Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 107

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias? Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 17:56
Neegzistuojantis vartotojas
2007-12-24 01:08

jei neklystu jos pavarde tai buvo cerniauskaite man ji buvo ok gerai sutardavom ir dar jos drauge buvo istorike
Audronė Armonavičienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-12-31 18:56

Ir dar vis yra jos Mirktelėti Gerai ismoko, jei aisku tik nori ismokti :up: :B
vardaitė pavardaitė

Pasisakymų: 54

Sukurta temų: 6

2008-02-19 12:06

negalėčiau graduoti geriausia/ blogiausia mokytoja - tiesiog skirtingi žmogai su skirtingais mokymo metodais (kad kai kurie metodai man mažiau priimtini, dar nereiškia, kad mokytojas prastas [N]), vienus pamenu (ir dar kaip Kvatotis), kitų beveik ne...
Tos pačios Černiauskaitės, iki kokios 9-10 klasės,bijojau siaubingai (nors chemiją ji išaiškindavo puikiai...), po to "patapom draugais" Kvatotis (ji ir buvo mūsų auklėtojos Astos Dirkytės draugė).
Dar pamenu lietuvių mokytoją Norkuvienę, mažutė, atlaidi, švelni, bet ji ir išmokė rašyt įdomiau, nes nežlugdė mūsų iniciatyvų. Raubienė buvo labai faina fizinio mokytoja, Venclovas - muzikos, Rudokienė - darbų, šaunią anglistę Ramintą turėjom tik metus Nuliūdes , Daugelio kitų neminėsiu, nes gali labai išsiskirt nuomonės ... Tik vat ko negaliu pamiršt, tai teroristo Dubausko 9) , vien prisiminus plaukai, net ten kur jų nėra, pasišiaušia :handsup:
oo Oz

2008-02-23 12:02

geriausi mokytojai Varnas - daile, nebuvo jokio streso per jo pamokas, nors visi piesdavo, kai atejo laikas ir braizyba mokemes, ir jis dar remdavo visokius moksleiviu hobius (kas atsimena turbo ir kt popieriukus?)

Labiausiai bijojau Cerniauskaites, Kobros, pas kuria galejai idealiai atsakyti i visus jos klausimus, o jinai: - Neblogai, sesi.

Labiausiai gerbiu Mezvinskaite, matematikos mokytoja, kuri labai su mumis vargo, po Sakalienes mes nieko nemokejom. Ir aciu Melitai Mickevicienei, kad ismoke mane Lietuviu kalbos, nors ir labai griezta ji buvo.
2008-02-24 11:36

Man tai "geriausiai" patiko Varno pamokos ish molio lipdymo - kaip dabar pamenu isdalino visiems chalatus, kurie buvo murzini ir molini, liepe issiskalbti, o po to kokius du metus buvo atsakymas, kad "laukiam kol atvez moli" - gal molkio trulkumas lietuvojs Šypsena , o po to burelis visai "pradingo" Šypsena
Rasa Katinienė (Valentaitė)

Pasisakymų: 33

2008-02-24 12:52

Tai nors chalatai buvo svarus Kvatotis
Joana Petronyte - Bakune

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 1

2008-02-24 14:17

nu apie Varna tik geri prisiminimai Šypsena visada kaip reikedavo is kokios nors pamokos istraukdavo Kvatotis
Darius Korablikovas

Pasisakymų: 32

2008-02-26 21:12

Tikrai taip buvo Vytai,mes juk kartu i ta bureli pradejom eiti ir tuoj pat nebeejom nes molio nebuvo Kvatotis
Darius Korablikovas

2008-02-26 21:13

Tikrai taip buvo Vytai,mes juk kartu i ta bureli pradejom eiti ir tuoj pat nebeejom nes molio nebuvo Kvatotis
Šarūnas Končius

Pasisakymų: 15

2008-02-28 23:20

Daug mūsų mokyklos mokytojų turėjo kažką ypatingo, ko negali užmiršti ir daug metų. Kaip mokytojas Varnas be pagalbinių priemonių ant lentos piešdavo trimates figūras, kaip skalpeliu droždavo pieštukus – geriau padrožtų pieštukų gal ir nesu matęs iki šiol. O kaip Malašinskas mesdavo į krepšį iš krašto atsistūmęs pilvu? Ar daug žinote tų laikų mokyklos direktorių, kurie kaip Jarušauskas sutikdavo su vyresnėmis klasėmis krepšinį žaisti? Mokytoja Matuliauskienė irgi turėjo kažką tokios, kas beveik kasmet leisdavo vienam ar kitam mūsų mokyklos mokiniui užimti pirmą ar antrąją vietą respublikinėje biologijos olimpiadoje. O karinio parengimo mokytojas Furman, iš pagarbos kuriam mano klasė 1988 metais nugalėjo desantininkų paruoštą ir lengvaatlečiais „prifarširuotą“ 7-osiso vidurinės mokyklos komandą Panemunės rajono „Žaibo“ konkurse? Ar prisimenate, kaip anglų kalbos mokytoja Balčiūnienė leisdavo tris kartus per trimestrą „atsisakyti“ pamokos? O direktoriaus pavaduotojos Vasiliauskienės organizuotą mokytojų agitbrigadą, kuri mokiniams rodydavo mokyklos gyvenimo parodijas? Kartais
Visgi man didžiausią įspūdį yra palikęs matematikos mokytojas Leonas Narkevičius. Iš jo pamokų liko prisiminimai, kad kiekvienas mokinys galėjo gauti tokį pažymį, kokio tikrai norėjo ir buvo vertas – be jokių asmeniškumų ir netgi nelabai atsižvelgiant į trimestro metu susirinktus pažymus. Tiesiog sakydavai, kokio pažymio nori, gaudavai uždavinius, išspręsdavai – ir gaudavai norimą trimestro ar metinį pažymį. Visuomet papirkdavo jo bendravimas su mokiniais kaip su jam lygiais. Dabar gerai suprantu net ir tą situacija, kai mane su keliais klasiokais, pavėlavusius ir su akyse tebešokinėjančiais krepšinio kamuoliais, išvarė iš pamokos: tąkart mums tikrai labiau reikėjo krepšinio, o ne matematikos ir mokytojas puikiai tai matė. Šiek tiek gaila, kad trumpai šis mokytojas buvo mūsų mokykloje. Jau 1989 m. jis dalyvavo kuriant dabartinę KTU gimnaziją, kurios direktoriaus pavaduotojas ir matematikos mokytojas dabar yra. Pernai jo mokinys laimėjo pasaulinę matematikos olimpiadą, o metų pabaigoje mokytojas Narkevičius ir jo žmona, KTU dėstytoja matematikė, Lietuvos TV surengtoje akcijoje „Daugiau saulės, daugiau šviesos“ ir buvo apdovanoti Lietuvos šviesuolių statulėlėmis: http://www.ktu.lt/lt/apie_renginius/naujienos/sviesuoliai1204.asp . Alfa portale yra įdomus straipsnis apie juos: „Narkevičiai: matematika moko mąstyti“ http://www.alfa.lt/straipsnis/161334.
vardaitė pavardaitė

Pasisakymų: 54

Sukurta temų: 6

2008-02-28 23:40

gaila, kad man jis nedėstė Nuliūdes... ir kad ir kaip gerbčiau mokytoją Meržvinskaitę - matematikoje su ja ir dar paskutiniais metais korepetitorium - KLIMPAU... 9) ... Ir univere tai koją kaišiodavo Nuliūdes
2008-02-29 22:29

Sarunai, labai fainai parasei - nu tikrai taip buvo - net pamirses jau buvau, dekui uz prisiminimus.
ASTA  Chodocinskas

Pasisakymų: 7

2008-03-01 02:41

Pritariu Vytui, grazus prisiminimai parasyti Saruno. Tikrai kiekvienas is mokytoju turejo kazko ypatingo. Malonu buvo skaityti apie Leona Narkeviciu ir jo studentu pasiekimus. Saunuolis!!!!! Manau, mes turim didziuotis , kad sis mokytojas mums deste ir mes daug ko ismokom. Mirktelėti Šypsena Šypsena
2008-04-28 18:07

Matuliauskiene man asmeniskai buvo gera,Karpoviene dar labai faina ,Bankauskaite-Miksriuniene ir Miksriunas nuostabus pedagogai ir kaip zmones buvo labai faini,jei jie skaitytu,siunciu jiems oro bucinukus
2008-05-06 03:56

Oh mokytojai,
daug buvo geru, nuosirdziu, sukalbamu it paperkamu... Šypsena
2008-05-06 03:59

bet ka noriu pasakyti,
mokytoja Skucaite isvare mus namo persirengti nes buvome po sokiu vadovo(jei atsimenate toki ) mamos laidotiuviu su juodom petkelnem ir vyrukai devejo tamsius baltinius. Liepe ateiti su baltom pedkelnem merginom , o vyrukam su sviesiais baltiniais. Argi neapsurdas. O ji buvo mano aukletoja [N]
Raimundas Bilkis

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 3

2008-07-22 17:16

O kas per pirstuys dauzydavo su raktu mentele.Per Varno pamokas Rimtuolis
Daiva Ruseckaite

2008-07-22 18:29

Olia lia lia,kokie cia grazus prisiminimai wisu..... Rimtuolis Šypsena
O as wis tik turbut labiausiai atminsiu istorijas pamokas,ir gerbiama mokytoja Pricewiciene.... Mirktelėti...
Pamenu,kaip wisi stowedawo issikirikiawe kaip kareiwiai prie duru...Ir per pamoka,klaseja twyrawodawo mirtina tyla....
Eina sau...ji dar ir suweltus musu plaukus liepdawo eiti issisukuoti... Rimtuolis Kvatotis.....Taciau,kaip bebutu buwe,Ji buwo griezta,bet gerbiama mokytoja....O kaip noreciau,dabar,kokiai sawaiteij sugrizti i mokykla.... Šypsena
Ramute Klimas

2008-07-27 04:39

O teisybe pasakius tai tik Muniui aciu, kad as baigiau vidurine.... jis buvo mano tevelio geras draugas..., aisku jis ne manes gailejo bet mano tevuko sveikatos. O kaip buvo tas fizikos mokytojas.... kokia ten jo pavarde...., toks kiek menu pagerti buvo linkes.... oi tik neminekit blogai labai padejo su egzaminu....
Ingrida Vainauskaite - Mazeikiene

Pasisakymų: 4

2008-07-27 05:22

mokytoja Dvidaviciene,ji buvo mano aukletoja ir deste matematika 4,5,6.klasese.sauni pedagoge,jos deka supratau matematika,ir ne tik,ji buvo nuostabi patareja ir drauge.budavo linksma,kai pradedavo mus aukleti savais metodais,pv;lji desto nauja dalyka,o niekam neidomu,tai ji supyksta,budavo rodamaja lazdele trenkia i pirma vidurineje eileje suola,zinoma lazdele luzdavo pusiau,ir springdama seilemis iskosdavo per dantis:sest!..stot!!!....tuo metu visiems imdavo juokas,o as labai jos gailedavau...
Iš viso įrašų: 107

Mano nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama