Kauno Veršvų vidurinė mokykla (18-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 150

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-17 23:13
Raimonda Liutkė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-17 23:13

Geriausia mokytoja tai butu pavaduotoja ir matematikos mokytoja Zita Neniene, manau kad dauguma sutiktu su manimi, ji tiesiog yra nuostabus zmogus, tuo paciu ir puikus mokytojas :up: [email protected]
Na o blogiausia mokytoja neturiu jokiu komentaru, kadangi nors ir buvo visko per visus mokslo metus :ir blogo, ir gero, dazniausiai prie to prisidedavom mes mokiniai, na o apie mokymo kokybe tai ne mano kompetencijoj reiksti nuomone apie blogiausia mokytoja, manau visur yra tokiu darbuotoju sugebanciu prasciau ar geriau isaiskinti savo destoma dalyka Mirktelėti
Vita Sidorovaitė

Pasisakymų: 20

Sukurta temų: 2

2007-07-19 09:07

Per egzaminus dauguma mokytoju, apie kuriuos turejau susidares neigiama nuomone - pasikeite Mirktelėti Nuomone pasikeite irgi :B taigi ... kas buvo blogiausia? Tokiu nebuvo (arba to reikejo klausti 11-12 klaseje) Šypsena

Geriausia? Kazkaip visada prisimenu, kaip Rackauskiene vede anglu kalbos pamokas Mirktelėti Pamokos nebuvo niurios, nebuvo neidomios Mirktelėti
Alma Liučvaikytė Soikienė

Sukurta temų: 0

2007-07-22 19:47

Na pritariu Raimondai, Z.Neniene nuostabus zmogus. Man dar dare ispudi biologijos mokytoja Stravinskiene, jei gerai pamenu pavarde...Ji taip pat pedagogo pavizdys, visada rami ir griezta. puikus derinys manau.. :up:
Aurelija Franckevičiūtė

Pasisakymų: 2

2007-09-02 00:52

na as manau kad anglu kalbos mokytoja Račkauskienė, pritariu visu 100% Giedriui Šypsena i jos pamokas eidavau mielai, nes zinodavau kad bus idomu Šypsena
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-12 16:01

Dauguma jusu jau neprisimena,bet buvo toks mokytojas J.Cepurna,Mr.Cheaps,kaip jis save vadindavo..Ir mokytoja Pociute...Jie abu auksciausio lygio anglistai,palike neisdildoma ispudi ir inese daug nestandartinio mastymo i musu kartos(70-uju)galvas.
2007-09-12 20:01

As nustebau kad Rita Petrauskiene (lietuviu kalbos mokytoja) jin dar mokina, man jinai labai nepatiko nes jinai turejo savo isrinkus numyletus moksleivius kurie galedavo suselpt uzuolaidom, dazams ir t.t, bet tie kurie negalejo budavo nubausti jos ziaurumu, fui nepatinka man ji. [C] :down:
Edmundas edmundas

2007-09-13 11:55

o as manu kad geri mokytojai yra tie, kuriu pavardes prisimename.... Pankienė, Čepulionis, Nėnienė , Stravinskienė, Gudėnas, keista, bet daugiau nepamenu ;| kitu pamenu tik veidus Mirktelėti, bet tai irgi manau neblogai Mirktelėti
Vita Sidorovaitė

Pasisakymų: 20

Sukurta temų: 2

2007-09-13 12:13

Va va, siandien dar Zalagaitiene prisiminiau (tokia pavarde?) - lietuviu kalbos moke Mirktelėti
Jūratė Adukauskaitė

Pasisakymų: 3

2007-09-13 13:54

O kaip Zvegiene, Pankiene, Kalpokiene? ar dar dirba? ar prisimenat?
2007-09-13 14:27

na, man Stravinskiene patikdavo - gerai isdestydavo dalyka, neturedavo jokiu "isrinktuju", visi jai lygus buvo. Teisinga, zmogiska mokytoja. Ir pamokos idomios budavo. R. Petrauskiene mano aukletoja buvo. Cia gerai buvo uzsiminta apie uzuolaidas ir dazus.. na, lyg kazka ir pamenu.. Šypsena na, manau, jog ji labiau megdavo tu turtinguju vaikus... gal ir klystu.. bet siaip tai man ji patiko.. net sunku pasakyti konkreciai uz ka..bet patiko..ir direktorius buves patiko - Gudenas Šypsena Tiesiog uz ... isvaizda Šypsena O Zutatutiene dar desto? [Y]
2007-09-13 14:28

O chemike - nepamenu pavardes, tokia su akinukais ...ir Zvegiene...ot pasiutusios buvo Kvatotis
Simona Nevieriene

Pasisakymų: 32

2007-09-13 17:43

Paschalskiene geriausia Kvatotis Manau dar ytra tokiu kuriu ausys iki siol ja pamena...
2007-09-13 17:53

Sutinku su Arnoldu, man teko pakliut i ta kategorija taip pat Kvatotis turbut ant manes daugiau puele nes jin seimos drauge... Gaila kad seimu negalim pasirink Mirktelėti
2007-09-19 16:02

Nors praėjo jau daugiau ,kaip 30 metų nuo paskutinio skambučio bet kai kurias pavardes ir veidus mes ,21 laidos abiturientai, dar gerai atsimename. Taip, tai Stravinskienė, Zviegienė, Zalagaitienė ir daug kitų. O mokykla nepasikeitusi net ir po 30 metų - tas pats nutrintas parketas, klasių ir kabinetų pavadinimų lentelės ant durų irgi tos pačios...]
Mindaugas Milcius

2007-09-27 22:19

Man aisku pati geriausia mokytoja buvo N.Stravinskiene, su kuria teko daug bendrauti ir po mokyklos baigimo.
Paule Šulgienė

2007-09-28 18:45

Mokytoja, kuria prisiminsiu visa gyvenima- MOKYTOJA N.STRAVINSKIENE.Man jinai mokytoja is didziosios raides.
Simona Nevieriene

2007-09-28 21:04

Na o man patiko Leoniene, viena is nedaugelio mokytoju, kuri tikrai ismoke...
Darius Korsakovas

2007-10-04 15:29

O man viena mokytoja kuri labai megdavo kyshius sugadino dali gyvenimo.. del ko as ja iki siol prisimenu. Mokinausi as nei labai gerai nei blogai, taciau daznai megdavau ishsakyti savo nuomone ir pasigincyti su mokytojais.. Vienai fizikos mokytojai tai labai nepatikdavo (manau nesunku nuspeti kokia jos pavarde) ir ji man tiesiai sviesiai pasake kad nenori manes matyti po 9klases, t.y po egzaminu, taciau as buvau pasiryzes baigti 12klasiu. Ji labai nusivyle isvydus mane 10 klaseje ir pazadejo kad as i 11 klase jos deka nepateksiu. Taip ir atsitiko : nusodino taip kad turejau palikti mokykla ir svarbiausia savo mylimus ir megiamus klasiokus, todel jos deka nebegalejau matyti savo pamegtu klasioku, kitu mokytoju, negalejau baigti mylimos mokyklos, atshvesti isleistuves ir patirti visu kitu man skirtu maloniu dalyku. Aisku jei buciau jai nuneses koki grazu ir vertinga kyshi, galbut situacija butu pasikeitusi,bet dabar jau nebera prasmes apie tai galvoti. Po 10 klases istojau i profesine mokykla, igyjau specialybe pagal kuria nedirbau ir nenorejau dirbt, dar veliau baigiau 12klasiu kitoje mokykloje taciau tai nebeteike tokio dziaugsmo kiek butu suteike dziaugsmo 12 klasiu baigimas savo gimtojoje mokykloje. I Universiteta irgi jau buvo stoti per velu nes reikejo savarankiskai kabintis i gyvenima ir eiti dirbti...Stai taip viena mokytoja gali pakeisti ir suzlugdyti gyvenima,taigi, tie kurie mokinates sioje mokykloje, nesigincykite su kai kuriais mokytojais,nes gali laaabai blogai baigtis.
P.s : dar vienas idomus dalykas.Pas ja 10kalseje mano pazymys buvo 2 , o baigiant 12 klasiu kitoje mokykloje is fizikos turejau 8!.. :handsup:
Simona Nevieriene

2007-10-04 18:48

Sorry, bet pasakysiu jog manau kad ir tavo pacio kaltes tame nemazai yra...
2007-10-04 21:49

Dariui K.
O mano nuomone yra tokia , kad nereikia jau taip sureiksminti kazkokios mokytojos vaidmens savo gyvenime... Galiu pasakyti is patiries, kad tiek univere, tiek darbuose ir asmeniniame gyvenime pasitaiko norinciu "sukirsti".. Kvatotis bet zinai, sunys loja - karavanas eina Šypsena ir tikrai niekam nesuteikiau ir nesuteiksiu tokio malonumo, tokios reiksmes mano gyvenime, kad sakyciau, kad va - per ta ir ana , nepadariau to ir ano [N].. ir tu turetum visai kitaip mastyti.. o univera galima pabaigti bet kada ir bet kaip - neakivaizdiniu, vakariniu .. zinai, kaip sakoma - jei labai nori tai reikia, atsisakyti nesveika Kvatotis Sekmes Šypsena
Iš viso įrašų: 150

po 27 metu,pirmas ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama