Klaipėdos r. Endriejavo vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 3

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2008-09-05 09:39
Stefa  Stakniene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2008-09-05 09:39

Visi mūsų mokytojai puikūs:Aukščiausiojo talentais apdovanotas daug metų mokyklai ir mokiniams atidavęs direktorius A. Žemgulis - chemikas, astronomas, kraštotyrininkas, poetas ..., mano buvusios nuostabios auklėtojos - E. Žemgulienė ir S. Čeledinienė. Mokytojos Berta, Felicija, N. Jurkienė, istorikė Baranauskienė, biologė Dapkienė, man kaip antroji mama - B. Gaudiešienė .Šie mokytojai jau tada prieš 40 metų mokė bendradarbiavimo, rašyti referatus(dabar sakytume rengti įvairius projektus), išsakyti savo nuomonę, leido taisyti draugų darbus, mokė įsivertinti save ir įvertinti draugą. Žodžiu, kas kartais dabar pateikiama kaip naujovė ar užsienio šalies patirtis - mums , pasirodo, buvo žinoma prieš 30-40 metų. Nuoširdus ačiū jiems visiems. Stefa Staknienė, 1974 metų laida.
Kazimiera Vaitkuviene

Sukurta temų: 0

2011-06-22 20:03

Mokytojas, tai žmogus , kuris yra čia ir dabar, tai ŽMOGUS , kuris lieka prisiminimuose visam gyvnimui. Buvęs direktorius chemikas Žemgulys, Jo žmona Žemgulienė, Fizikė JUrkienė, kuri su savo užrašų knygute nulėmė mano gyvenimą, auklėtoja Liaudanskienė su savo vyru matematiku Liaudansku, kuris matė manyje  ateitį, nors kartais buvau tinginė. Tai žmonės , kurie buvo , yra ir bus mano atmintyje. Mokytojas tai pradžių pradžia ir visas gyvenimas.  Ačiū visiems Endriejavo 1971 metų mokytojams. 

Steponas  Siminauskas

Sukurta temų: 0

2011-10-12 09:11

...tik patys geriausi prisiminimai... 1980 m. laida, Endriejavo vidurine mokykla

Iš viso įrašų: 3

Airija

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama