekas neidomu, tai ir net puikiausias mokytojas bus 0 Kvatotis
2007-08-21 17:16

O man Labiausiai patiko Jasinskiene,chemijos mokytoja ji buvo griezta mokslo atzvilgiu,bet labai miela ir supratinga bendraujant,nzn kodel,bet as labai daug geru atsiminimu turiu susijusiu su ja. Ir aisku niekad nepaneiksiu apie Kosta,jis auksas ne mokytojas,super deste dalyka ir mokejo sudominti,kad ir tokia neidomia pamoka kaip fizika. O kazkodel didziausia nuoskauda islikus ant Frid kaip ji per klases valandele isvijo is klases todel,as pasakiau jok konservatoriai durni,kad mums padare laika i mokykla nuo 8 val.pries tai juk ejom nuo 9val. Is kur as galejau zinot,kad ji tada konservatoriams priklause,kaip veliau paaiskejo Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Inga Martinkute-Seslauskiene

Pasisakymų: 4

2007-08-22 15:11

Man tai sauniausios buvo mano pirmoji mokytoja Markeviciene ir klases aukletoja Janina Jasisnskiene :up: :up: :up:visi kiti mokytojai buvo taip pat geri,o tokiu kurie paliktu nuoskauda tai jau kaip ir nebepamenu
Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Pijus pachmielas

2007-08-22 16:36

nezinau man tai jasinskiene biski perdaug i mamos role isijauzdavo Kvatotis
2007-10-23 12:22

....o aš daznai Daunį prisimenu , gal del to kad dažnai matau. Šypsena Šypsena
2007-11-13 17:13

Geriausia mokytoja - I. Fridt. [email protected]
2007-11-14 22:40

oh ja. tikrai gera musu aukletoja (I.Fridt) [Y] :up: :B
Vincas Kudirka

Pasisakymų: 4

2007-11-15 11:48

kazkaip sunku butu isskirti, gal but pirmoji mokytoja P.Pranaitiene labiausiai liko atminty. O daugiau tai visokiu- pvz pamenu kaip Daunys nesportuojantiems liepdavo eit i parduotuve nupirkti batono ir kefyro Kvatotis Tad budavo gera motivacija sportuoti [Y]
Iš viso įrašų: 30

Neringa & seima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama