Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 107

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias? Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 17:56
Neegzistuojantis vartotojas
2007-08-18 22:40

Perskaiciau pasisakymus ir uzpludo prisiminimai. Šypsena
Furmanas, Malasinskas (Malasius), Priceviciene (Pricepas), Pricevicius (Oblius), Kobra, Bagdzevicius (berods tokia pavarde - fizika deste), istorike(pavardes nebeprisimenu - tik pravarde - Zirafa), Ziaukiene (matematike), Karpoviene (aukletoja), automobilizmo mokytojai.
O linksmiausiai budavo 11 klaseje per muzika - atsimenu, kad alu gerdavom per pamokas ir mokytoja niekaip negaledavo musu apraminti :up:
Andrius Utka

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2007-08-22 15:33

Artūrui, U.
Atsimenu Pricevičienę... Prieš 90-uosius patikdavo Brežnevas, po 90-ųjų Landsbergis ...
2007-08-22 23:22

"Atsimenu Pricevičienę... Prieš 90-uosius patikdavo Brežnevas, po 90-ųjų Landsbergis ..." - nu liuks komentara "Utkenas" parasei - minitis 100% teisinga Šypsena

Laura Stankevičiūtė

Pasisakymų: 5

2007-08-24 23:08

O aš visą laiką labiausiai mėgau Norkuvienę... Turbūt ir po daug metų man vis dar atrodys, kad ji buvo geriausia.
Robertas Č

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 2

2007-08-26 11:02

Algiui... manau, kad tu per daug laiko diskanuose leidai ir is tavo kalbejimo manieros susidarau ispudi, kad tavo auklejime liko spragu. Neisizeisk, bet gal tau trejetas buvo pernelyg daug? O istorija, toks mokslas, kur "kalti mintinai" visiskai nera reikalo... Ka padarysi. Gyvenimas nera lengvas Šypsena As istorijos irgi nemegau ir Priceviciene gal nebuvo mano pati megstamiausia, bet taip pavadint zmogu, kaip savo komentare pavadinai tu... Tai nevyriska. Neisizeisk...
2007-08-26 20:03

Pritariu Robertui... ne todel, kad Priceviciene buvo mano aukletoja, bet todel,kad ji verta pagarbos kaip ir bet koks zmogus, o ir nebuvo ji tokia bloga.
2007-08-27 22:09

Ash galiu patvirtinti, kad ji buvo gera mokytoja...nei vieno neuzmirshdavo nei gero mokinio nei blogo. taip taip.
Zinoma politines paziuras reiketu palikti nuosaly - objektyviai dabar neivertinsim.
....Pamenu, kai pavelavau i pamoka 5min. ir ish karto "pastate prie lentos" - gerai kad kazkaip sugebejau "i tema" atsakyti jos klausimus - tai "vidurkis" nepablogejo Šypsena Bet shiaip tai jai truldavo objektyvumo

- pamenu skusdavosi klasiokai kuriu vidurkis budavo - ~2-3 ir tai matydavos - kad ir kaip gerai atskysi i klasusimus - vis tiek dasivarydavo iki tu klausimu kuriu nezinodavo... Šypsena
Laura Stankevičiūtė

Pasisakymų: 5

2007-08-28 01:03

apskritaip taip pavadinti moteri be rimto pagrindo jau yra mazu amziausiai slykstu..

o del pricevicienes, mazai as pas ja ir tesimokiau, gandus zino visi, bet blogam sokejui... ir patys zino, kas maiso Šypsena

nekente jos tie, kurie nesimoke. nes ji neleido voliot durniaus ir "praslyst".. jei nenorejot mokytis, gal reikejo is karto i prafke eit? as gerbiu tokius mokytojus, kurie moka isreikalaust maksimumo is kiekvieno.
Šarūnas Končius

Pasisakymų: 15

2007-08-28 10:52

Labai pritariu Robertui - vaikiška ir nevyriška tokiais epitetais svaidytis.

Ir didelio ryšio su diskotekų vedimu aš čia nematau - pats vedžiau diskotekas mokykloje kelis metus, o pas Pricevičienę istorijos penketą turėjau penkiabalėje vertinimo sistemoje Šypsena
2007-08-28 18:02

Na - as asmeniskai geru zodziu galiu pamineti:
Butkuviene, Norkuviene, Priceviciene, buvusi mokyklos direktoriu (gaila bet pavardes nebepamenu), saunia mokyklos pavaduotoja :up: , dailes mokytoja Varna berods, dramos burelio vadove Ruta, siems zmonesm noreciau pasakyti aciu!!!
Na dar zinoma Zita - faina moteriske, daznai prisimenu kaip smagu budavo per jos pamokas, cia rimtai jei ka Šypsena
Kobrai aciu uz tai, kad puikiai ismoke biologijos, taciau gerb,mokytoja - ta suola sulauziau tikrai ne as - tad gaila, kad del sios klaidos man rimestre isejo neigiams pazymys (beje egzamina islaikiau kitoje m-kloje 10).
O Gargasiene ir gerbiama direktore taip ir nesupratau kodel manes taip nemego - sakyciau labai neprofesionalu...
Visumoje puiki mokykla, gerai praleisti metai - ir mokytojai saunus!
Giedrė Valiaugaitė

Pasisakymų: 7

2007-08-29 22:52

Direktorių A.Jarušauską prisimenu su didelia pagarba. Norėčiau ,kad visi mokytojai tokie būtų. Jo pamokose - išskirtinai mokomas dalykas ir jokių asmeniškumų.
Ne kaip geri mokytojai, bet šiaip faini žmonės - Butvilienė, Butkuvienė, Repšienė,Raubienė.
Nemėgau Černiauskaitės...gal mūsų klasė buvo bloga, nes ne rėkdavo, staugdavo ant mūsų. Nors kiti apie ją atsiliepia visai gerai.
Jonas Rukšėnas

Pasisakymų: 19

2007-09-02 20:52

sunku dabar taip išvardint.. Varnas - dailė [Y], Vida Norkuvienė, Rūta Songailienė, Zita Černiauskaitė (nors chemija man priešas ;| )Aldona Čerbaitė (auklėtoja), Ryčka Paznokas [Y] [B] :up:

Nors bendrai paėmus visi geri, kai jau praėjas laikas
[email protected]
ASTA  Chodocinskas

2007-09-06 17:25

As pritarsiu Giedres nuomonei, kad mokyklos direktorius buvo super. Tikrai be priekaistu ir gerai nusimanantis savo dalyka.
Bejo buvo taip pat puikiu mokytoju, algebros -berods Narusevicius ( o gal klystu su pavarde ) lituaniste , kuri deste paskutiniais metais, o taip pat ir Priceviciene , juk bendrai paemus gera mokytoja buvo. Šypsena Šypsena Šypsena Mirktelėti .
Andrius Utka

Pasisakymų: 9

2007-09-11 09:06

Asta, primenu, tau patinkantis matematikos mokytojas buvo Leonas Narkevičius. Tai tikrai buvo nuostabus mokytojas, kurį ir aš mielai prisimenu ir vertinu. Beje jis buvo įvertintas ir visos Lietuvos moksleivių kaip vienas geriausių mokytojų Lietuvoje
"Jau ketvirtus metus iš eilės geriausi šalies abiturientai rinko savo geriausius mokytojus. Šiais metais 145 abiturientai, gavę aukščiausius įvertinimus už valstybinius brandos egzaminus, galėjo įvardyti po vieną du mokytojus, padariusius didžiausią įtaką jo pasiekimams. 104 mokytojai iš 66 šalies mokyklų buvo įvardyti geriausiais, keturi jų – net ketvirtą kartą iš eilės. Tai Leonas Narkevičius iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos, Ričardas Jankauskas, Alyda Daulenskienė ir Vilius Mincevičius iš Vilniaus licėjaus. " :up:
ASTA  Chodocinskas

2007-09-11 10:49

Aciu Andriau. Tai tikrai buvo puikus mokytojas, kuris puikiai nusimane ir turejo savo destymo stiliu. Malonu girdeti tokias naujienas apie si puiku mokytoja. Šypsena Šypsena Dar karta nuostabus mokytojas ( L. Narkevicius) . Manau ,mes turim didziuotis , kad jis mums deste Mirktelėti.
Jurate Pranskaityte-Strasunskiene

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 1

2007-09-11 20:38

As irgi pritarsiu,kad Narkevicius puikus mokytojas,didziausi linkejimai jam Šypsena
Darius Korablikovas

Pasisakymų: 32

2007-09-11 22:26

Narkevicius geras mokytojas Jus teisus.Bet matematikos jis manes neishmoke,o tai jau mano problema B)
2007-09-12 02:37

Už Leoną Narkevičių ir aš keliu abi rankas. Jo dėka vidurinę baigiau su pagyrimo raštu už algebros mokėjimą. Apie ji tik geriausi ir šilčiausi prisiminimai.... Nesvarbu, kad jis man parašė dvejetą už ruošimąsi lietuvių kalbos bandomajam egzaminui jo pamokos metu....
erika Dirvinskaite

Pasisakymų: 4

2007-10-23 12:40

dabar po tiek metu atrodo kad visi mokytojai buvo neblogi tik kai kurie atrodo juokingi bet visi reikalavo kad jo dalyka moketumeme geriausiai
Inga Vitkauskaite

Pasisakymų: 1

2007-12-21 12:55

O man tai baisiausias siaubas buvo chemijos mokytoja(neprisimenu jos pavardes). Kai izengdavau i jos klase, tai viskas isgaruodavo ka ismokdavau. :devil: :down:
Iš viso įrašų: 107

Sveikatinkimės!..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama