Kupiškio r. Subačiaus vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 1

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 14:14
Natalija Skvorcova

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-10 14:14

Sveiki visi!
Klausymas zinoma geras. Kai mokaisi, bemaz visi mokytojai atrodo blogi, o kai baigi, tai ir patys blogiausi, pasidaro geri.
Nors, gal cia tik man taip atrodo?
Baigiau 1992m. Nezianu, kiek "mano" mokytoju dar mokytojauja, bet manau, kad didzioji dauguma jau, turbut, nauji?
Jei grizti i mano mokyklos laikus, tai tikrai dideli aciu privalau pasakyti savo pirmai pradiniu klasiu mokytojai - Gucevicienei.
Kaip bebutu parodaksalu, besimokant ji buvo mano "blogiausia" mokytoja. Nes, sugebejo susitvarkyti su mano charakteriu. Veliau jau, daug prisidejo prie to, koks as siandien esu, mano aukletoja Marcinkeviciene.
Is kitu mokytoju, nelabai galeciau isskirti kazkurio vieno/vienos. Visi jie buvo savotiskai geri, savotiskai keisti, galiausia ir blogi. Jug, is tikruju, tai mes, mokiniai, juos darome "blogais" ar "gerais". Isivaisduokit, kiek istvermes ir kantrybes reikia mokytujui, kad susikalbeti, ir isaiskinti musu klasei kazka, kai kiekvienas turi savo chrakteri, savo nusistatymus..... O kiek tokiu kaip mes buvo pries mus, o kiek tokiu dar bus?
Asmeniskai as, visiems iki vieno mane mokinusiems mokytojams sakau labai dideli aciu.
O dabartiniams mokyniams noriu pasakyti: Gerbkit savo mokytojus. Pagarba, tai ko dazniausiai truksta mokiniu-mokytoju santykiuose. Visi mes turim savu blogybiu, tiek mokyniai, tiek ir mokytojai. Ismokit pastebeti gerasias ju savybes ir pripazinti savus trukumus. Nes zmogus yra toks kokiuo jus pats ji norite matyti.
Tomas
P.S. Nuosirdziausi sveikinimai mokyklai, gavus gimnazijos varda.
Iš viso įrašų: 1

AMSTERDAM

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama