Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 107

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias? Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 17:56
Dalia Petrauskaite-Gustiene

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2010-03-16 19:44

Idomu, koks likimas Pleckaitienes...Buvo pirma mokytoja ir visai negriezta, labai geri prisiminimai.

Ramute Klimas

Pasisakymų: 32

2010-03-27 06:22

na nezinau apie gerus prisiminimus.... 

zana desukaite

Pasisakymų: 10

2010-03-31 23:51

sveiki ,as jau rasiau apie mokytojus,galiu dar karta pakomentuoti,visi buvo geri,savotiskai idomus,tokiu ,kaip grieztu neatsimenu,juokingu tik...juokingu,ne todel,kad juokino,tiesiog juokingu savo naivumu ir nemokejimu bendrauti su jaunaja karta,is to tik juokas imdavo,bet stengdavomes prisitaikyti ir i akis neparodyti to,aisku buvo kas nesiskaite ir su paciais geriausiais mokytojais,bet cia jau tu nesiskaiciusiuju problemos,o dar ir mastymas visai kitas,vaikiskas buvo,bet mano prisiminimuose tik geri mokytojai,Karpoviene,Sadauskaite,Zepcikiene,Malasisnskas,Ribinskiene,Taujanskiene,Jasiunaite,Pukiene(nors mano mokytoja nebuvo,tiesiog geras zmogus buvo mokykloje),Priceviciene(idomi mokytoja),Repsiene,Abrazevicius,VarnasSakaliene,o ypac geras zmogus buvo direktorius Munius,Siksnius (automobilizmo mokytojas)savotiskai geras zmogeliukas,Bagdzevicius fizikas,idomus ir paslaptingas,kaip velniukstis,ka mylejo,tai mylejo,o jau ko nekente,tai liudna tiems budavo,Vasiliauskaite,Davidaviciene matematike,labai gera moteris,o jau Kristina Bankauskaite tai kaip tikra motina visiems,nors pati buvo jauna ir nevedusi,bet mokejo bendrauti su ivairaus plauko mokiniais ir gan gerai jai sekdavosi,dasikapstydavo iki visu sirdziu,uz tai ir gavo gera vyra,mokytoja Miksriuna,kuris buvo kuklus,bet nuostabus mokytojas,Naginioniene muzike dar tokia buvo,labai grazi visada labai graziai rengdavosi,ne taip ,kaip pavyzdziui inspektore Vitkuniene,turejo du krampleninius kostiumelius,zalia nesiojo metu metais ir vis ta pati,o oranzini uzsidedavo per sventes,nebloga moteris,bet nesudare ispudzio ir prisiminimuose liko tik jos krapleniniai kostiumeliaiŠypsena,o dar prisimenu tokia mokytoja Pleckaitiene,ji buvo pradiniu klasiu mokytoja,bet teko prailgintoje grupeje pas ja buti,labai geri prisiminimai,puiki moteris,nu drauguziai gal jau uzteks prirasiau as cia savo prisiminimu,atsibos jums ir skaityti,SEKMES!

Nida Mikalauskiene

Pasisakymų: 8

2010-04-22 22:34

Visi sveiki, ruoškitės, š.m. rugsėjo mėnesį mūsų mokykla švęs 90-metį, mokykla laukia jūsų idėjų, pasiūlymų ir pagalbos organizuojant šią šventę, renka informaciją apie jūsų artimuosius(tėvus , senelius)baigusius šią mokyklą.Atsidarykite Vaižganto vidurinės pulapį internete ir ten rasite visą informaciją.

Eugenija Kuosaite-Miseviciene

Pasisakymų: 48

2010-04-28 00:07

Rasau tokia liudna zinia,- kad mire buvusi fizinio lavinimo mokytojaVetreniene...Gal kazkas ,is vyresniu amziumi mokyklos mokiniu, dar vis prisimins ,bent jau pavarde...Ilga laika jie abu su vyru dirbo 6-toje vid. m-je .Tai buvo puikus mokytojai ir treneriai ,,,paruose lb daug geru sportininku !!! 

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

Raimundas Bilkis

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 3

2010-06-24 18:37

na apie Pleckaitene tai islyko tik blogi prisiminimai

Ypac jos spardimas keleniu i stuburo galune.O kas blogiau mokindavosi tai jai buvo tesiog atsilikeliai neverti toliau mokintis.

Kiek atsimenu,Pleckaitene buvo-panemunes rajono garbes lentoje.

Dar tokios kalbos ejo kad jos sunus prasigere.

Raimundas Bilkis

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 3

2010-06-24 20:39

Pradinei mokykloi,mano aukletoja buvo Zorskiene

Ruta Luksaityte

2010-06-24 21:41

mano taipogi pradines klases mokytoja Zorskiene.labai puiki mokytoja,tokia isliko mano atmintyje.Butu labai malonu isgirsti,kaip jai sekas?

2010-06-26 00:38

Rutai: zinote bijau ir ''laidoti'',,, reitu patikslinti, bet man rodos ,kad Zorskiene jau mirusi...Taip man teko girdeti.. Nera jau ir mokytojosDauksienes... Jos buvo trys drauges- pradiniu klasiu mokytojos-Zorskiene,Dauksiene ir Sulciene. Ir aisku mokytoja A.Pukiene.Ji vis dar stipri ir beveik nepasikeitusi ! 

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

Ruta Luksaityte

2010-06-26 11:27

Aciu Eugenija.ka Jus paraset,as buvau tos pacios nuomones.Jau man pabaigus vidurine,sklande gandai,kad ji turi rimtu problemu su sveikata,kaip ir turejo vezi...as atsimenu ja tik is gerosios puses.Buvo tikrai sauni mokytoja!!!

romas niemcinskas

Pasisakymų: 2

2010-07-21 00:26

gal kas prisimenat Olimpija Vitkauskiene ir Sikorskiene abi mano aukletojos neskaitant Pricev

Jolita Slavickaitė (Slautienė)

Pasisakymų: 1

2010-08-12 01:53

Mokytoja Repšienė ir Dirkytė, štai kokių mokytojų reikia mūsų vaikams ir Lietuvai. Mokytojos Repšienės dėka išmokau rusų kalbą ir literatūrą, o mokytojos Dirkytės dėka  išmokau Lietuvos istoriją taip, kad studijuodama iniversitete gavau už Lietuvos istorijos klausimą 10 balų!!! Ir dar mokytoja Meržvinskaitė (matematikė) - griežta, bet teisinga... Ir neduok Dieve tokios sukčios kaip Karpovienė, niekada, jai neatleisiu už jos "suktą" šypseną... sušikop mano gyvenimo planus... Įdomu, kaip šioms mokytojoms sekasi??? Gal kas žinot?

zana desukaite

Pasisakymų: 10

2010-08-12 21:06

Jolita Slavickaite baik taip ziauriai apie Karpoviene,ji puikiausia moteris,nuostabi mokytoja,niekam nieko blogo nepadare be reikalo,PRISIMINK ka tu jai tokio padarei,kad ivyko nesusipratimas,juk jau suaugus esi,palik ta pykti vaikysteje.SEKMES!

Nida Mikalauskiene

2010-08-21 16:41

Sveiki, visi, na tikriausiai jau zinote, kad rugsejo 25 diena mokyklos 90-metis, nepatingekit atsidaryti mokyklos internetini puslapi ir susizinoti viska tiksliau...

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-08-24 08:41

Istorijos mokytoja Asta Dirkyte ir daba dirba mokykloje, tik daba ji Pranaitiene. Ji buvo mano aukletoja. Tada ji tik pradejo dirbti ir stengesi is visos sirdies.....

Ramute Klimas

Pasisakymų: 32

2010-09-19 08:40

oi kiek dauk visko prisimenu...Šypsena)) ir mokytoju kruvos kuriu net pvardziu nebezinau... na ne tai svarbu... svarbu, kad pamenam.. ir nereikia piktumo laikyti..., juk yra kaip yra ir kitaip nebebus... belieka dziauktis, kad turejom pasakiskai ydomius mokytojus..., katru niekas gyvenime nebepakartos...Šypsena)) mums prosta pasiseke..Šypsena)) su tokiais mokytojais..Šypsena)) o jai jie ir butu dabar...., tokie...; ju jaunimui nesuprastu...Nuliūdes viskas kitaip ir nebebus kaip buvo..Nuliūdes o gaila ir net labai gaila...;

2010-10-02 22:44

Apie mokytojus -tik gerai. Manau tam atejo laikas. Esam jau ne mokiniai. Mokytojas visad vertas pagarbos. Pajuokauti -be abejo galima , o izeidineti ar laikyti kazkoki pykti ,praejus ilgam laikui- tikai neverta .Ir musu tarpe, kaip buvom mokiniai - ar juk buvome visi auksiniai ???

Kas lanketes mokyklos jubiliejuje -tikriausiai pastebejote , kad vyresnio amziaus mokytoju tik pamazejo....

Tikesimes neuzilgo pamatyti ir mokytoju nuotrauku albuma is mokyklos 90-cio jubiliejaus . Aciu aktyvioms 32 ir 44 laidoms  .Jos jau patalpino savo susitikimo albumus. Bukime visi tokie akyvus !!!

2010-10-16 22:29

Sveiki visi , uzsukite i mokyklos galerija. Pavyo gauti keleta nuotrauku is mokyklos 90mecio. Pamatysite savo mylimus, o gal ir ne labai Šypsena vyresnes kartos mokytojus. Gal kas atpazins kai kuriuos mokytojus, kuriu pavardziu tikrai nezinau ir ju neirasiau . Ne visus pazinojau ir ne visi juk deste.Prasau , drasiai komentuokite. Nebijokite, juk visi savi Šypsena

vardaitė pavardaitė

Pasisakymų: 54

Sukurta temų: 6

2010-10-25 10:13

Ilgokai nerašiau, betgi paskaičiau keletą paskutinių pasisakymų ir pamasniau, kad turiu, ką pasakyt, nes į vienpusisškus "oi oi  kaip smagu, puiku, nuostabu" nesiveržiu... Mokytojai yra žmonės, kaip ir visi mes, nežinau, kam tas toks jau išaukštinimas (išsyk kaip apie mirusius: arba gerai arba nieko , o jei ant kurio pyksti - atsiprašyk). O žmonių būn visokių, visokiuose gyvenimo verpetuose, profesiniuose lygmenyse, visokiuose amžiaus tarpsniuose, nuotaikose ir gerų / blogų plaukų dienose. Nors pradinėse klasėse daugelis kurį laiką tikėjom, kad mokytojos "netokios", joms ir į WC nereikia   ( sorry - tikra istorija) . Forumas irgi exmoksleivių, ne tik mokytojų, taigi tegyvuoja žodžio laisvė ir minties raiška, kol tai su moralės normom nesikerta ir nieko neįžeidžia tiesiogiai Mirktelėti . Dėl to, ko reikia Lietuvai ir mokiniams... hmmmm... aš manyčiau tereikia paprasto dalyko - pašaukimo. Mano ex auklėtoja A. Dirkytė tikrai tokį, bent jau kol aš mokiausi, turėjo (šilčiausi linkėjimai jai)... O vat Repšienės užsidegimas manęs "nepajamė", gal net labiau atbaidė fanatiška meilė rusų kalbai - mokinausi gerai, gerai ir buvau vertinama, bet va meilė rusų literatūrai neišaugo - auginuosi dabar savakojiškai. Meržvinskaitei visgi palikčiau vertinimą griežta, bet kažkaip visgi ją suminkštindavom, nors teisinga visgi ne visada man ji rodėsi . Bet gi kiekvienas turim savo keiastenybių, neišimtis ir mokytojai. Pastebėjau tik, kad dabar per daug tikimasi  ir reikalaujama iš mokytojų, jie juk tėvų darbo neatliks Mirktelėti  - vaikus auklėti ir auginti ne mokslo šėšėlyje turime patys Mirktelėti .

Redagavo: (2010-10-25 10:15)

2010-10-26 03:04

Be abejo -kievieno valia , ir zodzio laisve yra rasyti ka nori siame forume .Visgi tai prisiminimai, jei kam labai jie skausmingi , -manau , kai issilieja -jiems tampa lenviau ,tarsi nusimete ta karteli , kuri jaute del vieno ar kito mokytojo elgesio.

Nepamirskim ,kad ir laikotarpiai buvo skirtingi.As mokiausi tarybiniu laikotarpiu- mokytojus mes gerbem, daugelio grieztesnio kiek prisibijojom,kad ir pastoviai minimos Sadauskaites. Bet buvo ir tam tikri reikalavimai mokytojams!

Prisimenu atvejus ,kad mokytojai  ,prasciau besimokanti mokini tiesiog ''temdavo uz ausu'' ,kad tik ji istemti, ir po 8-iu klasiu su juo atsisveikindavo .Toliau jau jam likdavo pasirinkimo kelias- dazniausiai eidavo i profke. Nes buvo tam tikra ir statistika. Tokiu budu - visgi  tikrai tapome rastingi.

O kitas laikotarpis- mena tai , kad nori mokaisi , nori ne .Gatvese atsirade buvo daug besislaistanciu ir ubagaujanciu vaiku...Kazkas forume ,buvo prisimines '' pupkius''. Jei kalbama apie tuos pacius , tai ju seimoje berods yra jau 14... jei ne daugiau! Taigi ju kelias ir i ta pacia vidurine. Taigi statistika tik kencia... 

O dabar kokie laikai atejo, kas zino -rasykite .Man zinoma ,kad  didziule atsakomybe uzgule mokytoju pecius . Atzalos - baisiai neklusnios . Mokytojus pasiuncia kur toliau uz horizonto...

O tevai, besidominnatys vaiku mokslu, ju elgesiu ,skambina mokytojams diena -nakti ..

Manau , turi keisti davbartinis poziuris:  mokytojas-mokinys ! Per dideles duotos teises vaikams....O mokytojas visai nuvertintas...

Bet gal kas parasys nauja tema, kaip mokosi ju vaikai , ir kokie dabartiniai santykiai m- je  , tiek tevu , tiek vaiku akimis.

Iš viso įrašų: 107

be pavadinimo

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama