Kelmės r. Užvenčio vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 1

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-05-04 21:58
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-05-04 21:58

Aš dar dabar mokausi vidurinėj, bet galiu drąsiai pasakyti, kad ir pabaigus ją visad su pagarba prisiminsiu geografijos mokytoją I.Zaliapugienę ir matematikos mokytoją M.Norkienę. Jos vertos pagarbos. Na man visad patikdavo geografija kaip mokslas, bet ir dėl to patikimo, manau, dar prisidėjo ir tai, kad mokytoja visad vos įėjus į klasę pasitinka mokinį su šypsena. Šypsena O kalbant apie matematikos mokytoją... Visad nemėgau matematikos (nuo 6 kl. iki 10kl.) man jinai būdavo pati pati nemėgstamiausia, bet va atėjus iki 11kl. viskas pasikeitė... pakeičiau matematikos mokytoją ir tarsi pasikeitė pats mokslas... Šypsena Daug lengviau mokytis pas mokytoją, kuri net neprašyta prieina kažko tai paaiškinti ar pagiria už teisingai išsprestą uždavinį.. Šypsena Šitos mokytojos vertos pagarbos. Šypsena [email protected] [L] Šypsena Šypsena
Iš viso įrašų: 1

Rankų darbo mezgin..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama