Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 107

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias? Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 17:56
VAIVA GAIDANKAITE

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-09-05 01:09

geriausi mokytojai- muzikorius Venclova, dailes Varnas, matematike Butviliene, fizruke Raubiene, rusu kalbos mokytoja tokia mazute smulkute-neatsimenu pavardes Nuliūdes , fizike Gargasiene, musu aukletoja-Skucaite Mirktelėti-va ju pamokose buvo idomu ir jokio streso [N].
blogiausi :handsup: Nuliūdes- chemike Cerniauskaite-jos bijodavau nes chemija aiskindavo tik tiem kas ja suprasdavo o is silpnesniu juokdavosi, anglu Karbonskiene-su ja reik dar pakalbet nes sake ji man kad as anglu kalbos nemoku [N] Nuliūdes Nuliūdes Nuliūdes. Priceviciene ir Matuliauskiene grieztos bet pamokose budavo visko ir mokslo ir juoko [Y] Kvatotis Šypsena.
Giedrius Remeika

Pasisakymų: 7

2008-09-17 23:15

idomu girdeti kad dar pricapas su kobra desto
Raimundas Bilkis

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 3

2008-09-18 17:10

Kobra savotiska ir kerstynga.
Šypsena
jurate stankeviciute

Pasisakymų: 3

2008-09-18 21:28

na jau nei kobra,nei pricepas nebedesto,o is senesniu destytoju tai maciau mok.Karpoviene tik nezinau ar desto ka nors.
Ramute Klimas

Pasisakymų: 32

2008-09-23 07:27

ha o as galvojau kad jau nebeliko ten destytoju su pavardem katras as zinojau
Mirktelėti
Ramunas Suliakas

2010-01-10 01:03

Va jau etikos mokytoja Rutike  jai ji dar yra

Jolita Poderiene

Pasisakymų: 2

2010-01-10 13:45

Labas visiem, o man liko prisiminimas apie tai, kaip mok. Priceviciene man uz kasas supintas 5 -us rasydavo  jei 2 kasos 2 penketai, jei 1- tai vienas ( kas nezino tai 5 -balej sistemoj ) , o chemikei pamenu tik pravarde LEMPA ir dabar atleist negaliu uz 4- ta ateste, kai perrasius viso trimestro kontrolinius taisiausi is 4 i 5,klestejo  korupcija, nes sidabro medaliu butu pritruke mano laidoje  

Eugenija Kuosaite-Miseviciene

Pasisakymų: 48

2010-01-11 02:04

Nu Jaunimas- kokie shaunus jusu prisminimai ! O tavo Jolita - tai supper ! Kiek zinau nedirba jau Priceviciene. Mano dukros irgi baige 6-ta vid, tai daugeli mokytoju,kuriuos jus minit pazinojau tik is to ,kad jie deste joms. As pati ejau prasyt malones pasCerniauskaite del savo dukters, berods tokia chemikes pavarde.Buvo uzsisedus juodai,,, Bet paskui as su dukra pati  chemija kartojau - ir ismokom.... Kuom pati ,mano dukra labai dziaugesi ir nebebijojo chemikes Šypsena

O mano kartos mokykloje -dar kiti mokytojai buvo. Kas minejo P.Muniu -direktoriu -tikrai nuostabus mokytojas, deste astronomija .Lipdavom ant stogo vakare zvaigzdziu stebet. O gal kas prisimina is vyresnes kartos- fizikos m-ja Miliuna -jis buvo grieztas , tuo pat juokingas, bet bijojom net jo nuotaikos ! Buvo nenuspejamas .Budavo atsakineji tikrai bent jau neblogai- o klasej tyla.....O -jis sako : ''labai gerai mano dukra, labai gerai -  jau sesk - tau 2   Šypsena ''

O kas minejo zirafa, tai mokytojos pavarde -Vitkuniene, o sharatukas,jei ji deste istorija, tai mok.Michniauskaite.

Malonu girdeti,kai dziaugiames visais mokytojais ir geriausiais, ir truputi blogesniais. Ka besakyti,bet jie tikrai idejo daug darbo ,ir ikrete proto,,, 

Mano pirmoji mokytoja -buvo A.Pukiene Šypsena Idomu -kieki ji isleido mokiniu laidu ? Mokiausi, dar medinukej mokykloj. Buvo labai smagu joje !

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

Laura mikalauskaite

2010-01-11 18:52

rusu kalbos buvo Repsiene, pati geriausia :-) , mano aukletoja, kad visos tokios butu

Ramute Klimas

Pasisakymų: 32

2010-01-12 02:42

Munius man buvo geriausias, nors ir nedeste nieko...., bet jai ne jis tai kogero tais laikais buciau baigus tik 8-nias, o ne 11-ka klasiu.... niera cia ko girtis taciau, nebuvau geras mokinys... teisybe pasakius prie didelio tinginio ir isdykusi... gerai, kad dukra cia nesisveciuoja, o tai butu geda jai suzintu

2010-02-06 03:33

Sveiki buve ir esami sanciskiai ir 6-tos vidurines nepamirstantys buve aukletiniai.

Turiu klausimeli: kas zinote kada planuojama pazymeti m-los 90-ies metu jubilieju ? Spaudoje buvo uzsiminta, kad tai bus minima siemet, bet nenurodytas menuo.Tiketina,gali buti pavasari. Jei kas ka zinosite -prasom rasykite. Manu bus norinciu ir is toliau atvaziuoti i toki rengini.Is anksto aciu.

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

Ramūnas Valatkaitis

2010-02-11 12:42

pati kiečiausia buvo  " KOBRA" biologijos mokytoja

Neegzistuojantis vartotojas
2010-02-11 12:46

Ramūnas Valatkaitis Šiandien 12:42 rašė:

pati kiečiausia buvo  " KOBRA" biologijos mokytoja

jooo. tiesa. dar dabar ja sutinku i metus karta kur nors..atrodo kaip ir tada tik kudesne..bet dar kruta kad net.

Ramūnas Valatkaitis

2010-02-11 12:51

o aš galvojau kad ji jau užsilenkus nes meteliu tai jau turėjo

2010-02-11 12:55

dar praeita velyva rudeni prie Sauletekio maciau. leke sparciai per kiemus.

na jau amzius turetu buti garbus.  

Ausra Pievaitiene

2010-02-11 17:37

sveikio as noreciau prisiminti toki idomesni mokyklos "personaza" bibliotekininka Herca (cia jo pravade, tikrosios pavardes as jau bent neatsimenu) kadangi buvau klases bibliotekininke, tai teko su juo dazniau pabendrauti iki siol negaliu pamirsti kaip tekdavo isbuti neprasijuokus, kitaip jis vydavosi ir nervingai rekaudavo... o nesijuokti buvo neimanoma, kai visa laika kas nors ji erzindavo - tai radija pagarsina, tai spinta girgzdina, arba nekaltu veideliu pasiulo pirkt laikrodi buvo ivairiu kalbu apie jo 'orentacija', teko girdet kad ji ismete uz netinkama elgesi.

vardaitė pavardaitė

Pasisakymų: 54

Sukurta temų: 6

2010-03-09 15:20

joommmm.... Keistų kalbų būdavo apie Hercą (bet išvaizda tai jo kaip holiwoodinio žvaigždūno iš Burtono filmo)... kažkodėl ir apie Valicką... Bet čia gal taip turi būt kožnoj mokykloj savi pletkų poliai. Kitas polius, ypač mergiotėms sunkiai suvokiamas - Paznokas. Niekad nepagaudavau rimtai ans ar tyčiojasi knygas perrašinėt liepdamas ir medinukėj per pertraukas mergiotes laukan "pasportuot" išvydamas. O paskui per šimtadienį staiga toks savas, šiltas... gal net lipšnus... Ir dar automobilistas mūsų , barzdotas vyrukas irgi iš kito poliaus, tik pavardės neatmenu... nu keisti personažai, kažkaip bais atmintin įsirėžę

Redagavo: (2010-03-09 15:22)
Ruta Luksaityte

Pasisakymų: 8

2010-03-15 15:11

na sauniausias mokytojas tai buvo piesimo ,braizybos mokytojas Varnas!!!!!!!!!O mokyklos siaubunes.Kobra ir Pricepas.tik tiek man buvo kiek lengviau su jom,kad mano seseru aukletojom buvo,tai ir i mane biski svelnesnem akim ziuredavo.Na ir gaji  musu Kobra.Piktuole ir ilgaamze!!!O kazin kaip Pricepas issilaikes???

Rimvydas Šubertas

2010-03-15 22:41

prisimenau griežtą pradinių klasių mokytoją Plečkaitienę.Taip pat teko būti Matuliauskienės(kobros) auklėtiniu.Visi pas ją šilkiniai buvo.

2010-03-16 02:17

Kas liecia automobilizma , tai man dar Shikshnius (sorry,,vadinom shiknium...) deste ,taip pat  ir karini parengima.Ardem Kalashnikovo automata...o siaube!Gal kas atsimena dar tokius laikus? Automobilizma kazkiek laiko deste ir Algis Ambrazevicius, jei neklystu ,o veliau jau atejo Pozemiackas. Taigi jie abu barzdoti buvo! Tai dabar mergaites atsirinkit, kuris labiau patiko Šypsena

Iš viso įrašų: 107

Menas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama