Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 25

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-14 23:45
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-14 23:45

labiausia nervino fizikos mokytoja, kuri vis kartodavo -mokykites, mokykites, nes vienuoliktoj kalsej bus egzaminai..brr...- bet egzamine ji nedalyvavo, nes istekejo ir isejo, o kitas mokytojas buvo nuosirdus fizikas tiesiog KYTRA [Y] [Y], dar matematikos mokytoja "LAPIKE"-geras zmogiukas buvo [Y]
2007-07-15 02:58

viena is labiausiai nervinanciu buvo geografijos mokytoja , tokios cinikikes dar gyvenime nesu sutikus,juolab kad vertinama budavo ne labai pagal ka moki o pagal simpatijas,o as nesu pratus kam i sikna lyst
Saulius Grumadas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-10-16 15:01

Pats geriausias ir nuoširdžiausias mokytojas iš didžiosios raidės tai fizikos mokytojas Bilevičius, na o apie Gomuliauską tai tyliu.
RIMA MARGEVIČIŪTĖ

Pasisakymų: 2

2007-10-30 14:44

Geriausi: mokytojai l.kalbos I.Kačinaitė, fizikas Kytra, anglų k. Kvaukytė, fizinio l. Paulikas, baisiausias Gumuliauskas.
Inga Sukyte

2007-10-30 19:45

man pati geriausia mokytoja ir fainiausia Aleksandraviciute -fizikos mokytoja.. :up:
Gediminas Verikas

2007-10-30 21:47

as tik pavardziu nepamenu bluogiausi tai chemijuos ir rusu ta su akineis o pats geriauses tai fiz kultura Paulikas liktais manuo klifa buvuo ir dirikas oxbuvuo
Virginija Zabelaite-Klenk

2007-11-26 23:13

Visi mokytojai labai puikus! Ypac tie , kurie griezti:-) pas mane daug geru prisiminimu is mokyklos laiku. O kai kas atsiuncia nuotrauka kokia ir pamatau buvusius mokytojus, tokia maloni nuotaika uzplusta. Ir jei ir mokytojai (ne mokytojai klasiokai ir mokytojai draugai, cia Daiva ir Gitana turiu omeny) cia paskaitysist, tai daug daug linkejimu nuo Virginijos Zabelaites! [email protected]
2007-11-28 11:48

Labai nepatiko 9 klasej kai deste geografija Meskauskiene - gal ir nieko mokytoja, bet jau kaip griebe ;|, o aisku mes norejom ramybes Mirktelėti, biologoja deste Kantminiene, tai irgi griebike ant mokslu, bet patiko [Y]
Danguole Jucyte-Lauciene

Pasisakymų: 5

2007-12-04 11:50

geografijos mokytoja,Meškauskienė tai brrrrr :down:... Tokiai bjaurybei niekada neleisčiau mokyti savo vaikų [N] ;| ! Kai perspėji prieš pamoką ją,kad nepasiruošęs esi,atsiprašai,o ji ima ir pakviečia atsakinėti... Erzinti ir rašo 2, net ranka nesudreba???? Erzinti Erzinti Erzinti Erzinti Erzinti Erzinti [N]
Tokią tikrai sunku pavadinti mokytoja [N]! O aš tikrai žinau koks turi būti mokytojas [Y]. Mano mama mokytoja (Neolė Jucienė Lt.k.m) Pabučiuoti :up: :up: :up: :up:
kristina vasiliauskaite- Gedviliene

2007-12-05 11:43

tai kad geografijos mokytoja buvo meskiene!
kazko jau atmintis slubuoja... Kvatotis
Danguole Jucyte-Lauciene

Pasisakymų: 5

2007-12-05 12:00

tokios "mokytojos" negėda ir pavardės neatsiminti ;| ! Gal kitiems ji ir gera Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
j j
j j

Pasisakymų: 3

2007-12-08 00:00

Labas Kristina, kaip sekasi? nuo musikos mokyklos laiku nebematyta ir nebegirdeta! Šypsena
kristina vasiliauskaite- Gedviliene

2007-12-10 13:56

o man ji visai gera buvo Mirktelėti
visi gi tu keistenybiu turi....
o ka galvojat apie dailes mokytoja sertvytiene? Kvatotis
mane ji ir nervuodavo ir juokindavo Kvatotis
Birute Žvinkliene-Kelertaite

2007-12-10 15:14

Mokyklos laikus prisimenu su didžiausiu malonumu. Kad ir mokytojų prastų dabar prisiminus tarsi nebuvo. Tačiau su malonumu prisimenu klasės auklėtoją Venclovaitę, mokytojus: Kvaukytę, Rimkuvienę, Rutkauskienę, Banevičienę, mokytoją Meškauskienę taip pat prisimenu, tačiau negaliu prisiminti, kad
tai susieta su blogu jos elgesiu mano ar mano klasės draugų atžvilgiu. Malonus prisiminusi mokytojus, kurie jaunas paneles žavėjo savo vuyiškumu: gražusis mokytojas Švytra, vyras kokių reta ( iš liemens ir stuomens) - mokytojas Kytra.Direktorė Brazdeikienė, tikra direktorė. Gaila, kad mokyklos pristatyme jai neatsirado vietos. Mielieji mokytojai, visus jus prismenu su šypsena ir tik šiandien, praėjus metų gausai sugebu jus įvertinti. Ačiū. [L] [email protected]
j j
j j

Pasisakymų: 3

2007-12-12 01:04

na, kadangi meskauskiene devintuku ir desimtuku negailedavo, negaliu nieko blogo pasakyti :B
as vertinu zmogiskus mokytojus, kurie ne kalima ar atsakinejima vos ne atmintinai ismoktu tekstu reikalaudavo, o mastyma, savo ideju inesima. tuo atzvilgiu man asmeniskai labai patiko lietuviu kalbos ir literaturos mokytoja liskiene.
sertvytiene prisimenu su juokais- ji vargse labai reaguodavo. siaip labai fainas mokytojas buvo pradiniu klasiu- Vaiciakauskas. kas pas jo mokesi-geltonos zuveles tikriausiai nepamirso Kvatotis
Asta Tažytė

2007-12-16 23:31

lb daug dar db tebedirbanciu mokytoju maciau;]]]
sertwytiene-mano aukletoja;DDD ji pasirodo ir seniau tokia biski kazkokia trenkta buwo;DDD [mes nusprendem,kad ji waiku nemyli]tokia idomi seip....
paulikas-dar db wisu didziai gerbiamas;] [email protected]
Asta Tažytė

2007-12-16 23:33

liskiene;DDD pas ja lietuwiu moket neimanoma...;/ gal kazkada ir buwo gera mokytoja,bet tim ne db...nemoka pas ja lt niekas;/
meskiene-begalo gera mokytoja [email protected] lb idomiai wesdawo pamokas;]]] pas ja ir miego nesinoredawo...;DD
kwaukyte-griezta ir seip gerai gesto,gaila pas ja teko mokytis tik metus... [D]
gaila istikruju,kadangi db mokaus gimnazijoj...pasiilgsiu wisu...;] dar wa sertwytis geras mokytojas;DDD su sertwytiene nepalyginsi;DDD
Renatas Mockus

2007-12-21 13:38

Kaukole tikriausiai visi zinot? Tuom viskas pasakyta Kvatotis
Jorinda Černauskaitė Lukošienė

Pasisakymų: 4

2007-12-23 01:20

Visi mokytojai vienaip ar kitaip buvo geri. Aciu Jiems. Su Sv. Kaledom VISUS!
Jolanta Margeviciute-Baggiano

2007-12-26 21:03

....buvo visko-blogu ir geru dienu(geru daugiau),taip ir su musu gerbiamaisiais Mokytojais-dauguma visus prisimename is geros puses ir is sirdies TIEMS dekoju! [email protected]
Iš viso įrašų: 25

Gamtos vaizdai...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama