Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 107

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias? Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 17:56
Eugenija Kuosaite-Miseviciene

Pasisakymų: 48

Sukurta temų: 0

2010-10-26 03:20

Tikrai '' vardaite''  senai berasei , be taves cia liudna Nuliūdes Juk idomiausi forumai yra tavo ''kudikiai'' Šypsena kodel juos palikai ?????

As tau jau pritariau del dabartiniu mokytoju padeties .

O del buvusiu, laikausi nuomones, kad reik juos ir pagerbti , ne vien tik peikti .Kaip sakoma , dazniau lieka geri prisimimai,  nei blogi. Blogus laikas kazkaip istrina....

Ka paskysite i tai : teko girdeti trumpa istorija is mokyklos 90mecio.....

Prie Sadauskaites priejo exmokinys, subrendes amziumi , iteikdamas gele, jis pasisveikino su ja :

'' Laba diena, m-ja Sadauskaite-Matuliauskiene-kobra!'' (Sakykit ,ar tai buvo butina taip pasisveikinti su ja ,tokia diena ?)

Jos veide sypsena isnyko ,bet ji liko stipri kaip kokia''gelezine ledi''.., maloniai atsakydama jam :''laba diena - malonu jus matyti , pone ''!

Redagavo: (2010-10-26 03:24)

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

2010-10-26 03:37

I klausimus apie mokytojus: mokytoja Repsiene gal 2-3 metai,  kaip isejusi i pensija.

Visai nepasikeitusi , nepasenusi. Teko matyti  ja nuotraukose.

Ji buvo mano dukters aukletoja .Atsimenu , ja kaip miela aukletoja ir mokytoja. O kad mylejo savo destoma dalyka, tai tik didelis pliusas mokytojui . Koks tada mokytojas -jei nemyli savo darbo. O kalbu zinojimas , kaip dabar kad mes visi suauge suvokiame -tikrai ju skaicius niekam dar nepamaise.

Noreciau ,kad mano laikotarpiu ,kai mokiausiu , butu buve destoma ir daugiau uzsienio kalbu ir butume ju ismokinti .Tokiu laiku ,juk buvome imlus !

Kaip tik prisimenu ir mokytoja Olimpija Vitkauskiene - ji deste anglu kl.

Atejo i mokykla dar budama 3-4 kurso studente praktikante ,o veliau atejo dirbti jau kaip mokytoja! Jos grozis ,gears bendravimas ,labiau kerejo mokinius, nei jos destomas dalykasŠypsena  Ir kaip zmogus ji buvo labai jau geras !!!

Bet kiek zinau , tiems kam ji deste - anglu kalbos jie nelabai teismoko...

O kaip tu Romai ,ar tau pavyko ismokti anglu kalba butent jos klaseje ?Parasyk  ,jei tu buvai jos mokinys. Juk tau tikrai geriau zinoti !!!

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

vardaitė pavardaitė

Pasisakymų: 54

Sukurta temų: 6

2010-10-26 10:43

Sunku ir aprėpt tiek "atsako" :lol: . Ačiū užu dėmesį maniesiems kudikiams, Eugenija . Nerašau gal, kad neužkabina, nemėgstu nediskusijose tiroliuot tik gerai gerai - džiaugiuos, kad jums gerai Mirktelėti. O ir laiko mažoka, savus pipirus auginu, viena intensyviai spriegiasi į paruošiamukus (nors amžiumi, kad il per anksti), kitas mokslą, kinygas ir visa kita mielai krimstų tiesiogiai - pats dantų dygimas - :lol: .

Tas, kas šitaip pasveikino Matuliauskienę turbūt tiesiog kompleksuotas nebrendyla - viena yra turėt savo nuomonę, kas kita ją taškyt kitam štai taip, juk sakiau, aš ne už įžeidinėjimus, viskas galima, kritika, kitokia nuomonė, kol tai nežeidžia tiesiogiai kito žmogaus.

Dėl gerų žmonių - mokytojų, juk neveltui sakoma geras žmogus ne profesija Mirktelėti Šypsena .Kol aš mokiausi tokių irgi buvo, teko pas korepetitorius pasimokint.

O dėl dabartinių neklusnių atžalų, aš manu, kad šeimos pernelyg nusiima atsakomybę nuo savęs deleguodamos mokytojams. Tik patys, savu pavyzdžiu, auginam savo žmogeliukus - visa kita tik palanki ar nelabai aplinka, bet šerdį formuoja šeima. Ir nieko keisto, jei tėveliai atsibudę vaiką auklėti po septynių metų mato, kad mokykloje prasti popieriai su juo... Nuliūdes

lyg dar kažką ketinau sakyt, bet pasiklydau tarp tiek minčių :lol:

2010-10-27 15:45

Pritariu ,kad forumai yra ''prigese''..... Tiesiog gaila , kad nera komentaru , jau dabar nei geru , nei blogu...

Man patiko vardaite Tavosios uzvestos temos. Smagios diskusijos.

Linkiu sekmingai auginti atzalas, ''knygu kramtymas '' irgi geras dalykas Šypsena

Ilindau vakar i mokyklos svetaine  www.vaizgantaskaunas.lt ,,, ten butent labai daug nuotrauku is mokyklos 90-cio. Yra ir vyresniu amziumi mokytoju ir dabartiniu nauju , ir jaunu dirbanciu mokykloje.

Buvo malonu paziureti!Nuotraukas galima netgi nusikopijuoti .Radau labai daug daug pazystamu Šypsena

Uzeikite ,nepasigailesite !

2010-12-06 01:41

Malonus skelbimas visiems tiems, kuriu pirmoji mokytoja buvo Ada Pukiene. Ji svencia savo 85-aji GIMTADIENI ! Sveikinkite visi ja sutike ! Tai tikrai nuostabi ir miela mokytoja , atidavusi visa savo gyvenima mokyklai ir jos mokiniams! Manau, norintieji gali parasyti sveikinimus ir i musu mokyklos svetaine.

Anatolijus Šemėta

Pasisakymų: 2

2010-12-06 02:01

Nors gerb. A.Pukienė man nedėstė(mano pirmoji mokytoja buvo J.Daukšienė),bet aš ją puikiai pamenu ir labai gerbiu.Tarp kitko jinai dėstė mano vyriausiam broliui Eugenijui Šemetai bei (pokaryje!) mano tetai.Fantastiška mokytoja ir žmogus!Laimės,sveikatos,ilgiausių metų linki gerb.mokytojai Anatolijus Šemeta (1973m.abiturientas)

Anatolijus Šemėta

Pasisakymų: 2

2011-01-28 02:08

Kai aš mokiausi (baigiau 1973),tai didžiausia pagarba dir.P.Muniui.Labai "faini" buvo fizikas Miliūnas,anglų-Neimantienė,chemikė A.Stralkienė,geografė-Zadušauskaitė,matematikė-Krušinskienė,nepamainomas fizrukas Malašinskas,inspektoriai-Vitkunienė (Žirafa),Liukomavičius (Faustas).Kristina Bankausku tai net ne mokytoja,o tiesiog gera mano draugė-ji puikiai vadovavo turistų būreliui.Nesinori kalbėti nieko gero tik apie geografę Aukštakalnytę,biauri buvo.Aplamai,geri laikai buvo .Tegyvuoja Šančiai ir 6-a vidurinė !!!

Iš viso įrašų: 107

EuroBasket 2009

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama