Kretingos r. Kartenos vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 13

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-08-23 11:15
Jania Sabaliauskaitė-Mašickiene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 2

2007-08-23 11:15

Šilčiausius prisiminimus man paliko mokytojai Borumienė, Kaknevičius, Juzuitis, direktorius Račkauskas. Tai pedagogai tikrąja šio žodžio prasme. Supratingi ir nestokojantys jumoro jausmo, bet kartu griežti ir reiklūs. Dabar aš pati pedagogė, todėl dažnai pagalvoju, kaip vienoj ar kitoj situacijoj pasielgtų buvę mano mokytojai. [email protected]
Gintarė Jablonskytė-Padvaiskienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-08-26 20:20

Man gražiausi mokyklos prisiminai siejami pirmiausia su mūsų auklėtoju, Rimtuolis Pranu Juzuičiu, taip pat su S. Pilibaičiu, direktore J. Račkauskaite ir kitais Šypsena [email protected]
Ruta Puodžiukaitė (Briedienė)

Pasisakymų: 1

2007-10-24 14:05

Siaubas pipiriene buvo mokslo siaubas Kvatotis
Vilma Macijauskienė

2007-11-01 20:51

Man (daugumai turbut nereiketu ilgai spelioti) silciausius prisiminimus paliko Vitalija Brunaliene. Dar ir dabar karts nuo karto su ja susitinku. Man ji buvo ir vis dar yra labai artima siela.
Edita Jurjonė

Pasisakymų: 2

2007-11-10 10:10

PILIBAITIS
Tai mokytojas, kuris visu pirma su mokiniais bendraudavo kaip su sau lygias :T [B] [N]. Del to mokiniai lengviau klausia ko nesuprate, papraso paaiskinti. Manau, jog tai didelis pliusas. Mes ejome i jo pamokas nejausdami itampos ir baimes, o pamoka prabegdavo is visu greiciausiai :up:
Roma Petreikyte

Sukurta temų: 1

2008-04-29 01:02

na viena mokytoja visada prisiminsiu, bet ne is gerosios puses.. pries kiekviena pamoka drebedavom ieinant i klase..brrr..
o seip geri prisiminimai apie Brunaliene, Pilibaiti, Vaicekauskiene, Ploniene.. Šypsena
Indre Plieskiene

2008-05-05 17:08

Na taip Romute ir as ta mokytoja iki siol pamenu :devil: i kurios pamokas bijodavau eit [N]
Neegzistuojantis vartotojas
2008-05-14 12:13

na jo, jurgiliene buvo bauda..
bet girdejau pasitaisius jau yra...kaip velai ateina pas kaikuriuos ta asmenybes branda..
o as taip ir likau su anglu kalbos ziniu spraga..
-"do you speak english?
- Yes I am table!" [C]
Indre Plieskiene

2008-05-30 23:01

sakau gal ja kas jau paauklejo, mes gi vaikai buvom geri Šypsena nedrisom pasakyt jai ka blogo [C] bet seip dar iki siol jos nenoreciau sutikt [N]
Vilma Macijauskienė

2008-06-04 10:40

As noreciau savo ruoztu Jurgiliene kiek apgint Šypsena jei galima Šypsena Kad ir sudetinga su ja kartais budavo, bet viskas, ka as pamenu - tai jos pastangos padedant man pasiruosti valstybiniam anglu egzaminui. Tikrai nei savo laiko, nei pastangu negailejo. Be jos nebuciau i anglu kalba istojus. Be to, manau pagirtina, kads jinai savo metuose ryzosi pati mokytis kalbos ir dar kitus mokyti. Manau, duokit jai pliusa bent jau kaip zmogui, kuris i ateiti ziurejo ir pasiule pradet destyti anglu kalba Kartenoje. Pakoreguokit mane, jei klystu.
Henrikas Makunas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 2

2008-06-09 09:36

pritariu Raimondai visu 100 % Šypsena labai lengva kalbet, kai pats nesedi kito zmogaus rogese Rimtuolis o stai man pasedejus, jau visiskai kitaip atrodo [Y] beje, del tu spragu, Artureli, tai ce ne mokyklos ar mokytojos nuopelnas, juk kaip ten yra sakoma: "Blogam sokejui ir ...pyp... maiso" :down: gi kazkodel visi pas ta pacia mokytoja mokinomes, bet Raimonda, as ir mano sesute tikrai bedu del anglu neturejom :up:
as tai daugiau geru mokytoju prisiminciau, o tas ju grieztumas tik visiem i nauda per daug demokratiskoje siuolaikineje mokykloje. juk jeigu butu mums leide rinktis, ar daznas is musu butume prisiverte kai kuriuos dalykus taip stropiai mokytis? ko gero ne. [N]
as vis dar prisimenu is senu senu laiku musu istorijos mokytoja Kunigunda, kuri mus mazus taip "uzkabindavo" savo pasakojimais, kad tikrai nebudavo laiko nuobodziauti. atsimenu muzikos mokytoja, kuri vis kalbindavo lankyti mergaiciu ansambli, o mes daznai simuliuodavome, nors buvo smagu Šypsena prisimenu mokytojus Plonius, visada jaunus, originalius. na apie Juzuiti, Brunaliene, Pilibaiti, Vaicekauskiene kiti pasisake, tad nebesikartosiu. Nors ne mokytoja, bet as dar atsimenu visada malonia bibliotekininke Šypsena Niekada nesimokiau prancuzu, bet teko dirbti kartu su mokytoja Degimiene, nuostabus zmogus, siltas, visada gelbstintis reikiamu momentu [Y] Šypsena
2008-06-11 20:37

na taip,pritariu. Visi pamineti mokytojai buvo tikrai normalus zmones, tik musu brendimo laikotarpio vidiniai asmenybes konfliktai nevisada leido juos suprasti..
As cia per daug neissiimprovizuosiu ir nenusilyrinsiu, bet tik vat idomu kodel pas sviesaus proto mokytoja Brunaliene ziniu pasisememe pakankamai gausiai be jokio "psichologinio spaudimo",a ne kaip trecio auksto pirmam kabinete?
cia yra paprastas dalyks: jeigu zmogus zmogui zmogus, tai ir zmogus zmogui zmogus!!!
Gyvenkime taikoje ir ramybeje...
Roma Petreikyte

Sukurta temų: 1

2008-06-18 01:26

vieni kazko ismoko, kiti nelabai, bet faktas yra vienas - streso patirta buvo manau daugiausia Jurgilienes pamokose.. [Y] o, kad gali buti ir kitaip mokomasi anglu kalbos, pamaciau mokydamasi papildomai egzaminams ir studijuodama Šypsena
Iš viso įrašų: 13

odiniai darbai ir...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama