Kelmės r. Kražių gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 47

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-13 12:07
sandra grabauskaite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-13 12:07

Geru zodziu galiu pamineti matematikos mokytoja (griezta, bet supratinga), lietuviu kalbos mokytoja (rupestinga), taip pat geras ir idomus fizikos mokytojas. :up:
Indrė Žuk

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-17 17:02

Man tai musu aukletoja ir ponas Remeika kieciausi :up: o kiti tai :down: Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-18 08:12

Buvo daug geru. Bet patys paciausi - aukletoja (nezinantiems - A.Jureniene, - jaunos kartos daug praradot, jai isejus Mirktelėti, D. Marzimiene - griezta, bet deste l.gerai, K. Remeika - nes visada buvo linksma jo pamokose, ir siaip man jis - :up:...
2007-07-19 03:06

As irgi uz D. Mazrimiene ir A. Jurieniene :up: Mazrimiene griezta, bet gerai atliko savo darba. Aukletoja tai irgi cool. Dar A. Pociuviene gera mokytoja.

Nijole, man mano tetis irgi visada :up: [Y]
Indrė Žuk

2007-07-20 15:19

nu jus pykit nepykit, bet danute tai man ne supr Kvatotis
Laima Verpecinskaite

2007-07-22 17:36

Na as apie mokytojus turiu panasia nuomone, visda prisiminsiu matematikos mokytoja D.Mazrimiene, ji griezta, bet kartais mekstanti taip pat pajuokauti, ir visad supras jaunima, tiesiog super mokytoja :up: A.Pociuviene taip pat lb sauni ir gera mokytoja, ir K.Remeika, jie abu vos nesmaiksciausi mokyojai Šypsena :up: ir isvis su didziu ilgesiu prisiminsiu visus mokytojus bei mokyklele Šypsena
2007-07-24 21:07

man tai super buvo: Gitana Staniulyte ir Kestutis Kvatotis
Dariusnatorius Remeika

Pasisakymų: 1

2007-10-06 18:24

taip, taip as irgi teti myliu
2007-11-18 12:52

As irgi uz D. Mazrimiene .. Žemai lenkiuosi prie šią mokytoja, tikrai daug padėjo ruošiantis egzams ir tikrai išmananti savo dalyka Mirktelėti. Nors man beveik visi mokytojai geri buvo Šypsena
2008-02-17 03:30

o as uz visus..smagu buvo paprikolint Kvatotis
2008-02-17 03:33

visi buvo liux ..smagu buvo sioj mokykloj :up:
Reda Joneliene

Pasisakymų: 4

2008-02-18 15:19

visi Kraziu gimnazijos mokytojai saunus ir geri :up:
vaidas jankus

Pasisakymų: 3

2008-02-26 18:00

D. Mazrimiene,tikrai gera mokytoja,werta ji geriausiosios titulo :up:
lipskis irgi maladec Kvatotis smagu buwo su juom swest isleistuwes Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2008-02-27 01:05

o apie isleistuves tai patyliu..su Remeika gerai uzprikolinom :up: Kvatotis [B] o vien prisiminus Lipski ir Aurimas...tai virstu is padu Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2008-02-27 01:08

vienu Zodziu Kraziu mokyklos visi mokytojai SUPER!!! kitiem pavyzdys :up:
Kristina Montrimaite

Pasisakymų: 15

2008-05-19 10:55

kokie visi issiiilge mokyklos,kaimo vidurines Kvatotis Kvatotis Kvatotisas nesiilgiu nei mokyklos ,nei nenormaliu jos mokytoju Kvatotis [N] Erzinti :devil:
2008-05-20 21:08

Kvatotis Vuo kas prabilo Kvatotis
tiesa sakant as ir nieko is tu laiku nesiilgiu :devil:
2008-05-22 18:30

Sveiki. Po teisybei, iš mokyklos prisiminimai ne per geriausi...,turbūt, bogas žmogus esu, menantis piktą 9) Kažkaip man tie 12 metų asocijuojasi su kalėjimu ;| Na, kas dėl mokytojų, tai buvo tokių, kurie tiktų darbui kolonijoj, o buvo keletas tokių, kuriuos tikrai galima Mokytoju vadint, būtent A.Ruibytė (Grincevičienė), su kuria ir dabar draugiškus ryšius palaikom, ir susitikęs ją "Podružke" vadinu Šypsena, J.Petkevičienė, A.Miltenienė, R.Valčiukas, K.Remeika, o daugiau kaip ir neprisimenu ... ;|
Kristina Montrimaite

2008-05-23 13:35

Vienintelis normalus zmogus ir mokytojas,ir direktorius buvo Remeika. Visi kiti tikrai tike dirbt tik kokiuose lukiskese.apie Mazrimu seimyna ir pone Simkiene isvis baisu,net pagalvot,traumuotos asmenybes.savo asmenini ir nekoki gyvenima besinesancios i mokykla ir issiliejancios ant moksleiviu.greiciau buvo galima ismokt kokio gyvenimo partnerio nesirinkt,o ne matematikos ar biologijos :down:o dar viena asmenybe,pone Griskeviciene,kaip bebutu gaila,ji buvo mano aukletoja.tai baisiausias veidmainystes ir padlaizevimo pavyzdys koki yra teke matyti.ech....,tie metai praleisti kraziu vid.,yra patys baisiausi :down:
Kristina Montrimaite

2008-05-23 13:39

oj... Rimtuolisvietoj GRISKEVICIENE,turejau omenyje RADAVICIENE [Y]
Iš viso įrašų: 47

ziurkiukai ir peli..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]