Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 107

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias? Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 17:56
Robertas Č

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 2

2007-07-10 17:56

Nezinau, kurios laidos atstovas uzdave si klausima. 6 vidurinej buvo, tikiu ir yra daug puikiu mokytoju. Jei man atleis nuostabi mano klases aukletoja, leisiu sau pamineti Kristina Bankauskaite-Meksruniene. Ji mano MOKYTOJA. Beje, turistai, esam visi skolingi musu Kristai visu laiku 6 vidurines turistu saskrydi-susibegima. Gal kas turit ideju?
Darius Korablikovas

Pasisakymų: 32

Sukurta temų: 0

2007-07-10 23:33

O ash jos kazko nelabai pamenu [D]. Ka ji deste? 8)
Sandra  V.

Pasisakymų: 2

2007-07-11 18:26

Mano nuomone pati geriausia mokytoja,kuri is tikruju ismokino mane mokytis ir suprasti tai buvo istorike Dirkyte. Is visos sirdies jai ACIU [email protected]
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-11 18:44

O man labiausiai patiko musu mokyklos stalius Grebliausikas (a.a.) - buvo pats nuosirdziausiais ir maloniausiais zmogelis.
Jurate Pranskaityte-Strasunskiene

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 1

2007-07-11 18:54

Musu laikais tai nepakartojamu mokytoju buvo nemazai:pvz.kad ir nepakartojama Matuliauskiene-jos didenybe Kobra,ziauriai griezta,bet isreikalaut mokejo is visu.Kita-istorike Priceviciene-senu smarkiai paziuru,bet jos ir dabar uzmirst neiseina.Jos politinformacijos pries pamokas vare vezi.Labai faina buvo Dirkyte,sutinku.Keistokas,bet daug sokejams buvo paukojes ir sokiu vadovas Valinskas.Su juo pavazinejom ir pamatem labai daug.Su didele pagarba atsimenu savo pirmaja mokytoja-Zorskiene.Daug buvo ir nekenciamu,bet tiek to,juk tiek laiko praejo Šypsena
2007-07-11 18:58

nuosirdziausia ir supratingiausia mokytoja 6 vidurinej -lituaniste V. Norkuviene :up:

2007-07-11 18:58

Dar prisiminiau,juk mes turejom nepakartojama bibliotekininka,jo pavardes nepamenu,bet zinau,kad vadino Herzu Šypsena Šypsena Šypsena.
Darius Korablikovas

2007-07-12 00:57

O man patikdavo geografijos pamokos (gyvenime labai praverchia),niekaip negaliu prisiminti mokytojos pavardes ;|gal kas primintu?Muzikos mokytojo :devil:pavardes irgi nepamenu.Dailes mokytojo Varno pamokos patikdavo.Na chia perskaichius mano megstamus dalykus matosi kas ash per studentas 8),bet man patikdavo shios pamokos ir dar fizika ir fizinis lavinimas Kvatotis
Tadas Rupeika

Pasisakymų: 6

2007-07-12 09:18

Kristina Bankauskaite-Meksruniene ir musu aukletoja buvo, tikrai nepakartojama moteris. Butu smagu susitikt Mirktelėti

2007-07-12 19:36

Geografija kai kuriems deste Karpoviene,ji buvo musu aukletoja,bet kazkaip musu biolaukai nesutapo matyt,kad viena kitos nelabai megom.Siaip kaip mokytoja ir ypatingai kelioniu organizatore buvo super ŠypsenaMuzikos mokytojo prisimenu tik pravarde-Šamas.Dar buvo istorijos mokytoja Šaratukas,fainuole labai. Šypsena
Robertas Č

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 2

2007-07-12 20:43

Buvo tokia geografijos mokytoja, kuria galeciau pamineti tik blogu zodziu ir tai yra, be jokios abejones, pati blogiausia mano kada nors sutikta mokytoja. Jos pavarde buvo tokia geografine, su aukstais kalnais susijusi. Nenoriu tiksliai mineti, gal tikrai laiko praejo pakankamai ir tiesiog norisi nenusileisti iki jos lygio... Bet jos niekada neminejau ir neminesiu geru zodziu. Manau, kad ne as vienas...
Darius Korablikovas

2007-07-13 00:54

Taigi taigi tas Shamas toks "savas"buvo.Karta jis Pipa(nepamenu uz ka) ish mano kl. buvo ant klases lentos pakabines Kvatotis [Y].Prikolas geras.O geografe teisingai Karpoviene buvo.Nezinau kokia ji aukletoja,bet kaip mokytoja ji man patiko :up:.Ash su savo aukletoja Jankuniene bendros kalbos nerasdavau,bet kai kam ji buvo gera aukletoja ir mokytoja.Su mano pirmaja mokytoja Pukiene sieja tik geri prisiminimai Šypsena.
Tadas Rupeika

Pasisakymų: 6

2007-07-13 08:36

Supratau apie kokia mokytoja kalba Robertas Kvatotis Oi, ko tik ji nedeste, ir geografija, ir biologija, ir anatomija atrodo.
Staponiene kaip istorike ir kaip idomus zmogus man labai patiko. Penktoj klasej musu aukletoja buvo Remeikiene, deste matematika, gerai savo dalyka ismane, tik gaila kad taip trumpai dirbo.
Aukletoju tai musu klase nemazai turejo. Pirmoji mokytoja buvo Pleckaitiene. Paskiau jau Remeikiene, Prismantiene, Bankauskaite-Meksruniene, ir paskutine Priceviciene (kas ja pazinojo, manau komentaru nereikia) Šypsena
2007-07-14 15:27

Oblius- darbu mokytojas.va ten tai zmogus buvo [Y]
kiek staliu is shanciu i pasauli paleido
Kvatotis
Inesa Kranitskaja Levy

Pasisakymų: 5

2007-07-14 23:07

Man labiausiai patiko malasinskas fizinio ir poznokas darbu, ten tai vyrai geriantys viska, nors bendra kalba su mokiniais rasdavo prie staloŠypsena
Rita Petraitytė

Pasisakymų: 9

2007-07-18 10:47

Na visi pamirsot Furmana - juk tai jios mus kariauti ismokino Šypsena
Rita Petraitytė

2007-07-18 11:00

Netycia issiunciau nekoreguota zinute............................
Priceviciene mano aukletoja - geras zmogus, net "tais" laikais leisdavo pasamprotauti apie laisve, o pedagogas - mano nuomone - supper. Net dabar zinau KOMUNIZMO apibrezima.
Na Malasinskas ko gero sukelia visiems gerus prisiminimus jau nekalbu apie mokyklos ledo valyma ir krosiukus tarp pirmo ir antro mokyklos auksto uz nusizengimus.
Gerioausias priziuretojas darbo-poilsio stovykloje - aisku mano aukletojos vyras. Na visi iki 1986 m. laidos turetu zinoti.
Anglu kalbos mokytojos pavarde jau pamirsau, bet tikrai nuostabi moteris.
Visi pamirsote LEMPA. Kas jeigu ne ji ismoke mus maisyti visokius skystalus.
Na siaip kogero A. Ceponio vid. m-kloje visi mokytojai buvo superiniai. Manau kad ir ta su daug kalnu. Juk ne vienas neisejot bent iki 1984 m. laidos - suzlugdyti.............. Šypsena
Rita Petraitytė

2007-07-18 11:06

Na o svarbiausia tai jus ir as pamirsau. Tai mokyklos direktorius Munius. Ko gero tokio direktoriaus jau ne viena mokykla neturejo ir netures.
Artūras Šlekys

Pasisakymų: 1

2007-07-25 13:13

Sakot geriausia mokytoja? hmm. Na man labai patiko geografijos mokytoja, tik pavardes nepamenu, bet ne ta kur su kalnais susijusi is Č raides pavarde jos lygtais buvo. Dar buvo nieko mokytoja vokieciu kalbos Leonavičienė.

Pricevičienė irgi nieko mokytoja, tik gaila, kad apie Lietuvos politikus nesusikalbėdavom, nes jai patinka tik vienas politikas, atkures Lietuvos nepriklausomybe. Ir daugiau jai nesvarbu, kad jis daug kitu grebliu Lietuvoj padejo, esmė kad atkurė nepriklausomybe.

Dar labai idomo apie lietuviu kalbos mokytoja is 103 kabineto. Sake kad dabar ji save lyg MARIJA vadina Kvatotis Idomu kiek tiesos cia Mirktelėti
2007-08-18 18:42

Grazu, kai buve mokiniai savo mokytojus geru zodziu mini uz ekskursijas, zinias, linksmuma.. Ir baisu, kad mego uz tai, kad mokytojai "Zvaigzdyne" sededami prisisiurbe pigaus alaus ir ko stipriau prie nepilnameciu panu kabinedavosi. [D]
A.Dirkyte (dabar istekejusi jau), V.Norkuviene ir as siltai prisimenu. O nemegstama buvo Gargasiene (fizike) - uz istizima.
Iš viso įrašų: 107

pipiras

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama